X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ciąża a zakup ochronnej polisy na życie

2008-08-28 13:11 czwartek
Ciąża a zakup ochronnej polisy na życiejpg
Będąc w ciąży, gdy musimy dbać i uważać nie tylko na siebie, ale także na drugiego człowieka, stajemy się bardziej odpowiedzialne. Myślimy o bezpieczeństwie więcej niż do tej pory. I tu pojawia się pytanie, czy kobieta w ciąży może wykupić ubezpieczenie na życie o charakterze ochronnym? Czy towarzystwo ubezpieczeniowe podejmie ryzyko i ubezpieczy kobietę spodziewającą się dziecka? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna.

Zadałam to pytanie kilku dużym towarzystwom ubezpieczeniowym działającym na naszym rynku i muszę przyznać, że na to samo pytanie otrzymałam szereg różnych odpowiedzi.

Przede wszystkim nikt nie odmówił od razu. Taka odmowa oznaczałaby, bowiem utratę klienta, więc z pewnością, jeśli będziesz zainteresowana ubezpieczeniem, przedstawiciel towarzystwa ubezpieczeniowego skontaktuje się z Tobą i udzieli potrzebnych informacji.

To, czy otrzymasz polisę na życie przed rozwiązaniem zależy między innymi od Twojego wieku, od tego jak przebiega Twoja ciąża, czy jest ona zagrożona czy nie, jakie masz wyniki, czy jest to Twoja pierwsza ciąża, czy poprzednio będąc w ciąży przebiegała ona bez problemów zdrowotnych Twoich i płodu. Jak widać pytań jest wiele i na wszystkie trzeba będzie odpowiedzieć, aby towarzystwo ubezpieczeniowe było w stanie ocenić ryzyko ubezpieczeniowe.

Każdy przypadek ciąży jest inny i nie można powiedzieć, że każde towarzystwo postąpi w jeden określony sposób.

Jeśli jesteś młoda, Twoja ciąża przebiega prawidłowo, nie chorujesz ani nie chorowałaś na poważne choroby, możliwe, że towarzystwo ubezpieczeniowe rozpatrzy Twój wniosek pozytywnie i ciąża nie będzie przeszkodą w otrzymaniu ochrony.
Kup ubezpieczenie
Zobacz także
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Zasada proporcji - Zasada proporcji jest jedną z ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.