X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do w±tku:

Reso Europa
2009-01-22 21:02 czwartek ~allweil
Kupi³em polisê OC Reso Europa w Stargardzie Szczeciñskim a teraz nie ma gdzie zap³aciæ II raty. Mam nieop³acon± polisê, II ratê, agent niestety nie mo¿e mi przyj±æ raty - bo nie ma pe³nomocnictwa, a te ³obuzy zebra³y kase z rynku i czmychnê³y. Prezys³ali mi pismo ¿e siê ³±cz± i co¶ tam. Bratu nie ma kto zlikwidowaæ szkody po wypadku. A gdzie KNF ? Pewnie o tym nie wie, jak znam ¿ycie.
Odpowiedzi: 63
  • 2021-07-12 10:18 poniedzia³ek ~marek | [+] odpowiedz
    Witam. Mam w RESO AC i szczerze nie polecam kupowania ubezpieczenia w tej firmie , firma robi ca³y czas pod górkê ¿eby naprawiæ auto po kolizji z ubezpieczenia AC. Ca³y czas kre¶l± wyceny z Asso nic i... czytaj dalej »
  • OK.
    2020-04-22 17:51 ¶roda ~Endi | [+] odpowiedz
    Mia³am szkodê z AC i nie mam zarzutu co do wyp³aty. Polecam! Dziwi± mnie te negatywne opinie...
  • 2019-12-16 13:07 poniedzia³ek ~ Fr | [+] odpowiedz
    Przestrzegam przed korzystaniem z uslug Balcia. Auto drugi miesiac w warsztacie, kupiony w pl dwuletni passat, balcia w osobie pani januszko akceptuje tylko naprawy w nieautoryzowanych serwisach i obc... czytaj dalej »
  • 2019-12-16 13:07 poniedzia³ek ~ Fr | [+] odpowiedz
    Przestrzegam przed korzystaniem z uslug Balcia. Auto drugi miesiac w warsztacie, kupiony w pl dwuletni passat, balcia w osobie pani januszko akceptuje tylko naprawy w nieautoryzowanych serwisach i obc... czytaj dalej »
  • 2019-10-04 15:15 pi±tek ~Bartek | [+] odpowiedz
    Przez 8 dni roboczych brak jakiejkolwiek odpowiedzi na email dot. wypowiedzenia polisy, mimo dwóch kolejnych wiadomo¶ci z pro¶b± o potwierdzenie.
  • 2019-07-18 13:28 czwartek ~stefan | [+] odpowiedz
    Zwodz± z wyp³at± odszkodowania. Czekam 8 miesiêcy na wyp³atê straty. Informuj± o braku wszystkich dokumentów, choæ one ju¿ dawno zosta³y dostarczone. Mówi± jakiej¶ sprawie s±dowej sprawcy. Mam czekaæ ... czytaj dalej »
  • 2018-02-14 17:02 ¶roda ~Niezadowolony | [+] odpowiedz
    Kupi³em samochód z wa¿nym ubezpieczeniem w firmie RESO i mimo to zosta³em obci±¿ony dodatkowymi kosztami (nie ma³ymi). Kontakt z firm± zdecydowanie poni¿ej oczekiwañ. Musia³em wiele razy dopraszaæ siê... czytaj dalej »
  • 2018-02-06 09:09 wtorek ~Marek | [+] odpowiedz
    Jestem bardzo zadowolony naprawde! Szybko i rzetelnie zakonczona szkoda. Moj ojciec mial takze niedawno szkode Ac i równie¿ mile zaskoczenie.polecam
  • Oc
    2018-01-08 10:49 poniedzia³ek ~Marek1991 | [+] odpowiedz
    Sam mia³em ostatnio st³uczkê i przyznam,¿e pieni±dze z odszkodowania z OC sprawcy to ¶miech na sali.Mogê z czystym sumieniem poleciæ Firmê Crashplus.Dop³acicli mi spor± sumke dziêki czemu bez problemu... czytaj dalej »
  • 2017-12-28 12:11 czwartek ~Agnes | [+] odpowiedz
    Chlopak wjecha³ we mnie. Mial police u Reso Balcia. Zanizyli wycene o polowe. Kasy na koncie nie ma. Kontakt zerowy! Omijac szerokim ³ukiem i nie puszczaæ tylko do sadu oddawac sprawe!!!
  • 2017-12-28 12:11 czwartek ~Agnes | [+] odpowiedz
    Chlopak wjecha³ we mnie. Mial police u Reso Balcia. Zanizyli wycene o polowe. Kasy na koncie nie ma. Kontakt zerowy! Omijac szerokim ³ukiem i nie puszczaæ tylko do sadu oddawac sprawe!!!
  • 2017-12-12 21:11 wtorek ~stra¿ak sam | [+] odpowiedz
    Kupi³em pojazd z polis± OC zawart± w Reso. Chc±c przepisaæ polisê na siebie musia³em wy³±cznie drog± mailow± lub poczt± wys³aæ skany wszystkich dokumentów. Przepisanie polisy trwa³o 8 dni !!!!! ¯enada
  • 2017-12-12 21:10 wtorek ~stra¿ak sam | [+] odpowiedz
    Kupi³em pojazd z polis± OC zawart± w Reso. Chc±c przepisaæ polisê na siebie musia³em wy³±cznie drog± mailow± lub poczt± wys³aæ skany wszystkich dokumentów. Przepisanie polisy trwa³o 8 dni !!!!! ¯enada
  • 2017-12-06 12:04 ¶roda ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-04-25 21:43 wtorek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    Czytaj±c komentarze by³em pe³en obaw co do wyp³aty roszczenia z ubezpieczenia OC kierowcy, który by³ sprawc± szkody. Kierowca ubezpieczony by³ w RESO. Okaza³o siê, ¿e likwidacja szkody przebieg³a pro... czytaj dalej »
  • 2017-03-09 17:26 czwartek ~kuras | [+] odpowiedz
    fokus stluczka z winy kierowcy reso wgniecione tylne nadkole wgnieciona tylna klapa porysowany tylny zderzak no i szybka wyplata odszkodowania tylko suma 514zl zlodziejska firma co za baran to wyliczy... czytaj dalej »
  • 2014-02-15 14:32 sobota ~Pawe³ M | [+] odpowiedz
    Witam, zakupi³em samochód z ubezpieczeniem OC w BTA we 09.2013 ( ubezp. do 07.2014). Jestem kierowc± z 28 letni± praktyk±, max. zni¿ki OC i AC .D³ugo trwa³a tzw. rekalkulacja sk³adki- nie wiem na ja... czytaj dalej »
  • 2013-11-04 12:34 poniedzia³ek ~a | [+] odpowiedz
    policzyli mi bez zadnych zni¿ek 1250z³ za starego passata a w HDI 550z³ mam 20 lat prawo jazdy i wszystkie kategorie banda z³odzieji juz wys³a³em wypowiedzenie
  • 2013-08-27 16:41 wtorek ~meggi | [+] odpowiedz
    Cz³owiek ubezpieczony w RESO wjecha³ we mnie uszkadzaj±c nowiuteñki samochód. By³a policja na miejscu zdarzenia. Facet przyj±³ mandat - ( gdy¿ podczas deszczu za szybko wjecha³ w zakrêt i nie wykrêci³... czytaj dalej »
  • 2012-11-23 13:59 pi±tek ~marek | [+] odpowiedz
    nie wiem jak to wygl±da w dziale sprzeda¿y ale mia³em szkodê spowodowan± przez klienta BTA/Reso i powiem szczerze ¿e szybko sprawnie - rzeczoznawca by³ nastêpnego dnia a wyp³acili mi normalne pieni±dz... czytaj dalej »
  • 2012-07-01 15:46 niedziela ~Dawid | [+] odpowiedz
    Ja tam nie mogê narzekaæ, mia³em wypadek, uderzy³em w samochód, aczkolwiek on wymusi³, spisa³em o¶wiadczenie, zg³osi³em siê do nich telefonicznie, za pó³ godziny mia³em telefon ju¿ od rzeczoznawcy, kt... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 13:31 pi±tek ~by³y klient | [+] odpowiedz
    Firma reso do niczego siê nie nadaje,dbaj± tylko o swoje kieszenie,nie o klientów.Sprzeda³em samochód pó³ roku temu z wa¿nym OC w tej firmie jeszcze przez min.miesi±c a teraz dosta³em wezwanie do zap³... czytaj dalej »
  • 2011-12-07 08:49 ¶roda ~arek8333 | [+] odpowiedz
    ja przed³u¿a³em polisê po zakupie auta i p³aci³em tej firmie na konto, przys³ali mi wszystkie dane a potem nie chcieli mi przys³aæ polisy...powiedzieli ¿e mam je¼dziæ na dowód wp³aty:D.trzy tygodnie s... czytaj dalej »
  • 2011-10-10 12:37 poniedzia³ek ~Zawiedziona | [+] odpowiedz
    Ta firma jest niekompetentna. Ju¿ 5 tygodni czekam na przepisanie polisy. Samochód kupiony, a je¿dziæ nie mogê, bo im siê nie chce dokumentów zrobiæ. Ka¿dy poracownik udziela innych informacji. Nawet ... czytaj dalej »
  • 2011-09-23 15:22 pi±tek ~mariusz | [+] odpowiedz
    kupi³em auto ubezpieczone w tym dziwnym towarzystwie i tu zaczê³y sie problemy chcia³em przepisac polise na swoje nazwisko,wys³a³em kopie wymaganych dokumêtów do Suwa³k z dwoma swoimi numerami telefon... czytaj dalej »
  • 2011-09-13 13:18 wtorek ~Grze¶ | [+] odpowiedz
    by³em pukniêty przez kierowcê ubezpieczonego w Reso, dosta³em odszkodowanie bardzo szybko. Jedyny minus to ogromna ilo¶æ papierów szczegó³owo opisuj±cych wszelkie mo¿liwe dane sprawcy i poszkodowanego... czytaj dalej »
  • 2011-09-02 14:11 pi±tek ~Muniek2 | [+] odpowiedz
    Co¶ z archiwizacj± danych nie jest tak, gdy¿ jakis czas temu przysz³o pismo o zap³acenie za nowy rok ubezpieczenia Polisy OC... Tylko, ¿e zawiadomienie o sprzeda¿y wraz z kopi± umowy kupna- sprzeda¿y... czytaj dalej »
  • 2011-08-04 06:49 czwartek ~340fdm3 | [+] odpowiedz
    Znam pare przypadków jak klienci tej firmy sprzedali samochody (wszystkie terminy dotrzymane) a towarzystwo nadal ich ¶ciga a raczej windyjkacja... NIgdy siê nie spotka³em aby by³o tyle przypadków... ... czytaj dalej »
  • 2011-07-16 10:09 sobota ~teko | [+] odpowiedz
    Strona internetowa Reso/Bta najgorsza jaka mo¿e byæ... nie ma po pierwsze oddzielnego e-mial na wypowiedzenia, ani tak¿e telefonu (fax) na wypowiedzenia.... Dla mnie to ogromna lipa...
  • 2011-06-16 00:28 czwartek ~studnet | [+] odpowiedz
    A ile pracuje w oddziale np. PZU w Suwa³kach ?? z 5 osób :) Zadzwoñ do prezesa PZU napewno bêdzie mia³ czas z Tob± pogadaæ :)
  • 2011-06-16 00:21 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    Kupujacy ma 30 dni od dary kupna na decyzje czy zostaje w firmie ubezpieczeniowej czy nie. Je¿eli umowa nie zosta³a wypowiedzian niestety trzeba dop³aciæ ewentauln± kwotê z rekalkulacji sk³adki. Wiêks... czytaj dalej »
  • 2011-06-12 13:40 niedziela ~max | [+] odpowiedz
    Jak nie wiesz to nie pisz albo dobrze sprawd¼. Firma RESO jak najbardziej ma wszystkie niezbêdne pozwolenia na sprzeda¿ ubezpieczeñ. ADB RESO to nie jest to samo co RESO Europa Service. Nie pisz g³upo... czytaj dalej »
  • 2011-05-27 20:24 pi±tek ~znachor | [+] odpowiedz
    mialem u nich ubezpieczenie przez dwa lata. Jak chcaialem zaswiadczenie o zniszkach to pojawil sie problem. Osiadczyla mi pani ze oni z ta firma nie wspolpracuja juz i nie dostane takiego dokumentu. W... czytaj dalej »
  • 2011-05-26 20:57 czwartek ~slalowolanin | [+] odpowiedz
    Tempi ludzie tam pracuja. Dzwonilem do nich kilka minut temu z zapytaniem o rekalkulacje ubezpieczenia bo 2tydzien nikt sie do mnie nie odzywa. tlumacze co i jak o ona do mnie po 3 minutach ze oni juz... czytaj dalej »
  • 2011-05-19 12:19 czwartek ~chicony | [+] odpowiedz
    Nigdy wiêcej Reso/BTA.... za¶wiadczenie o zni¿kach to musz± prosiæ aby ³askawie przys³ali... wiêkszo¶æ firm je¿eli jest oddzia³ na miejscu wystawi mi odrêki CI nie... Musz± cierpliwie czekaæ... a inn... czytaj dalej »
  • 2011-05-01 22:24 niedziela ~ubezpieczony | [+] odpowiedz
    wasze g³upie problemy wynikaj± tylko i wy³acznie z waszej g³upoty, z tego ¿e nie wiecie jak poruszaæ siê w ¶wiecie finansów i ubezpieczeñ; wiedzê czerpiecie od podobnych sobie debili z for internetowy... czytaj dalej »
  • 2011-04-18 07:49 poniedzia³ek ~znachor | [+] odpowiedz
    Ta firma to cyrk. Pracuje tamokolo 25 osob razem z prezesami. Jak na siedzibe firmy zeby pracowalo tylo tyle osob to zart jakis. NIkt sie z niczym nie wyrabia ale nikogo nowego nie zatrudniaja. Ktos d... czytaj dalej »
  • 2011-04-06 18:33 ¶roda ~ziomek | [+] odpowiedz
    w poniedzia³ek zg³osi³em szkodê , a w ¶rodê ju¿ by³ ich agent na oglêdzinach samochodu ,za tydzieñ ma byæ wycena i kosztorys , zobaczymy jak d³ugo bêd± s³aæ kasê i ile tego dadz± ³askawie
  • 2011-03-27 10:18 niedziela ~roki | [+] odpowiedz
    Odradzam, mam do¶æ czekania na za¶wiadczenie o zni¿kach... Jako¶æ obs³ugi kiepska potrafi± tylko zebraæ kasê i (tu ju¿ moja cenzura)
  • 2011-03-08 21:01 wtorek ~q | [+] odpowiedz
    RESO ju¿ nie ma !!!! Nie ma ich od koñca 2008 roku jak dobrze pamiêtam... Jest firma RESO w Suwa³kach (wcze¶niej byli przedstawicelami firmy Reso {st±d nazwa zapewne} na Polske) ale to s± przedstawic... czytaj dalej »
  • 2011-03-08 11:02 wtorek ~multiagent | [+] odpowiedz
    PROWADZENIE DZIA£ALNO¦CI UBEZPIECZENIOWEJ Wymienione podmioty nie posiadaj± zezwolenia KNF na prowadzenie dzia³alno¶ci ubezpieczeniowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególno¶ci na za... czytaj dalej »
  • 2011-03-07 18:12 poniedzia³ek ~malolat2222 | [+] odpowiedz
    kupilem autko w 2010.w maju i nie wymowilem ubezpieczenia w tej firmie ubezpieczeniowej caly czas jerzdzac tym autkiem na ubezpieczeniu poprzedniego wlasciciela bo chyba tak mozna z czego co slyszalem... czytaj dalej »
  • 2011-02-18 11:40 pi±tek ~1233 | [+] odpowiedz
    Wcze¶niej chwali³em BTA, teraz nie. Chcesz odnich dokument o ¿ni¿kach to jest droga przez mêkkê... czekasz czasem nawet parê dni, w innych firmach dadz± Ci odrazu, lub prze¶l± faxem tego samego dnia... czytaj dalej »
  • 2011-01-20 14:32 czwartek ~s | [+] odpowiedz
    BTA jest bardzo dobr± firm±, bardzo szybko wyp³aca odszkodowania... a jak macie problem to z ty³u polisy s± przecie¿ telefony kontaktowe...
  • 2010-12-22 06:24 ¶roda ~BPUIT | [+] odpowiedz
    Mili Pañstwo Komentatorzy. Jestem od wielu lat tzw. multiagentem. Wspó³pracujê z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie po¶rednictwa ubezpieczeniowego. Spotykam na swojej codziennej, zawod... czytaj dalej »
  • ...
    2010-12-13 14:12 poniedzia³ek ~Doska | [+] odpowiedz
    Mialam stluczke pewna ani wymusuila pierszenstwo na skrzyzowaniu 4 listopada po trzech dniach przyjechal rzeczoznawca w ciagu tygodnia wiedzialam juz ile dostane z ubezpieczalni. Nie min±³ miesiac a p... czytaj dalej »
  • 2010-12-03 18:07 pi±tek ~ma³a | [+] odpowiedz
    pod koniec listopada mia³am kolizjê z samochodem ubezpieczonym w reso, ja jestem poszkodowan±. na sam pocz±tek przez 4 dni próbowa³am siê dodzwoniæ do nich, jak mi siê uda³o to teraz nie mogê siê dopr... czytaj dalej »
  • 2010-10-19 16:42 wtorek ~a | [+] odpowiedz
    Reso a BTA, to wogóle co innego... Firma jest tania i wyp³aca odszkodowanie bardzo szybko... Konkurencja atakuje ja bo cenami ich przebija... nie mog± zniesæ ¿e tak tanio mo¿na kupiæ ubezpieczenie OC... czytaj dalej »
  • 2010-09-06 13:44 poniedzia³ek ~Gosia | [+] odpowiedz
    Sprawca kolizji ubezpieczony w BTA - nie mam samochodu, nie mam pieniêdzy a ubezpieczyciel BTA ma wszystko gdzie¶. Jak to mozliwe, ¿e takie ubezpieczenia s± dopuszczane na nasz kraj. Ne do¶æ, ¿e w cie... czytaj dalej »
  • 2010-03-05 20:27 pi±tek ~mse | [+] odpowiedz
    Te¿ nie wedzialem jak oplacic rate,zrobilem przelew na ich nr konta ,zreszta wysylaja upomnienia do rat,mi wyplacili szczybbko dszkodowanie
  • 2009-12-22 08:50 wtorek ~SZAJBA | [+] odpowiedz
    szkoda zlikwidowana tylko nie ma komu wyplacic kasy,jestem sprawca kolizji poszkodowany zaklada mi sprawe.co robic KTO PODPOWIE
  • 2009-12-09 18:00 ¶roda ~Marcinex | [+] odpowiedz
    Kupi³em samochów, ubezpieczenie by³o w RESO. Wypowiedzia³em umowê, lecz okazuje siê nieskutecznie... Poprzednie OC by³o p³acone ratami. No i RESO siedzia³o cicho po to by po zakoñczeniu trwania ubezpi... czytaj dalej »
  • 2009-12-04 20:38 pi±tek ~ankha | [+] odpowiedz
    2 lata temu ja i moja ¿ona mielismy wypadek. sprawca byl mieszkaniec ukrainy, mial polskie ubezpieczenie graniczne w reso europa, wypadek byl w polsce. chcemy dochodzic zadoscuczynienia, ale nie wiemy... czytaj dalej »
  • 2009-10-29 18:43 czwartek ~Marek | [+] odpowiedz
    >>>30 listopada 2008r koñczy³A mi siê pierwsza rata ubezp.zap³aci³em 2ratê która by³a wa¿na do koñca maja2009r w trakcie trwania 2raty sprzed³em auto wraz z dokumentami i oczywi¶cie z dowodem... czytaj dalej »
  • 2009-09-27 07:04 niedziela ~zenon | [+] odpowiedz
    Reso spoko firma.Ubezpieczam , mia³em 2 st³uczki i za ka¿d± s³uczkê pieni±dze dosta³em w terminie.
  • 2009-09-25 21:39 pi±tek ~don kichot | [+] odpowiedz
    A ja mam bardzo dobre zdanie o tej firmie. Wyp³acili mi zwrot za OC w miesi±c po z³o¿eniu wniosku. Poza tym bardzo mi³a obs³uga. Polecam
  • 2009-09-01 17:01 wtorek ~sam | [+] odpowiedz
    uwaga na RESO teraz nazywa siê BTA nie kupujcie tam polis mimo tego , ¿e s± tañsze. ta firma mówiê tu o RESO jest w suwa³kach nadal posidaj± pe³nomocnictwo od tej poprzednij firmy , ale to barany i o... czytaj dalej »
  • 2009-07-03 19:18 pi±tek ~Jacek | [+] odpowiedz
    Mam bardzo podobny problem co kolega allweil...Czeka³em na kwitek z nr.konta...Przys³ali jedynie pismo o zakoñczeniu dzia³alno¶ci w Polsce.W krótce koñczy siê termin umowy a 2rata nie zap³acona.Dodatk... czytaj dalej »
  • 2009-05-12 16:13 wtorek ~edzia | [+] odpowiedz
    ja tam mo¿e nie mam takich do¶wiadczeñ jak wy, ale co¶ wiem o tej firmie, prawda jest taka, ¿e oni graj± na zw³okê, dzwonisz do nich przypominasz, oni ci odpowiadaj±, ¿e wniosek jest przygotowany, pro... czytaj dalej »
  • 2009-05-10 22:27 niedziela ~G4U | [+] odpowiedz
    firma widmo - nie zwracaja nadp³aconych sk³adek. A KNF, oni maj± ubezpieczonych w nosie - pilnuj± swojej kasy , nie twojej. Rzecznik- ¶mieszna instytucja - te¿ nic nie pomo¿e .
  • 2009-03-20 21:24 pi±tek ~JJ ococho | [+] odpowiedz
    mia³em kolizje 1lutego i jak do tej pory,mimo ponad 20-dziestu telefonów,pieni±dze nie zosta³y mi wyp³acone
  • 2009-03-07 21:01 sobota ~Krzysiek | [+] odpowiedz
    mam te¿ to ubezpieczenie ale w Zamo¶ciu. Koñczy siê 10 marca pierwsza rata i nie wiem czy p³aciæ czy nie. Ja mia³em st³uczkê w sierpniu 2008r ale bez problemu mi wyp³acili
  • 2009-03-06 11:19 pi±tek ~Piotr | [+] odpowiedz
    zglos sie do rzecznika ubezpieczonych - tam ci powiedz± co i jak masz zrobic zeby by³o ok. Po to takie instytucje s±!
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.