X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA
Ocena: 2.73 (481 głosów)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia to firma, która oferuje przede wszystkim ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Jej oferta jest bardzo zróżnicowana i bogata, co powoduje, że wielu klientów znajdzie taką formę ochrony, która jest odpowiednia. Czy jednak wszyscy są z tej ochrony zadowoleni?
 
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia zapewnia swoim klientom ochronę w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Można więc wykupić polisę AC, OC czy klasyczne ubezpieczenie mieszkania.
 
Opinie klientów to doskonałe źródło wiedzy o towarzystwie. To wiadomości bezpośrednie i oparte na praktycznym doświadczeniu. Dzięki nim można się dowiedzieć, jak wygląda przedłużenie czy rozwiązanie umowy z Benefia, jak wygląda likwidacja szkód i wsparcie klienta.
 
Jeżeli macie doświadczenia z firmą Benefia, mieliście lub macie u nich swoją polisę ubezpieczeniową, podzielcie się z nami swoją opinią. Być może właśnie dzięki Wam inni klienci podejmą właściwą decyzję, skłonią się do firmy lub z niej zrezygnują.
Odpowiedzi: 248
  • 2023-04-21 11:41 piątek ~Lighthouse Kancelaria | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań od zakładów ubezpieczeń. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezpłatna. Bez opłat wstępnych. Zadzwoń 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria, www.lighthouse-kan... czytaj dalej »
  • 2023-03-27 21:17 poniedziałek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Chciałem ostrzec innych przed tą firmą , to co zrobili jest okropne , w zawartej polisie był błąd czyli o jeden dzień za późno wznowiona polisa , umowa została zawarta dwa dni wcześniej przed rozpoczę... czytaj dalej »
  • 2022-12-06 12:27 wtorek ~Krystian z rzekomym zadłużeniem | [+] odpowiedz
    Nie polecam zdecydowanie. Pewnego razu po opłacie raty składki, nie wziąłem paragonu z potwierdzeniem płatności- mój błąd. Po pewnym czasie dostałem informacje, iż nie opłaciłem składki. Nie miałem ja... czytaj dalej »
  • 2022-12-06 12:27 wtorek ~Krystian z rzekomym zadłużeniem | [+] odpowiedz
    Nie polecam zdecydowanie. Pewnego razu po opłacie raty składki, nie wziąłem paragonu z potwierdzeniem płatności- mój błąd. Po pewnym czasie dostałem informacje, iż nie opłaciłem składki. Nie miałem ja... czytaj dalej »
  • 2022-10-31 11:14 poniedziałek ~Darek | [+] odpowiedz
    31.10.2022 o godz 10,40 po wcześniejszej wizycie w Banku celem opłacenia składki ubezpieczeniowej OC dowiedziałam się iż bank nie ma informacji o numerze konta na którą mógłbym zapłacić polisę. Pani p... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Benefia na:
    4.33
    OPINIE O Benefia
  • 2022-10-06 12:25 czwartek ~Krystian Flasinski | [+] odpowiedz
    Najgorsze co mogło mnie spotkać kupić ubezpieczenie w Benefi zgłosiłem szkodę szybko poszło o 9.15 do godziny 12.20 nie nam żadnej informacji odnośnie holownika pod jednym z numerów wyszczekana baba a... czytaj dalej »
  • 2021-08-31 09:56 wtorek ~miron | [+] odpowiedz
    NIE POLECAM KORZYSTANIA Z USŁUG TEGO UBEZPIECZYCIELA. Kontakt z centrum rozliczeń utrudniony.15 minut "wiszenia" na słuchawce. Tak kilka razy - nikt nie odbiera połączenia. Pani w bok informuje mnie... czytaj dalej »
  • 2021-06-24 16:38 czwartek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami, od dwóch lat mam tam ubezpieczony samochód, korzystam z Assistansa - kilka razy w ciągu roku i jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i ceny.
  • 2020-06-05 08:37 piątek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Miałem do czynienia z wieloma firmami zajmującymi się polisami komunikacyjnymi, ale z Benefią mam pierwszy raz. Mam wrażenie, że pracujący tam ludzie zatrudnieni są za karę. Są bardzo nieprzyjemni w r... czytaj dalej »
  • 2019-12-06 11:50 piątek ~Ocauto | [+] odpowiedz
    Brak pomocy, prosiłem o przesłanie na maila dokumentu potwierdzającego zawarcie umowy. Koleś stwierdził żebym podał mu imię i nazwisko osoby która mi wystawiła to ubezpieczenie. Nadmieniam że to było ... czytaj dalej »
  • 2019-10-30 11:47 środa ~Beata Kozioł | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań od zakładów ubezpieczeń. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezpłatna. Bez opłat wstępnych. Zadzwoń 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria
  • 2019-05-06 13:27 poniedziałek ~Aneta Moskal | [+] odpowiedz
    Tel:_7_3_1_6_8_8_9_8_9
  • 2018-01-02 12:29 wtorek ~Uczciwy | [+] odpowiedz
    Jeżeli uważasz, że Twoje odszkodowanie zostało zaniżone zadzwoń 665 22 40 87 lub napisz na acocodszkodowania@gmail.com Wypłacimy różnicę pomiędzy tym co powinieneś dostać a tym co już dostałeś!
  • 2018-01-02 12:29 wtorek ~Uczciwy | [+] odpowiedz
    Jeżeli uważasz, że Twoje odszkodowanie zostało zaniżone zadzwoń 665 22 40 87 lub napisz na acocodszkodowania@gmail.com Wypłacimy różnicę pomiędzy tym co powinieneś dostać a tym co już dostałeś!
  • 2017-12-07 17:09 czwartek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-12-07 15:47 czwartek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-10-18 11:13 środa ~Pomocny Prawnik | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od zakładów ubezpieczeń. Bez opłat wstępnych. Analiza sprawy jest bezpłatna. Opłata tylko za efekty. Zadzwoń: 731 688 989
  • 2017-08-14 14:16 poniedziałek ~indii | [+] odpowiedz
    proponuje omijać szerokim łukiem, zero kontaktu, brak szacunku i po wpłaceniu kasy ciszaaaaaaaaaaa.
  • Oc
    2017-08-14 14:16 poniedziałek ~indii | [+] odpowiedz
    proponuje omijać szerokim łukiem, zero kontaktu, brak szacunku i po wpłaceniu kasy ciszaaaaaaaaaaa.
  • 2017-04-26 21:29 środa ~Zszokowana | [+] odpowiedz
    Jakiś czas temu zdarzyło się tak, że byłam osobą poszkodowaną w kolizji z innym pojazdem i sprawca był ubezpieczony w Benefii. Ponieważ u swojego ubezpieczyciela mam wykupioną bezpośrednią likwidację ... czytaj dalej »
  • 2016-08-24 16:05 środa ~JANUSZ SROKA ŚWIĘTOCHŁOWICE | [+] odpowiedz
    Skusiłem się na zakup OC w Benefia24. Wypełniłem właściwy formularz na ich stronie i wpłaciłem pieniądze. Payu potwierdził przekazanie pieniędzy na konto ubezpieczyciela i na tym zakończył się kontakt... czytaj dalej »
  • 2016-08-24 16:04 środa ~JANUSZ SROKA ŚWIĘTOCHŁOWICE | [+] odpowiedz
    Skusiłem się na zakup OC w Benefia24. Wypełniłem właściwy formularz na ich stronie i wpłaciłem pieniądze. Payu potwierdził przekazanie pieniędzy na konto ubezpieczyciela i na tym zakończył się kontakt... czytaj dalej »
  • 2016-08-09 03:31 wtorek ~walendziak | [+] odpowiedz
    W swoim dlugim doswiadczeniu z ubezpieczycielami doszedlem do wniosku ze nie ma uczciwej Firmy.W wyborze sugerujemy sie cena.Nie ma ona wiekszego znaczenia gdyz wiekszosc ubezpieczycieli kieruje sie z... czytaj dalej »
  • 2016-08-09 03:30 wtorek ~walendziak | [+] odpowiedz
    W swoim dlugim doswiadczeniu z ubezpieczycielami doszedlem do wniosku ze nie ma uczciwej Firmy.W wyborze sugerujemy sie cena.Nie ma ona wiekszego znaczenia gdyz wiekszosc ubezpieczycieli kieruje sie z... czytaj dalej »
  • 2016-07-25 13:00 poniedziałek ~Grażyna z firmy Pomocna Dłoń | [+] odpowiedz
    Zapraszam niezadowolonych z wysokości sumy odszkodowania powypadkowego do kontaktu ze mną . Adres mailowy: vitagp@wp.eu Jestem przedstawicielką firmy windykacyjnej, która pomaga osobom poszkodowanym... czytaj dalej »
  • 2016-07-24 11:16 niedziela ~Gość ja | [+] odpowiedz
    Wszystko ok. Odszkodowanie wypłacone bez wiekszych problemów. Radzę tylko rozważyć kwestię kosztorysu i serwisu. W kosztorysie zaproponowano mi wypłatę 1/3 kwoty tego co wyszło w rozliczeniu serwisowy... czytaj dalej »
  • 2016-07-14 14:29 czwartek ~Kuba | [+] odpowiedz
    Miałem ubezpieczenie w tej firmie przez rok, później wybrałem tańsza opcje w innej firmie bardziej znanej. Od 2 lat dostaje wezwanie do zapłaty raz od jakiejś windykacji - następnie latam po prawnikac... czytaj dalej »
  • 2016-05-04 21:34 środa ~Konrad | [+] odpowiedz
    Człowiek kupuje auto wybiera ubezpieczyciela kupuje pakiet podam konkretne cyfry . Auto kupiłem w kredycie używane nie każdego stać na nowe wiec zakupiłem pakiet OC+AC+NNw zaproponowano 2400pln za kwo... czytaj dalej »
  • 2016-01-11 09:36 poniedziałek ~Zbys | [+] odpowiedz
    Zgłosiłem fakt że chciałbym skorzystać z holowania pojazdu do stacji ASO.Przyjechała Laweta i jej pracownik ,,na siłę'' chciał uruchomić silnik.Połączył instalację w samochodzie do swojego wielkiego r... czytaj dalej »
  • 2015-12-07 22:16 poniedziałek ~piotrek | [+] odpowiedz
    od kilku dnni nie mogę się doprosić o moje zniżli a kase im zapłacicć to straszą windykacją pierwszy i ostatn raz toczynienia z taką firmą krzak
  • 2015-12-07 22:14 poniedziałek ~piotrek | [+] odpowiedz
    od kilku dnni nie mogę się doprosić o moje zniżli a kase im zapłacicć to straszą windykacją pierwszy i ostatn raz toczynienia z taką firmą krzak
  • 2015-11-03 09:55 wtorek ~Krakus | [+] odpowiedz
    Próbuję się dodzwonić na infolinię już tydzień!!! Czekam po 10-15 minut na telefonie a tu "wszystkie linie są zajęte" Czyba jedna linia!!! To skandal by nie móc się dodzwonić na infolinę prz... czytaj dalej »
  • 2015-10-14 13:56 środa ~WŚCIEKLI | [+] odpowiedz
    Jeśli chcesz mieć pewność, że w potrzebie ubezpieczyciel nie zostawi cię bez pomocy - NIE UBEZPIECZAJ SIĘ W BENEFII!!!
  • 2015-10-01 11:34 czwartek ~Wielbicielka | [+] odpowiedz
    Wykupiłam ubezpieczenie wraz z "zieloną kartą". Warunki ubezpieczenia obejmują kraje spoza UE. W czasie pobytu w Czarnogórze próbowano włamać się do samochodu uszkodzono zamek i oponę. Proś... czytaj dalej »
  • 2015-09-08 11:30 wtorek ~Kancelaria | [+] odpowiedz
    Zapraszam niezadowolonych do kontaktu. Oferujemy bezpośrednio gotówkę w formie dopłaty do odszkodowanie albo prowadzimy sprawę w imieniu klienta. Rozliczenie prowizyjne jedynie od sukcesu w sprawie. ... czytaj dalej »
  • 2015-09-07 13:30 poniedziałek ~Kancelaria | [+] odpowiedz
    Zapraszam niezadowolonych do kontaktu. Oferujemy bezpośrednio gotówkę w formie dopłaty do odszkodowania albo bezpłatnie prowadzimy sprawę w imieniu klienta. Rozliczenie prowizyjne jedynie od sukcesu... czytaj dalej »
  • 2015-07-16 09:56 czwartek ~NAJTANSZEUBEZPIECZENIA | [+] odpowiedz
    Dzień dobry. Jesteśmy multiagencją oferującą ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe ,na życie, w podróży , rolne itp. wielu firm. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia takie jak PZU, WARTA , HES... czytaj dalej »
  • 2015-07-16 09:02 czwartek ~NAJTANSZEUBEZPIECZENIA | [+] odpowiedz
    Dzień dobry. Jesteśmy multiagencją oferującą ubezpieczenia komunikacyjne wielu firm. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia takie jak PZU, WARTA , HESTIA, GOTHAER, AVIVA, LIBERTY , AXA, PROAMA, G... czytaj dalej »
  • 2015-06-29 13:17 poniedziałek ~zibi | [+] odpowiedz
    po miłym zawarciu porozumienia za szkodę (uważam, że kwota była zadowalająca dla dwóch stron) przyszedł kubeł zimnej wody. Po uzupełnieniu danych, czekałem kilka dni na przelew, gdy się nie pojawił wy... czytaj dalej »
  • 2015-05-07 19:12 czwartek ~Karol Morrion Meble | [+] odpowiedz
    Witam Ubezpieczyłem dwa samochody firmowe w firmie benefia S.A. OC, AC. Prowdzę firmę produkującą meble i nie nażekam na brak obowiązków więc staram się wybierać firmy poważne i rzetelne które do sp... czytaj dalej »
  • 2015-02-04 16:02 środa ~Igor | [+] odpowiedz
    Witam, reprezentuję Kancelarię Prawną Lex. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu środków utraconych w ramach opłat pobranych przy likwidacji polis inwestycyjnych. Nie pobieramy opłat wstępnych. Jeśli mi... czytaj dalej »
  • 2014-11-26 22:29 środa ~Michał Pawłowicz | [+] odpowiedz
    Kto nie chce mieć kłopotów z odszkodowaniem niech omija Benefię z daleka! Moja sprawa ciągnie się już 2 miesiące i nie widać końca. Najprawdopodobniej skończy się w sądzie. Bardzo nieprzychylna komu... czytaj dalej »
  • 2014-08-27 20:13 środa ~Paweł | [+] odpowiedz
    Zdecydowanie nie polecam tego towarzystwa! Kilka dni temu we Włoszech wandale wytłukli mi szybę tylną w moim samochodzie. Pomimo, ze miałem wykupioną polisę fuull wypas- OC, AC i assstanse, Benefia n... czytaj dalej »
  • 2014-06-23 16:01 poniedziałek ~Michał | [+] odpowiedz
    Jeśli zamierzasz wykupić ubezpieczenie AC w Benefia to lepiej się zastanów gdyż, jeśli twoją szkodę wycenią na mniej niż 600zł to zapomnij o wypłacie pieniążków. Nie każdy czyta regulaminy a to jest... czytaj dalej »
  • 2014-06-08 01:02 niedziela ~polecam | [+] odpowiedz
    kamyczek stłukł mi szybkę zadZwoniłem w niedzielę trundo było za pierwszym razem wejsc na linię ale jak się udało w poniedziałek dostałem odpowiedz że mam dwie opcje albo 60 wartości szkody no bo auto... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 22:00 środa ~bożena | [+] odpowiedz
    skandal i jeszcze raz skandal nie dajcie się nabierać szanowni klienci
  • 2014-01-31 21:12 piątek ~adam | [+] odpowiedz
    Benefia to istny cyrk, nikt nic nie wie, za nic nie odpowiada, podają nr telefonów likwidatorów, które nikt nie odbiera. Wycena szkody zaniżona o co najmniej trzy razy. Z daleka od takich ...
  • 2014-01-20 21:18 poniedziałek ~Monika | [+] odpowiedz
    Postanowiłam napisać ponieważ zauważyłam, że zazwyczaj pisze się wtedy, kiedy jest coś nie tak (zadowolony nie wchodzi na neta i nie szuka info bo nie ma takiej potrzeby). Miałam kolizję - sprawca w... czytaj dalej »
  • 2014-01-13 21:47 poniedziałek ~Gaba | [+] odpowiedz
    W ramach ostrzeżenia, aby w przyszłość nie musieć krytykować polecam najpierw się porozglądać na rynku i poczytać oferty a dopiero potem wybierać towarzystwo. Najlepiej posłużyć się porównywarką ubezp... czytaj dalej »
  • 2013-11-15 08:59 piątek ~Feniks | [+] odpowiedz
    Witam. Do wszystkich zainteresowanych kupnem ubezpieczenia w Benefia - odradzam!!!!!! Omijajcie z daleka ta pseudo firmę. Dodzwonienie się graniczy z cudem, wiecznie puszczany komunikat "Wszystki... czytaj dalej »
  • 2013-11-07 10:59 czwartek ~Lupus | [+] odpowiedz
    Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z Benefii. Nie miałem szkody, próbuję tylko odzyskać nadpłaconą składkę po sprzedaży auta. Pan Konsultant nic nie może, Pani od naliczeń ma cały czas zajęte a Pan K... czytaj dalej »
  • 2013-10-14 18:43 poniedziałek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Posiadam ubezpieczenie w postaci pakietu dealerskiego (opcja full wypas) w Benefi TU. Niestety mialem szkode. Zglosilem do ubezpieczenie i zlecilem ASO bezgotowkowa naprawe. Przez ponad dwa tygodnie w... czytaj dalej »
  • 2013-09-19 14:50 czwartek ~g | [+] odpowiedz
    Ostrzegam!! Pomimo wypowiedzenia OC w terminie firma przedłużyła polisę. Po roku czasu oddali sprawę do windykacji!! Wznowionej polisy nie otrzymałam a na informację o tym, że polisę wypowiedziałam ma... czytaj dalej »
  • 2013-09-13 20:07 piątek ~Angela | [+] odpowiedz
    Nie mam najlepszego zdania o tej firmie. Wczytywałam się w umowę i już nawet nie wspominam że po 2 latach wykupując polisę dziecka dostalismy zaledwie 745zl, gdzie odlozylismy ponad 2,5 tys zl... Ale ... czytaj dalej »
  • 2013-09-11 10:31 środa ~ubespieczony | [+] odpowiedz
    Posiadam, dobrze że już nie długo, ac w benefii Miałem szkodę, towarzystwo po prostu odmówiło wypłaty podając powód tyleż banalny jak prymitywny. Mam pełne prawo do opinii - to złodzieje.
  • 2013-09-09 16:52 poniedziałek ~Kaskader 64 | [+] odpowiedz
    Ja jestem osobiście bardzo zadowolona wypłacili mi odszkodowanie w ciagu miesiąca i wysokośc odszkodowania tez mi odpowiadała .I przynajmniej tyle nie zdzierają co np PZU Albo Warta za AC tylko są to ... czytaj dalej »
  • 2013-09-05 13:16 czwartek ~ziunia | [+] odpowiedz
    Uwaga na "towarzystwo Benefia". W maju skradziono mi auto. Miałam pełen pakiet AC, OC, NW. Najpierw tony papierów, niekompetencja rzeczoznawcy przyjmującego dokumenty. Bujanie się z rzek... czytaj dalej »
  • 2013-08-21 22:51 środa ~poszkodowany rozczarowany | [+] odpowiedz
    Moje auto uszkodził pojazd ubezpieczony w Benefii. Uszkodzone są: zderzak przedni, błotnik lewy przedni, maska, lampa lewa przednia i szyba ale tego rzeczoznawca nie uznał?. Auto normalnie jeździ, cał... czytaj dalej »
  • 2013-05-27 11:36 poniedziałek ~Michał | [+] odpowiedz
    Chciałem się podzielić swoją opinią o Benefi! Miałem szkodę całkowitą z AC o 9:00 rano. Dość poważną cały przód. Jeszcze z miejsca kolizji zgłosiłem szkodę a wezwana laweta (także z ubezpieczenia as... czytaj dalej »
  • 2013-04-09 14:09 wtorek ~NIK | [+] odpowiedz
    Miałem stłuczkę z samochodem ubezpieczonym w BENEFI ,gość był winien dostał mandat od Policji .Teraz mam problem ze zrobieniem samochodu bo ich rzeczoznawca podważa opis szkody zrobiony przez warsztat... czytaj dalej »
  • 2013-03-29 20:22 piątek ~ak1400 | [+] odpowiedz
    dziś otrzymałem dziwne wezwanie do zaplaty z jakiejś tam firmy BENEFIA.Twierdzą ze nie oplaciłem składek za okres ...11-12rok.Zdziwiłem się mocno,bo pierwsze szłyszę o takiej firmie i wogóle nie wiem ... czytaj dalej »
  • 2013-03-25 09:10 poniedziałek ~qwe | [+] odpowiedz
    Stanowczo odradzam. Kontakt jest utrudniony, a i na pieniądze nie ma raczej co liczyć we właściwej kwocie.
  • 2013-03-18 12:13 poniedziałek ~miras-ka | [+] odpowiedz
    Witam.Jestem nie szczęśliwym posiadaczem samochodów dostawczych marki Renault Master. Samochody nowe 2012 rok kupione w salonie (...) z pełnym pakietem ubezpieczenia wykupionym w Benefii. OC AC Asista... czytaj dalej »
  • 2013-03-12 15:03 wtorek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Nie chca mi wypłacic odszkodowania. Facet mnie walnął na parkingu. Są zdjęcia, świadkowie, oświadczenie sprawcy a twierdzą, że nie ma winnych !!!
  • 2013-03-07 15:32 czwartek ~koziarz@onet.pl | [+] odpowiedz
    Sprawca stłuczki mojego samochodu jest ubezpieczony w Benefii, uzyskac odszkodowanie , to dużo złych emocji, czasu, kilkudziesięciu telefonów do likwidatora maksymalne przedłużanie momentu wypłaty. Cz... czytaj dalej »
  • 2013-01-17 20:23 czwartek ~Stach | [+] odpowiedz
    Polecam , z wypłatą nie ma problemu, konkretni, bez zbędnych papierów,szybko załatwiają sprawy...
  • 2013-01-10 20:55 czwartek ~alankiewicz | [+] odpowiedz
    Miałem cały pakiet w tej firmie. Zapaliło mi się auto to znaczy wypięła się żarówka od halogenu i spadła na zderzak plastik zaczął się topić a następnie wystąpił żywy ogień. Szkody które powstały to d... czytaj dalej »
  • 2012-12-17 19:47 poniedziałek ~zawiedziony | [+] odpowiedz
    Sprzedałem auto 2 miesiące po zawarciu umowy polisy (w sierpniu) do dzisiaj nie zwrócili mi reszty składki. Korespondencja z Benefia urwała się z ich strony w październiku. Będę musiał ........w do są... czytaj dalej »
  • 2012-11-26 13:04 poniedziałek ~Anita | [+] odpowiedz
    Uwaga na oszustów którzy podają się za ubezpieczycieli benefi,namawiają na spotkanie dzwoniąc a potem fakt ciekawa oferta dla maleństwa jednak ja dałam pieniądze i ani polisy ani pieniędzy . UWAGA NA ... czytaj dalej »
  • 2012-11-22 19:03 czwartek ~Przemek | [+] odpowiedz
    W AC z tego co pamiętam jak się przekroczy prędkość o 30 km/h to zabierają 1/4 odszkodwania . Dobry chwyt . Chronią się przed dużymi wypadkami . Za zgubienie kluczyków albo sterowników nie płacą. N... czytaj dalej »
  • 2012-11-21 17:14 środa ~BENEFIA=PROBLEMY | [+] odpowiedz
    Jak najdalej od tej firmy!!!! miałem szkode z AC,samochód ubezpieczony był na 40000 dwa tygodnie póżniej miałem szkode ( po kilku latach bezszkodowaj jazdy)likwidator stwierdził ze samochód jest wart ... czytaj dalej »
  • 2012-11-21 09:44 środa ~Magda | [+] odpowiedz
    Bardzo profesjonalna obsługa, po zgłoszeniu szkody na drugi dzień był likwidator, szybka wypłata odszkodowania i pomoc agenta, tez w sprawach miedzynarodowych!!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!
  • 2012-11-16 19:00 piątek ~paweł83 | [+] odpowiedz
    Najgorsze towarzystwo w jakim byłem ubezpieczony. pieniądze pobierają systematycznie natomiast jak przyszło do wypłaty robią wszystko żeby wypłatę odroczyć w czasie albo najlepiej nie wypłacić pienięd... czytaj dalej »
  • 2012-11-16 17:13 piątek ~XX | [+] odpowiedz
    Do Bebefii złożyłem reklamację listem poleconym. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Zdecydowanie odradzam tą firmę.
  • 2012-11-16 13:19 piątek ~Wacław | [+] odpowiedz
    Miałem niedawno szkodę spowodowana przez osobę ubezpieczona w Benefii. Zaskoczyła mnie likwidacja szkody. Wszystko odbyło się sprawnie - kontakt rzeczoznawcy był na drugi dzień. Pieniądze wypłacili sz... czytaj dalej »
  • 2012-11-14 20:33 środa ~Oszukana przez Benefie! | [+] odpowiedz
    nie polecam. Nie wypłacają odszkodowań, można się odwoływać, ale oni i tak coś wymyślą odrealnionego, można się kłócić, dzwonić, ale i tak to nic nie da. JEDYNE WYJŚCIE - OMIJAĆ Z DALEKA TYCH [wymoder... czytaj dalej »
  • 2012-11-09 09:26 piątek ~Rico | [+] odpowiedz
    Nie miałem nigdy stłuczki ani wypadku, wiec nie mam doświadczenia z likwidacją, 2 razy zgłosiłem pomoc assistance i 2 razy było bezproblemowo, za drugim razem czekałem 45 min. Uważam, ze w centrum War... czytaj dalej »
  • 2012-10-29 20:26 poniedziałek ~Iwona | [+] odpowiedz
    Bardzo się cieszę, że znalazłam opinie o tym ubezpieczycielu. Ubezpieczyliście samochody z własnej woli. Ja brałam z mężem kredyt hipoteczny w mBanku w 2007 roku, wtedy był przymus ( potem się okazało... czytaj dalej »
  • 2012-10-25 07:26 czwartek ~Paweł | [+] odpowiedz
    Likwidacja szkody z AC to jedna wielka kpina. Bardzo długi proces likwidacyjny, ucinanie na częściach bez podania powodu, roboczogodzina liczona na poziomie 67 zł.
  • 2012-10-11 19:55 czwartek ~poszkodowana | [+] odpowiedz
    Oferują ubezpieczenie, a nie wypłacają odszkodowań - znajdują jakikolwiek powód aby NIE WYPŁACAĆ ODSZKODOWAŃ! ODRADZAM !!
  • 2012-09-11 07:56 wtorek ~Łukasz W | [+] odpowiedz
    ubezpieczyłem samochód OC i AC.Benefia wyliczyła watrtość auta na 14900. Po dwóch tygodniach miałem wypadek i co auto się zamortyzowało przez 2 tygodnie 2000 zł. Powiedzieli mi ze w chwili wypadku aut... czytaj dalej »
  • 2012-08-20 22:22 poniedziałek ~poirytowana | [+] odpowiedz
    wykupiłam OC+AC+Asisstance,dzwonię żeby zholować samochód a Pani mi mówi że nie mam assistance wykupionego, bardzo ciekawe bo w lutym na tą samą polisę dwa razy uruchamiałam samochód. Dobroczyńcy........ czytaj dalej »
  • 2012-07-18 22:33 środa ~grzes | [+] odpowiedz
    Kilka miesięcy temu ktoś mi na parkingu "przerysował" nieznacznie tylne drzwi (wahałem się nawet czy tak nie zostawić), AC mam w Benefii przez mBank. Likwidacja szkody bezproblemowa, poza do... czytaj dalej »
  • 2012-07-05 21:01 czwartek ~Arek | [+] odpowiedz
    Unikajcie z daleka tą firmę! Po podpisaniu umowy, już o was zapomną, nie uzyskacie żadnej pomocy i zapomnijcie że wasze konto internetowe będzie działać. Postanowiłem zerwać z nimi umowę, nawet za sło... czytaj dalej »
  • 2012-06-22 19:44 piątek ~orkan42 | [+] odpowiedz
    Dlaczego likwidacja szkody trwa tak długo wiecznie im czegoś brakuje a to dokumenty nie doszły ,ja mam dostarczyć kwity za jazdę bezszkodową /czyżby brak rejestrów o szkodowosci jazdy/odwlekanie w cz... czytaj dalej »
  • 2012-05-31 12:04 czwartek ~Renata | [+] odpowiedz
    Odradzam wszystkim !!!
  • 2012-05-30 20:03 środa ~aga | [+] odpowiedz
    Benefia okrada klientow. Pieniadze na AC wzieli nie male ale jak przyszlo do likwidacji szkody pierwszej w moim zyciu to co zrobila Benefia??? 25 % mam sama placic a koszt lakierowania wynosi 2600 zl ... czytaj dalej »
  • 2012-05-18 18:32 piątek ~WoJtEk | [+] odpowiedz
    Nic dobrego nie mogę powiedzie dla mnie to oszuści i naciągacze robią wszystko aby unikną wypłaty odszkodowania jeżeli uda im się znaleś choc małe niedociągnięcie we wniosku to na pewno nie wypłacą od... czytaj dalej »
  • 2012-05-10 13:22 czwartek ~m | [+] odpowiedz
    Benefia utrudnia likwidacje szkody ( miałem szkodę z AC )na każdym kroku , odsyła po wciąż nowe dokumenty .Pracownicy udzielają sprzecznych informacji . Przestrzegam przed tym ubezpeieczycielem.
  • 2012-04-27 22:42 piątek ~Agata | [+] odpowiedz
    Mam taki program dla swojego dziecka, moja siostra też i wiemy, że nasze dzieci będą miały na studia-polecam!
  • 2012-03-31 23:22 sobota ~ONA | [+] odpowiedz
    WSZYSTKIM ODRADZAM TĘ BANDĘ OSZUSTÓW-ZŁODZIEJI !!!
  • 2012-03-19 16:54 poniedziałek ~Mirosław | [+] odpowiedz
    Moi drodzy Państwo, to nie całkiem jest tak, jak to wszystko tutaj opisujecie. Trzeba sobie uświadomić dla swojego dobra że po jakiekolwiek UBEZPIECZENIE przychodzi się do SWOJEGO AGENTA, tak samo jak... czytaj dalej »
  • 2012-03-04 12:51 niedziela ~maniek | [+] odpowiedz
    Takimi słowami określił benefię mój prawnik którego wynająłem do walki z tymi złodziejami. Te wszystkie opinie negatywne są w 100% prawdą.Jak bym wcześniej przeczytał te opinie na temat tej firmy to p... czytaj dalej »
  • 2012-03-01 14:40 czwartek ~Mirkus | [+] odpowiedz
    Moi drodzy Państwo, to nie całkiem jest tak, jak to wszystko tutaj opisujecie. Trzeba sobie uświadomić dla swojego dobra że po jakiekolwiek UBEZPIECZENIE przychodzi się do „SWOJEGO AGENTA&am... czytaj dalej »
  • 2012-02-22 12:45 środa ~lamia | [+] odpowiedz
    ODRADZAM, ta firma to totalny syffff, oszuści, złodzieje, naprawdę przestrzegam przed tą firmą! Każdy kto chce współpracować z Benefią będzie się użerał z klientami, którzy zostali przez Benefię oszuk... czytaj dalej »
  • 2012-02-20 19:04 poniedziałek ~adam | [+] odpowiedz
    13 grudnia 2011 roku miałem stłuczke. Facet wjechał mi w tył. Zapewne omyłkowo podał mi nr swojej prywatnej polisy, a jechał służbowym autem. Jak wiadomo OC przypisane jest do auta. Szkode zgłosiłem ... czytaj dalej »
  • 2012-02-11 11:01 sobota ~Marzena | [+] odpowiedz
    Od 2003r. mam pakiet ubezpieczenia w Benefii AC,OC,NW,Asistance 0 problemów, likwidowałam kilka szkód ostatnia w grudniu 2011 szkoda całkowita auto wycenione uczciwie pieniądze przelane na konto.
  • 2012-01-17 14:13 wtorek ~qb | [+] odpowiedz
    Teść dał się naciągnąć na Benefię. Po pierwszej kolizji wiemy jaka to jest firma i odradzamy. Po co mamy się miesiąc upominać i walczyć o nasze pieniądze. Są inne znane i sprawdzone ubezpieczalnie.
  • 2012-01-10 23:54 wtorek ~Grzywa | [+] odpowiedz
    Witam , w połowie listopada 2011r skradziono mi samochód.AC miałem opłacone w Benefi ,samochód skradziono mi w środę a w sobotę wszedłem na te forum ....i włosy stanęły mi dęba.Po lekturze tego forum ... czytaj dalej »
  • 2011-12-15 18:05 czwartek ~Tomek | [+] odpowiedz
    Ja jestem zadowolony z benefii. Wypłacili całe należne odszkodowanie, nie przeciągali sprawy, równo w 30 dniu (tyle trwały formalności-również z mojej strony) dostałem przelew na konto. Nie naginajcie... czytaj dalej »
  • 2011-12-10 12:58 sobota ~marek21rl | [+] odpowiedz
    mam wykupiony caly pakiet ubezbieczenia w ww. towarzystwie. od 17 wrzesnia br. czekam na wyplate pieniedzy w AC. likwidator z firmy "partner" twierdzi ze nie ma jeszcze u siebie notatki poli... czytaj dalej »
  • 2011-10-27 10:35 czwartek ~bbb | [+] odpowiedz
    Dzisiaj, po przeszło dwóch latach walki z Benefią, usłyszałam wyrok sądu. Hurra!!! Zasądzono odszkodowanie (z AC) około 30000 zł, zwrot kosztów sądowych i kosztów pełnomocnika, i... odsetki ustawowe z... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 23:13 piątek ~zszokowana | [+] odpowiedz
    ukradziono mi samochód a benefia odmówiła wypłaty odszkodowania, bo stwierdzili że jeden kluczyk który został im oddany to kopia. Oba kluczyki były oryginalne, nigdy samochód nie był w naprawie więc o... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 18:05 piątek ~Artur | [+] odpowiedz
    Szkoda z AC, po 18 latach bezszkodowej jazdy zdarzyło się... no cóż... ale jestem SKRAJNIE NIEZADOWOLONY nie tylko z obsługi, ale także z tego, że firma PROFIBIZ (likwidująca szkodę na rzecz Benefii) ... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 12:32 piątek ~misiek | [+] odpowiedz
    Nie dotrzymują żadnych terminów, dodzwonienie się do firmy graniczy z cudem, do likwidacji szkody z OC nie udało im się zorganizować oględzin rzeczoznawcy przez miesiąc. Zaniżają odszkodowania stosują... czytaj dalej »
  • 2011-09-29 11:31 czwartek ~R | [+] odpowiedz
    To jakieś jaja. Firma 2 miesiące zwlekała z wypłatą odszkodowania. Najpierw całkowicie odmówiła wypłaty, a po dwóch miesiącach wypłaciła połowę ceny co wycenił rzeczoznawca. Ja zostaję nadal bez samoc... czytaj dalej »
  • 2011-08-31 10:42 środa ~Monika | [+] odpowiedz
    POLECAM!!! Super ubezpieczenie dziecka, za każdy dzień pobytu w szpitalu dostałam 100zł. No i w przyszłości będą pieniążki na studia.
  • 2011-08-22 13:32 poniedziałek ~Barbara | [+] odpowiedz
    Posiadacze samochodów! Jeżeli chcecie być zdrowi nie ubezpieczajcie się w Benefii. Firma działa tak, że inny podwykonawca przyjmuje szkodę, inny likwiduje a do pracowników Benefii nie można się dodzwo... czytaj dalej »
  • 2011-08-18 16:49 czwartek ~sdfghjkl | [+] odpowiedz
    Od zgłoszenia mojej szkody mineło już dwa miesiące a kasy niema. Są chyba szkoleni w wymyslaniu wykrętów: a to likwidator na urlopie albo koleżnka coś pomyliła, albo informują mnie że wypłacili odszko... czytaj dalej »
  • NNW
    2011-08-17 21:50 środa ~beata | [+] odpowiedz
    skandal,po 1,5 miesiaca decyzja,100 zl za zlamaną rękę,pieniędzy na koncie brak
  • 2011-08-09 17:32 wtorek ~CZARNULKA | [+] odpowiedz
    Ja mam już ich dość, jutro zgłaszam sprawę mojemu prawnikowi i idziemy z tym do SĄDU, bo to w jaki sposób traktują swoich klientów przechodzi ludzką granicę !!!! Jeden wielki syf, bałagan w papierach ... czytaj dalej »
  • 2011-08-09 12:20 wtorek ~oszukana | [+] odpowiedz
    Mam samochód roczny grande punto po gradobiciu. Uszkodzenia są liczne na całej karoserii łącznie z odpryśnięciem lakieru. Firma Profibiz wyceniła szkodę na 651 zł!!!!! podając opis naprawy BEZINWAZYJN... czytaj dalej »
  • 2011-08-05 20:17 piątek ~oszukany | [+] odpowiedz
    WYcenę części za szkodę z AC dostałem poniżej cen hurtowych,pomimo wysokiej opcji ubezpieczenia. OMIJAJCIE!!!
  • 2011-08-03 09:06 środa ~desss1 | [+] odpowiedz
    Kolizja spowodowana przez kierowcę ubezpieczonego w Benefii.Oględziny zrobiłem u blacharza, trzeba dokładnie pilnowac co pisze rzeczoznawca,kosztorys oparty na tanich zamiennikach, roboczogodziny wyli... czytaj dalej »
  • 2011-07-17 13:58 niedziela ~Ewa Bielawna | [+] odpowiedz
    Dobre warunki ubezpieczenia, bardzo dobra obsługa ze strony agenta oraz wypłata świadczeń bez problemu. Polecam serdecznie
  • 2011-07-17 13:55 niedziela ~Ewa Kowalska | [+] odpowiedz
    Bardzo dobra obsługa, jasne warunki umowy i po 4 latach widzę ze przybywa pieniędzy.
  • 2011-06-07 14:01 wtorek ~Polop | [+] odpowiedz
    Ludzie! myslicie, ze w innych firmach jest inaczej? nie bedzcie naiwni. Wszedzie jest dobrrz jak sie kase placi- z wyplata jes zawsze gorzej. Czytajcie po 100 razy umowy , Ogolne waruki ubezpieczenia,... czytaj dalej »
  • 2011-06-07 12:35 wtorek ~naiwna | [+] odpowiedz
    Jetem ,wściekła na tę firmę może i zasłaniają się owu ,ale bałagan mają niesamowity mam ubezpieczenie na życie od lutego walczę o rezygnację z tego ubezpieczenia ,jakaś lalunia z obsługi klienta nie z... czytaj dalej »
  • 2011-05-26 16:05 czwartek ~ert | [+] odpowiedz
    Uwaga na haczyki w polisie AC, zanim podpiszesz umowę przeczytaj ogólne warunki w AC!!! Nieciekawie jest też w Assistant
  • 2011-05-15 15:44 niedziela ~były klient | [+] odpowiedz
    Widzę, że nie tylko ja mam przeprawę z tymi oszustami. Szkoda moich nerwów na opisywanie całej sytuacji:( Kochani odradzam bo się przejedziecie na BENEFI!
  • 2011-05-15 15:41 niedziela ~oszukany przez benefię | [+] odpowiedz
    Osoba ubezpieczona w BENEFI rzekomo poniosła przeze mnie straty w samochodzie na ok 500 max 1000pln (lekko uszkodzony zderzak, parę małych rys). Po 2 latach (!!!) dostałem od BENEFI pismo wzywające mn... czytaj dalej »
  • 2011-05-14 13:14 sobota ~Sandacz | [+] odpowiedz
    Gwoli wyjaśnienia, Benefia dopiero od niecałego miesiąca posiada swoich własnych pracowników zajmujących się likwidacją szkód. Opinię o towarzystwie przez wzgląd na proces likwidacji szkód zepsuło Ben... czytaj dalej »
  • 2011-05-11 10:00 środa ~piotr | [+] odpowiedz
    jak dobrze że jestem ubezpieczona byłam przez jakiś czas chora i dostałam pieniążki za niezdolność i z powodu choroby to jest rzeczywiście tak jak mówią polecam
  • 2011-05-11 09:56 środa ~moni | [+] odpowiedz
    najlepsze towarzystwo z którym się spotkałem :) starają pomagać w papierkach niż w innych towarzystwach utrudniać Godne polecenia
  • 2011-05-10 11:26 wtorek ~mb | [+] odpowiedz
    jestem osobą poszkodowaną w wypadku, oczekuję na przyznane pieniądze,,,,,,DRAMAT!!! kilkanaście telefonów, rzeczoznawca, opinie, tajemnicze pisma, BRAK ZAINTERSOWANIA KLIJENTEM, o wszystko trzeba dzw... czytaj dalej »
  • 2011-04-28 16:30 czwartek ~banan | [+] odpowiedz
    Najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe z jakim miałem okazję się spotkać, brak kontaktu, wszystko trwa strasznie długo, wypadek miałem ponad miesiąc temu, do tej pory nie widze pieniędzy, mimo, że wszy... czytaj dalej »
  • 2011-04-27 11:08 środa ~mariusz | [+] odpowiedz
    Witam, likwiduję szkodę z AC Benefii - likwidatorem jest Universum z Krakowa i poprostu porażka - dodzwonić się można tylko do sekretariatu - mój likwidator ciągle na oględzinach a na maila odpowie w ... czytaj dalej »
  • 2011-04-25 11:36 poniedziałek ~GS | [+] odpowiedz
    Ta firma to zwykli oszuści i złodzieje! Sztucznie obniżają wartość pojazdu (nawet o 25% w ciągu dwóch miesięcy!!!), a wszystko po to, by przeprowadzić szkodę całkowitą i nie zapłacić za naprawę auta. ... czytaj dalej »
  • 2011-04-11 09:43 poniedziałek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Ubezpieczenie AC+OC w Benefi kupiłem za pośrednictwem MBanku. Oczywiście o wyborze tego ubezpieczyciela przesądziła cena. Na początku grudnia (czwartek) miałem stłuczkę z mojej winy. Zadzwoniłem na i... czytaj dalej »
  • 2011-04-04 16:17 poniedziałek ~Mieczysław | [+] odpowiedz
    Miałem ubezpieczenie w BENEFI OC na Wolkswagena mojej żony wykupione w zeszłym roku za kwotę 1680 zł, dużo bo młody wiek!. Jeżdziła bez żadnej szkody i chciałem wykupić na następny rok i co?, podnieśl... czytaj dalej »
  • 2011-03-31 16:30 czwartek ~Greebo | [+] odpowiedz
    Dodzwonić się do firmy likwidującej szkodę AC (AUTO-ESKPERT z Warszawki), jest trudniejsze niż złapanie wolnej linii w telewizyjnych grach TVNu. Stracone pieniądze, czas i nerwy na rozmowy z niekompet... czytaj dalej »
  • 2011-03-31 15:34 czwartek ~paweł | [+] odpowiedz
    witam. Na początku chcę zaznaczyć, NIE JESTEM PRACOWNIKIEM Benefii. Kupiłem ubezpieczenie on-line, super oszczedność czasu i pieniędzy, profesjonalne podejście. Miałem szkodę z mojego AC. Mam porównan... czytaj dalej »
  • 2011-03-26 11:12 sobota ~Michał | [+] odpowiedz
    + niska składka AC (około 700 zł za Audi A4 2002 rok) - problem ze zgłoszeniem szkody przez infolinię, dopiero po kilku godzinach się udało + szybki przyjazd rzeczoznawcy (szkoda zgłoszona tego same... czytaj dalej »
  • 2011-03-09 22:16 środa ~sllll | [+] odpowiedz
    pierwsze OC w Benefi zapłaciłem niecałe 300 zł , po roku przegapiłem termin wypowiedzenia umowy im i musiałem byc dalej ich klientem ale prze to za moje auto ma wiecej niz 15 lat to składka wzrosł... czytaj dalej »
  • 2011-03-09 20:20 środa ~MC | [+] odpowiedz
    Zgłosiłem szkodę z AC w przepisowym terminie . Reakcja Ubezpieczyciela była natychmiastowa. Miałem zawarte ubezpieczenie bez amortyzacji części i bez utraty wartości pojazdu.Przed upływem 30 dni od da... czytaj dalej »
  • 2011-03-09 16:32 środa ~aaa | [+] odpowiedz
    wogóle co to za obsługa chamy i normalnie nie wychowani ludzie powinni sie przeszkolic jak się traktuje klienta bo przecież klient to nasz pan lecz oni widocznie tego nie stosuja a do tego 450 zł za p... czytaj dalej »
  • 2011-03-09 09:50 środa ~JB | [+] odpowiedz
    Moja opinia o firmie jest negatywna: wypadek komunikacyjny z interwencją policji i mandatem dla sprawcy; szybkie zgłoszenie szkody, oględziny; potem nawet informacja (oficjalna) o przyznaniu odszkodow... czytaj dalej »
  • 2011-03-05 11:14 sobota ~soroka | [+] odpowiedz
    Zlożyłem w terminie zgłoszenie o rezygnacji z ubezpieczenia. Pobrano jednak składke z konta. Zwrócono (na szczęście)po 2 telefonch, 1 faksie i kilku e-meilach - oczywiście bez odsetek. Moje koszty się... czytaj dalej »
  • 2011-03-04 08:55 piątek ~Benefia to porażka | [+] odpowiedz
    Wypłacili 14 % wartości, wycenionej przez oficjalnego dealera, opowiadając o urealnieniach cen i t.d. Pominęli w kalkulacji niezbędne elementy do naprawy i od trzech miesięcy cisza.
  • 2011-02-25 12:59 piątek ~Poszkodowany | [+] odpowiedz
    Najgorsza ubezpieczalnia na świecie. Na rozliczenie szkody czekam już 3 miesiąc szkodę wyliczyli mi na 1400 zł, a sam zderzak kosztuje 1700 zł także nie wiem skąd oni biorą rzeczoznawców. Do pracownik... czytaj dalej »
  • 2011-02-21 12:40 poniedziałek ~Max | [+] odpowiedz
    Przestrzegam przed tą szemrana firmą!!!!!! Zero kompetencji, zwlekanie z wypłatą bez podania przyczyny, fatalny kontakt. Firma ProfiBiz według mojej oceny działa na szkodę Benefii z pełna premedytacją... czytaj dalej »
  • 2011-02-17 12:13 czwartek ~net2011 | [+] odpowiedz
    Czytam te wasze opinie i wiekszosc jest złych; ja mialem doczynienia z w trzech kolejnych latach z trzema firmami ubezpieczeniowymi gdzie robilem wszystkie naprawy w ASO FORDA na ul. Popularnej w Wa-w... czytaj dalej »
  • 2011-02-11 18:38 piątek ~Mika | [+] odpowiedz
    01.02.2011 miałam stluczke z mojej winy. Został zerwany zderzak, zbite reflektory i przebita chłodnica. W autoryzowanym serwisie wycenili mi naprawe na 8 tys zł, rzeczoznawca z Profibiz wycenił na 13 ... czytaj dalej »
  • 2011-02-09 14:38 środa ~Michal | [+] odpowiedz
    W Moanchium w garazu typu duplex (taka winda dwupoziomowa)samochod sie obsunal i tylnia szyba poszla w drobny mak. Zadzwonilem do ubezpieczyciela, dostalem instruktarz aby zrobic zdjecia i naprawic sz... czytaj dalej »
  • 2011-01-30 12:24 niedziela ~Masakra | [+] odpowiedz
    Prywatne auto szkoda z oc sprawcy, czekam 3 miesiac na odszkodowanie, zeby bylo malo pokusilo mnie w salonie ubezpieczylem tam auta firmowe. Stluczka, niezalezny rzeczoznawca wycenia szkode na 15 tys ... czytaj dalej »
  • 2011-01-28 18:14 piątek ~ksielicki | [+] odpowiedz
    Wykupiłem przez mBank ubezpieczenie AC w Benefia i to był błąd - gratuluję mBank wiarygodnego partnera ! W dniu 23/12/2010 miałem kolizję. 12/01/2011 likwidotor szkód PROFIBIZ wystawił decyzję o szko... czytaj dalej »
  • 2011-01-26 11:53 środa ~wer43 | [+] odpowiedz
    Jak widziałem ile miałbym zapłacić u nich za samochód, to się przestraszyłem, dobrze że mogłem jeszcze zmienić .... ubezpieczyciela....
  • 2011-01-20 14:52 czwartek ~ZNIESMACZONA | [+] odpowiedz
    WYKUPIŁAM UBEZP.OC I AC ,JAKIS IDIOTA JADĄCY JAK PIRAT ZAHACZYŁ O MNIE I ZNISZCZYŁ MI CAŁE LUSTERKO ,DODATKOWO RZECZOZNAWCA UZNAŁ ,ŻE DO WYMIANY JEST TEŻ SZYBA,OSZACOWALI SZKODY NA 278 ZŁ(SKANDAL) PO ... czytaj dalej »
  • 2011-01-19 23:32 środa ~zuza | [+] odpowiedz
    Od ponad miesiąca oczekuję na wypłatę odszkodowania z tej firmy. W kolizji jestem osobą poszkodowaną, wartość uszkodzonego auta zaniżono o 1tys. złotych. Szanowna pani zajmująca się moją sprawą od dwó... czytaj dalej »
  • 2011-01-19 10:56 środa ~Piotr | [+] odpowiedz
    Witam. Zdecydowane NIE dla Benefii!!! Walczymy z odszkodowaniem w Benefii z OC sprawcy, który jest tam ubezpieczony. Na razie nie ma mowy o wypłacie ponieważ WALCZYMY z dokumentami! Fatalna firma, bra... czytaj dalej »
  • 2011-01-17 13:14 poniedziałek ~heinrich | [+] odpowiedz
    jezeli wezmiesz fiata na raty to zostaniesz przywiazany do benefi jak pies do lancucha,podnosza stawki o 100% i wiecej i tak co roku placz i plac ,to lichwiarska firma dziwi fakt ze fiat z nimi wspolp... czytaj dalej »
  • 2011-01-08 20:02 sobota ~jm2 | [+] odpowiedz
    w poniedziałek ma przyjechać rzeczoznawca likwidować szkodę z ac ,no i po opiniach sądzę że wpadłem jak śliwka w kompot.Myślę tak że jeżeli polecił mi to mój bank czyli mbank a zrobią mnie w konia to ... czytaj dalej »
  • 2011-01-03 21:18 poniedziałek ~Oszukana | [+] odpowiedz
    Nie będę sie rozpisywać ale podpisze się pod opiniami NA NIE uwazam ze to całe towarzystwo to jakaś pomyłka ,wszystko jest fikcją o odszkodowaniu zapomnijcie!Nawet jeżeli prawo jest po waszej stronie ... czytaj dalej »
  • 2011-01-03 20:14 poniedziałek ~Rozczarowana | [+] odpowiedz
    niech każdy się dobrze zastanowi zanim się tam ubezpieczy,z mojej obserwacji wynika że piszą tylko odmowne decyzje nawet jeśli wg ich regulaminu ci sie nalezy kasa ale o odszkodowaniu zapomnij
  • 2010-12-29 10:50 środa ~ZALAMANA | [+] odpowiedz
    Najgorsza firma z jaka mialam do tej pory stycznosci!!!Likwiuduja szkode juz 2 miesiace i konca nie widac. Warsztat naprawe wycenil na 10 ty. a oni mi daja 1,5 tys. Pan ktory zajmuje sie szkoda na zwo... czytaj dalej »
  • 2010-12-28 23:13 wtorek ~Darek | [+] odpowiedz
    W życiu nie miałem do czynienia z tak nieprofesjonalną firmą. Wszystko dzieje się w zwolnionym tempie, co i rusz potrzebują jakieś zaświadczenia, kserokopię i t.d. O wizytę rzeczoznawcy trzeba się zab... czytaj dalej »
  • 2010-12-16 15:31 czwartek ~Poszkodowany przez benefie | [+] odpowiedz
    Dajcie sobie spokój z Tym ubezpieczycielem. Póki się płaci to wszystko jest ok a jak dochodzi do szkody to same problemy... Szkoda słów... Po zatargach z nimi ręce mi już opadają... Jeśli jeszcze ra... czytaj dalej »
  • 2010-12-11 11:10 sobota ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    Firma nie godna polecenia przedłużają maksymalnie termin wypłaty odszkodowania to co chwile brakuje im jakiś dokumentów które już wcześniej otrzymali to jeszcze nie uwzgledniają Watu w kosztorysie a n... czytaj dalej »
  • 2010-12-10 14:04 piątek ~Zbig75 | [+] odpowiedz
    W nawiązaniu do wcześniejszej opinii. W poniedzialek 6.12.2010 r. osobiście udałem się do siedziby Benefii w Warszawie przy ul. Rydygiera. Przekazałem nowy komplet dokumentów oraz pismo z prośbą o zwr... czytaj dalej »
  • 2010-12-08 21:14 środa ~oskar | [+] odpowiedz
    Miałem szkodę z włsnej winy najechałem autem na korzeń rozwaliłem miskę i coś tam jeszcze. Nie chcąc bawić się w papierki wybrałem opcję begotówkową czyli rozliczenie między salonem a benefią. General... czytaj dalej »
  • 2010-12-04 10:48 sobota ~Zbig75 | [+] odpowiedz
    Około miesiąca temu wykupiłem polisę OC. Po kilku dniach samochód sprzedałem. W celu zwrotu niewkożystanej części składki skompletowałem wszystkie niezbędne dokumenty jakich życzy sobie BENEFIA: wnios... czytaj dalej »
  • 2010-11-27 17:18 sobota ~naiwniak | [+] odpowiedz
    Na jakiej podstawie mi odmówili .----e-mail : PRZEPRASZAMY ZA ZACHOWANIE PANI Z LINI ZGŁASZANIA SZKUT . Odrazu mój czas się cofnoł i nagle wszystko jakby miało być w porządku za te słowa przepraszam .... czytaj dalej »
  • 2010-11-27 17:02 sobota ~naiwniak | [+] odpowiedz
    ludzie obudziłam się po czterech niecałych latak od płacenia składek w BENEFI wysokie skłatki ale śądziłem tak zapewniali jestem bezpieczna . pełny pakiet i nagle co !- mam szkode otrzymuje zaświadcze... czytaj dalej »
  • 2010-11-04 14:21 czwartek ~Sturmer | [+] odpowiedz
    Zawarłem umowę OC, AC i Assistance w 2009 roku za pośrednictwem BRE, w którym mam rachunek bankowy (pośrednikiem jest firma BRE Ubezepieczenia). Wypowiedziałem umowę listem poleconym z odpowiednim wy... czytaj dalej »
  • 2010-11-03 13:16 środa ~AZ | [+] odpowiedz
    Podczas jednej z sierpniowych ulew,praktycznie przy zerowej widoczności, jadąc za autobusem wjechałem Touaregiem w kałuże na Trakcie Lubelskim...Mimo wysokiego podwozia(terenówka)samochód utknął w kał... czytaj dalej »
  • 2010-11-02 13:20 wtorek ~Walter | [+] odpowiedz
    U mnie jest tak: odmowa odszkodowania. Przytaczają punkt OWU, który mówi o tym, że muszę zgłosić kradzież na policję. Absurd - przecież zgłosiłem! Poinformowałem ich skutecznie o tym 6 października, a... czytaj dalej »
  • 2010-10-29 13:13 piątek ~Ziom | [+] odpowiedz
    Ja zgłosiłem szkodę z AC (wandal uszkodził drzwi) i rzeczoznawca owszem - przybył, obejrzał, następnie kilkadziesiąt stron formularzy! Pomimo jednak wypełnienia wszystkich możliwych opcji po kilku dni... czytaj dalej »
  • 2010-10-29 10:14 piątek ~Piotrek | [+] odpowiedz
    Zdecydowanie i bez dwóch zdań - ODRADZAM! Naprawiają mi samochód jako dostawca OC sprawcy wypadku (ja jestem poszkodowany) i właśnie zbliżają się 2 miesiące odkąd oddałem auto do naprawy. Unikają tem... czytaj dalej »
  • 2010-10-12 22:21 wtorek ~Gregor | [+] odpowiedz
    POsiadam samochód marki Renault Megane rocznik 2000 pan ubezpieczony w Benefi na parkingu cofajac swój samochód uszkodził mi lampe zderzak i błotnik. Szkoda jaka mi wycenili to 910zl niewiem jakimi ka... czytaj dalej »
  • 2010-10-05 18:06 wtorek ~B.S. | [+] odpowiedz
    W benefi i jej poprzedniczce mam ubezpieczenie prawie 7 lat .Poraz pierwszy chciałem pomocy ,-wydzwaniałem prawie godzinę i 0 odzewu.Całe szczęście że to była mała stłuczka nie z mojej winy,- a gdyby ... czytaj dalej »
  • 2010-10-05 11:43 wtorek ~ZUZA | [+] odpowiedz
    UWAGA NA NICH-WYPŁACAJĄ MI JUŻ Z OC SPRAWCY 1,5ROKU DROGA PRZEZ MĘKĘ
  • 2010-09-09 21:31 czwartek ~ryba | [+] odpowiedz
    Dobrze ze sa takie fora ,zakupilem nowy samochod w salonie i skorzystalem z uslug benefii pierwsze ubezpiecznie zaplacilem 1400zl pakiet dilerski teraz chca 2000 tysiace tlumaczyli sie ze to byl okres... czytaj dalej »
  • 2010-09-08 17:10 środa ~Marceli | [+] odpowiedz
    Już prawie dwa tygodnie czekam na odszkodowanie z Benefii, nie wiem, co oni tak długo robią, w innych towarzystwach jest niemal że od ręki po wycenie rzeczoznawcy. A tutaj się ciągnie, ze nie wiem...
  • 2010-08-25 08:59 środa ~poszkodowany przez Benefię | [+] odpowiedz
    Odradzam, rzeczoznawca w Auto-expert okazał się gburem, nic powiedział. Nie wiedział co dalej z moją szkodą. Benefia odsyła do Auto Eksperta. Długo by pisać o ich błędach i niekompetencji. Ostatni raz... czytaj dalej »
  • 2010-08-12 09:33 czwartek ~Cziki | [+] odpowiedz
    Ludzie Benefia to totalna porażka. za gruba kase, którą wyciagają od nas każą załatwiać za siebie dokumenty z policji,xera itp. Po 2,5 tyg nie dostałem kosztorysu i traktują swojego klienta jak poten... czytaj dalej »
  • 2010-07-27 12:58 wtorek ~morin forte | [+] odpowiedz
    Co do ubezpiecznia przez mbank - to zależy, bo w moim przypadku jest korzystniej kupić je tam niż w samej benefii. Uważam,że mają dobra obdługę, miałam szkodę, to załatwienie wszystkiego poszło bardzo... czytaj dalej »
  • 2010-07-20 17:01 wtorek ~Ela | [+] odpowiedz
    Mam ptanie, może ktoś wie co to znaczy: Wyszczególnienie w AC moim: Wyplata odszk.w wys. ubezp.szkoda calkowita -nie. Jak to rozumieć , bo mi powwiedziano, że ten punkt jest nieistotny bo auto... czytaj dalej »
  • 2010-07-12 09:57 poniedziałek ~Tad | [+] odpowiedz
    Piszecie o problemach z likfidacją szkody JA NIE MOGE WYDEMBIC od nich zaswiadczenia o bezwypadkowym przebiegu ubezpieczenia czy przez ich arogancje mam stracic ulgę.Brak kontaktu i odpowiedzi na pole... czytaj dalej »
  • 2010-07-01 14:47 czwartek ~janisz1@vp.pl | [+] odpowiedz
    Posiadam pakiet w tym towarzystwie , i teraz co do asistans zero uwag dwa razy miałem możliwość skorzystania i bez najmniejszych uwag , szybko i sprawnie , ale co do AC to już inna bajka , szkoda par... czytaj dalej »
  • 2010-06-24 14:34 czwartek ~Poszkodowany | [+] odpowiedz
    to towarzystwo to porażka. Płacą 500 zł za 1 % odszkodowania z oc komunikacyjnego (orzecznictwo sądowe i szanujące się Towarzystwa przyznają 1.500 - 2.500 zł za 1 %), traktują przepisy k.c. wybiórczo ... czytaj dalej »
  • 2010-06-16 20:11 środa ~Piotr | [+] odpowiedz
    NO to pięknie, miałem stłuczkę na parkingu pod sklepem, facet najechał mi na bok auta i jest ubezpieczony w tym towarzystwie Benefia. Widzę bo komentarzach będę musiał się uzbroić w cierpliwość. Jeden... czytaj dalej »
  • 2010-06-16 19:22 środa ~ta która poszła do sądu :)) | [+] odpowiedz
    Wojuję z nimi od września 2010. Po 70!!!! dniach odmówili mi wypłaty odszkodowania z AC, straszyli prokuratorem. Nie odpowiadali na pisma, olali mojego brokera, olali wezwanie do zapłaty sporządzone p... czytaj dalej »
  • 2010-06-02 18:51 środa ~Gość | [+] odpowiedz
    likwidacja szkody osobowej z winy ich ubezpieczonego to porażka. Wypłacili z oc 500 zł za procent uszczerbku na zdrowiu. Skandal, mają swoje procedury a zapominają o orzecznictwie sądowym, gdzie sądy ... czytaj dalej »
  • 2010-06-01 00:32 wtorek ~Beata | [+] odpowiedz
    Mam ubezpieczenie 5 lat pełny pakiet. Korzystałam w ubiegłym roku, odrapanie przodu i tyłu, i w tym roku 2, w tym stłuczka z hamującym samochodem z mojej winy. Wszystkie 3 załatwione bez problemów i u... czytaj dalej »
  • 2010-05-25 23:57 wtorek ~olek | [+] odpowiedz
    a ja mam ubezpieczenie w benefia od 3 lat, kupuję u dealera fiata w Żorach. Jak do tej pory korzystałem raz z likwidacji dwa lata temu. Opinie mam dobrą samochód został naprawiony u dealera w ciągu ty... czytaj dalej »
  • 2010-05-21 19:37 piątek ~optymista | [+] odpowiedz
    No to pięknie, dziś miałem wątpliwą przyjemność przytulenia się auta ubezpieczonego w benefi do mojego ubezpieczonego w innym towarzystwie. Czy jest choć jeden pozytywny komentarz na temat Benefi.SZko... czytaj dalej »
  • 2010-05-20 20:37 czwartek ~magda | [+] odpowiedz
    W październiku ubiegłego roku miałam przygode iż potrącił mnie samochód na przejściu na pieszym gdy miałam zielone światło. Niestety kierowca był ubezpieczony w benefii. Do dzisiaj czekam na pieniądze... czytaj dalej »
  • 2010-05-11 21:53 wtorek ~mariusz | [+] odpowiedz
    Dobrze dla kogo?Dla nich oczywiście.06.02.2010 klient benefi skasował mi samochód.Dzisiaj po ponad 3 miesiącach od szkody auto-ekspert przygotowuje wypłatę w/g ich wyceny i łaskawie zapłaci za lawetę.... czytaj dalej »
  • 2010-04-26 17:57 poniedziałek ~Monika G. | [+] odpowiedz
    Z BENEFIĄ i firmą AUTO EKSPERT wygrałam!!!! Najpierw wypłacili mi odszkodowanie, oczywiście kosztorys był zaniżony o ok. 5000 tyś. zł, ale po 4 miesiącach WALKI z Auto Ekspert i jego pracownikami dopł... czytaj dalej »
  • 2010-04-23 12:04 piątek ~torn | [+] odpowiedz
    tez srtanowczo odradzam benefie a jak usłyszę u innego ubezpieczyciela, że...profibiz jest ich likwidatorem szkód to także podziękuję przedłużaja wypłatę za naprawę, pracownicy nie odpowiadają na... czytaj dalej »
  • 2010-04-15 11:36 czwartek ~ann | [+] odpowiedz
    chciałabym odradzić wam ubezpieczenie w benefii, mamy fiata na firmę nowy z salonu, ubezpieczenie w benefii, ostatnio była szkoda, tir urwał lusterko, wypłacili 50% odszkodowania, taki mają zapis, że ... czytaj dalej »
  • 2010-03-23 01:08 wtorek ~fan bebefii | [+] odpowiedz
    Tak jestem naiwnym bo wydawało mi sie że można zaoszczędzić, a teraz wiem że koszty telefonów na infolinii i assystanc których nikt nie odbiera już wyrównały oszczędności a to dopiero początek gehenny... czytaj dalej »
  • 2010-03-17 09:59 środa ~Witek | [+] odpowiedz
    Auto skradzione, a Benefia wcale nie myśli wypłacić cokolwiek a czekam już 60dni. Piszę skargę do Rzecznika Ubezpieczonych.
  • 2010-03-16 22:58 wtorek ~Michał | [+] odpowiedz
    Najgorsze ubezpieczenie jakie miałem. Miałem AC - chiałem naprawy bezgotówkowej - ręce opadają!!! Nic nie mogę zrobić. Autoryzowany warsztat Toyoty wycenia część na 600 złotych a Benefia chce dać im z... czytaj dalej »
  • 2010-03-09 14:56 wtorek ~Monika G. | [+] odpowiedz
    Witam, wypłatę mojego świadczenia z AC na szkodzie całkowitej (auto zostało podpalone) zaniżyli o kilka tysiecy złotych. Biję się z nimi trzeci miesiąc. Zapłaciłam za wycenę niezależnego rzeczoznawcy ... czytaj dalej »
  • 2010-03-09 10:24 wtorek ~"Sympatyk" | [+] odpowiedz
    Bawię sie z nimi w kotka i myszkę od 1,5 miesiąca - ślą mi pisma, żebym coś uzupełniała i robią ze mnie idiotkę. Obsługa arogancka - najgorsza jaką do tej pory słyszałam.!!! Dodam, że nie chcę, żeby w... czytaj dalej »
  • 2010-03-02 15:20 wtorek ~bre | [+] odpowiedz
    na kosztorysach pisza jakie czesci do wymiany ale nie pisza co jak i za ile to jest najlepsze,moje dwa lusterka wycenili na 3800 gdzie jedno jest warte 4200,grubo!!!!jezeli ktos nie ma co robic i szuk... czytaj dalej »
  • 2010-03-01 17:11 poniedziałek ~BENEFIASYF | [+] odpowiedz
    Jeżeli zawieracie umowę AC z tą firmą,to broń boże nie ukrywajcie szkód z przed paru lat aby uzyskać dodatkową zniżke,poniewaz ja tak zrobilem i teraz bardzo zaluje.Przy wplacie pieniazkow (i to nie m... czytaj dalej »
  • 2010-03-01 16:59 poniedziałek ~shagga | [+] odpowiedz
    oszusci,szubrawcy!!robia mocno zanizone wyceny !!aby uzyskac jakiekolwiek wiadomosci na temat swojej szkody ,trzeba przeznaczyc ogromne pieniadze na rozmowy telefoniczne,poniewaz oni nie wysylaja zadn... czytaj dalej »
  • 2010-02-25 11:30 czwartek ~KASIA | [+] odpowiedz
    Bawię sie z nimi w kotka i myszkę od 1,5 miesiąca - ślą mi pisma, żebym coś uzupełniała i robią ze mnie idiotkę. Obsługa arogancka!!! Dodam, że nie chcę, żeby wypłacili mi pieniądze, ale "pozwoli... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 16:02 wtorek ~Monsta | [+] odpowiedz
    Nie dajcie nabierać się na te tanie ubezpieczenia szczególnie AC, od mojej szkody minęło prawie 60 dni i ... czekam dalej. Wymieniam się korespondencją z Auto Ekspert, kontaktuję się z nierzetelnymi i... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 15:49 wtorek ~Monika G. | [+] odpowiedz
    A ja dalej czekam... właśnie mija 60 dni, a Benefia (właściwie Auto Ekspert firma działająca na rzecz i w imieniu Benefii) dalej nie chce zapłacić należnego świadczenia, za auto spalone przez nieznane... czytaj dalej »
  • 2010-02-17 13:04 środa ~Monika G. | [+] odpowiedz
    To dziwne, ale kolejny raz zamieszczam swoją opinię na temat Benefii i zostaje ona usunięta. Zbyt ostro ich potraktowałam? Ale to sama prawda, zatajają informacje i dokumenty powstałe do szkody, podaj... czytaj dalej »
  • 2010-02-13 18:56 sobota ~marek | [+] odpowiedz
    dokonałem zakupu domu brakującą kwotę pożyczyłem z Santander Consumer Bank.Wymagalnosć ubepieczenia kredytu na wypadek Smierci OK. Bank wpółpracuje z Benefią ,niech beędzie wyboru nie ma aleeeeee::: p... czytaj dalej »
  • 2010-02-10 16:09 środa ~jhyczko | [+] odpowiedz
    Już nigdy więcej . Z obliczenia na stronach internetu wynikało że w tym roku zapłacę ok 1000zł za składkę. Zaskoczony byłem gdy Pani agent powiedziała mi że zapłacę ponad 1300zł. Mało tego za chwilę p... czytaj dalej »
  • 2010-02-09 22:33 wtorek ~POSZKODOWANY!!!! | [+] odpowiedz
    ZDECYDOWANIE NIE POLECAM FIRMY BENEFIA!!!!!10miesiecy temu miałem wypadek samochodowy sprawca wypadku był ubezpieczony w benefia odszkodowanie za zdrowie dostałem po 5miesiacach 4 tysiace ZŁ za 4 mies... czytaj dalej »
  • 2010-02-03 00:24 środa ~wlodek | [+] odpowiedz
    przeczytałem wszystkie opinie i trochę mi ulżyło. Obawiałem się że jestem wyjątkiem w praktyce Benefii. Lżej jak się okazuje, że jestem w szerokim doborowym gronie. ale tyle żartów. w zasadzie nie chc... czytaj dalej »
  • 2010-01-26 20:00 wtorek ~siekierki | [+] odpowiedz
    Tym którzy mają tyle problemów z ubezpieczalnią, polecam dobrego brokera. Ja korzystam z usług jednego od dziesięciu lat. Dzwonie do nich z byle problemem oraz po porady (oczywiście dotyczące szkód, i... czytaj dalej »
  • 2010-01-26 19:43 wtorek ~siekierki | [+] odpowiedz
    Ja dopiero zgłosiłem szkodę, i czekam. Tak naprawdę czekam już od 27lipca, bo "Pani" która we mnie przywaliła kasując dwa auta uciekła. Więc sprawa do procesu trwała 5 miesięcy, po sprawie o... czytaj dalej »
  • 2010-01-08 22:15 piątek ~Zbyszek | [+] odpowiedz
    Witam. Miałem stłuczkę i tak sobie myślę(mija już miesiąc) od zdarzenia. Był orzecznik Firma Profibiz przygotowuje likwidację szkody całkowitej. Moje pytanie brzmi Ile benefia płaci Profibiz, a ile P... czytaj dalej »
  • 2010-01-06 21:53 środa ~M. | [+] odpowiedz
    Byłam zadowolona z Benefii przez 3 lata, do momentu kiedy nie musiałam likwidować szkody z AC. Na zlecenie ubezpieczalni działa firma auto-ekspert, a to już totalna porażka. Niestety nie można tego in... czytaj dalej »
  • 2010-01-02 20:52 sobota ~Jan | [+] odpowiedz
    Wszedłem na ten portal, ponieważ szukam opinii nt ubezpieczycieli ale wydaje mi się że w 90 % postów napisali pechowcy albo agenci konkurencji, jaka firmę bym nie sprawdzał większość postów brzmi, od... czytaj dalej »
  • 2009-12-22 18:59 wtorek ~Patryk | [+] odpowiedz
    Kupiłem polisę w tym towarzystwie z uwagi na atrakcyjną cenę i rekomendację brokera. W trakcie okresu ubezpieczenia miałem szkodę likwidowaną z AC - rzeczywiście obcowanie z likwidatorem tego towarz... czytaj dalej »
  • 2009-12-11 00:29 piątek ~niezadowolony | [+] odpowiedz
    zamowilem ponad miesiac temu polisy na zycie elife i do tej pory nic nie dostalem!!! dzwonilem 7 razy i ciagle mnie zlewano!! bo to problem z komputerami a to ktos zapomnial wyslac a najlepszy byl jed... czytaj dalej »
  • 2009-12-10 18:47 czwartek ~zdegustowana | [+] odpowiedz
    czekam na odszkodowanie z AC, tydzień czasu czekałam na oględziny, gość niesłowny, zero szacunku dla czyjegoś czasu, następne półtora tygodnia czekałam na wycenę (swoją drogą koszt naprawy wycenili po... czytaj dalej »
  • 2009-12-03 00:14 czwartek ~basia | [+] odpowiedz
    dachowanie- orzeczono szkode calkowita,-choc auto mozna bylo naprawic!!! wszystko na maila, odsylaja jeden do drugiego!!!po 7 miesiacach auto z 60000 dla benefii bylo warte 44000- a i tu chcieli oszuk... czytaj dalej »
  • 2009-11-22 09:25 niedziela ~grafi | [+] odpowiedz
    Miałam AC w Benefii, polisa zawarta przez mbank/breubezpieczenia/.Po tragicznym wypadku, benefia zleca sprawę likwidacji szkody firmie profibiz, a tu ludzie niekompetentni nie potrafią określić jakich... czytaj dalej »
  • 2009-11-17 10:11 wtorek ~ja | [+] odpowiedz
    W dniu 11.10.2009r. goscs wjechał mi w tył auta a w skutek tego ja w tył auta które stałe przede mna sprawca był ubezpieczony w ,,BENEFIA" to była niedziela. w poniedziałek zgłosilem szkode 20.1... czytaj dalej »
  • 2009-11-14 16:03 sobota ~oskar | [+] odpowiedz
    Jak czytam te wasze opisy powstałych szkód to mam wrażenie, że to agenci konkurencji benefi wypisują. Jak można kilka miesięcy czekać na coś co się należy jak psu kiełbasa -po 2 tygodniach oczekiwania... czytaj dalej »
  • 2009-11-13 18:15 piątek ~ANDRZEJ | [+] odpowiedz
    OSZUSCI!!!!
  • 2009-11-13 18:14 piątek ~BASIA | [+] odpowiedz
    NAJGORSZA FIRMA Z MOZLIWYCH!!!! CZUJE SIE OKRADZIONA NA DUZA KASE!!!ZANIZAJA WARTOSC AUT!!!
  • 2009-11-09 16:04 poniedziałek ~kris | [+] odpowiedz
    Już ponad 3 tydzień czekam na wypłatę odszkodowania z OC sprawcy ubezpieczonego w Benefii(rzeczoznawca oglądał auto na drugi dzień po zgłoszeniu szkody i oczywiście wycena szkody została zaniżona o ok... czytaj dalej »
  • 2009-11-09 15:56 poniedziałek ~Kris | [+] odpowiedz
    Już ponad 3 tydzień czekam na wypłatę odszkodowania z OC sprawcy ubezpieczonego w Benefii .Czekam do ustawowych 30dni i zgłaszam sprawę Rzecznikowi Ubezpieczonych. Jeżeli tak samo postępują przy wypła... czytaj dalej »
  • 2009-11-08 21:53 niedziela ~Normalny człowiek | [+] odpowiedz
    Nie polecam.Nie warto,lepiej dołozyc troche a być naprawde zadowolonym.Najgorsze towarzystwo w jakim miałem ubezpieczenie.Zanizyli koszty naprawy z ac,zapłaciłem wiecej niz mi dali,do tego juz z 2 mie... czytaj dalej »
  • 2009-11-06 13:47 piątek ~MONIK | [+] odpowiedz
    NIECH TE WSZYSTKIE OPINIE BĘDĄ PRZESTROGĄ I INFORMACJĄ O TYM TOWARZYSTWIE- A JAK WIDZIMY NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU JEST ICH CAŁA MASA
  • 2009-11-06 13:04 piątek ~maria chudyba | [+] odpowiedz
    nie będę się rozpisywać o całej sprawie bo trwa już od lipca.... klient benefii wjechał mi na tył samochodu, wypłata miała nastąpić z jego OC/ firma obsługująca benefię w małopolsce to Universum uwaga... czytaj dalej »
  • 2009-11-02 17:34 poniedziałek ~twardowski.stach@gmail.com | [+] odpowiedz
    w czwartek zapłaciłem przez internet za polisę i miałem dostać natychmiast listem priorytetowym polisę.dzisiaj 02.11.2009 polisy nie ma w skrzynce na listy.za rok się żegnamy
  • 2009-10-14 17:56 środa ~wróg benefi | [+] odpowiedz
    polecam ubezpieczyć się w Allianz ;)
  • 2009-10-08 12:37 czwartek ~Doswiadczona przez Benefie | [+] odpowiedz
    Nigdy nie spotkalam sie z takim chamstwem i arogancja osób zajmujacych się likwidacja szkody. Pracownicy to ludzie, ktorzy nie potrafia rozmawiac z klientem, sa obrazeni i urazeni, kiedy musza odpowia... czytaj dalej »
  • 2009-10-02 07:45 piątek ~Małgorzata Smolarek | [+] odpowiedz
    Bardzo słaby kontakt z towarzystwem, poza oczywiście procesem zakupu. W momencie, gdy potrzebowałam aneksu do umowy OC z powodu kradzieży tablic i zmiany numeru rejestracyjnego, głusza!!! Telefoniczni... czytaj dalej »
  • 2009-09-30 11:02 środa ~basia | [+] odpowiedz
    zadnych oficjalnych pism!! wszystko przesylaja mailem-arogancja i niekompetencja
  • 2009-09-23 16:45 środa ~Dic | [+] odpowiedz
    Dużo by pisąc a czasu brak
  • 2009-09-21 17:36 poniedziałek ~potłuczony | [+] odpowiedz
    Dochodzenie należności z polisy OC Benefii to prawdziwa droga przez mękę. Nie życzę jej nikomo. O szacunku dla klienta, żywionym przez likwidatora szkody - firmę Profibiz świadczy najlepiej to że d... czytaj dalej »
  • 2009-09-15 23:01 wtorek ~ZŁY | [+] odpowiedz
    Niestety pokusiłem się na polisę Start z Plusem w syfiastej Banefii. Kiedy zorientowałem się jak dziadoski jest to produkt i postanowiłem się wycofać (po 3 latach) okazało się że za ponad 3 tys. odpro... czytaj dalej »
  • 2009-09-14 13:49 poniedziałek ~krzysiek, | [+] odpowiedz
    Nic nie mozna się dowiedzięć,szkoda wyceniona na 615zł,sama szyba to koszt1070zł+robocizna+lusterko...bez komentarza wobec tej firmy..ODRADZAM WSZYSTKIM....
  • 2009-08-28 10:31 piątek ~wsciekla | [+] odpowiedz
    Niedawno jakiś ...... skasował mi przód samochodu na parkingu i uciekł oczywiście przez nikogo nie zauważony. Zadzwoniłam więc do Benefii bo tam niestety byłam ubezpieczona (takiego błędu już nigdy ni... czytaj dalej »
  • 2009-08-20 19:52 czwartek ~Marcin.osw | [+] odpowiedz
    15go lipca miałem rzeczoznawcę bo w czerwcu okradli mi samochód w Portugalii i wybili szybę, niszcząc uszczelkę z prowadnicą szyby. Szybe kupiłem za 69 euro (wtedy ponad 300zł), zamontowałem sam. Prow... czytaj dalej »
  • 2009-08-13 18:00 czwartek ~zdzich | [+] odpowiedz
    Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek miałem ubezpieczenie. Nie będę się rozpisywał o całej sprawie, mój błąd był że się połasiłem na "niby" niską cenę ubezpieczenia OC+AC+NW. Benefia jest j... czytaj dalej »
  • 2009-08-07 14:10 piątek ~jedno uszkodzenie - wiele problemów | [+] odpowiedz
    Zgłosiłem szkody na infolini firmy Benefia i opisałem co zastałem po umyciu auta potraktowanego błotem, szyba - odpryski, błotnik - rysy jak po walce kotów, zderzak uszkodzony i co? Rzeczoznawca stwie... czytaj dalej »
  • 2009-08-02 19:03 niedziela ~Poszkodowani | [+] odpowiedz
    Mieliśmy wykupioną polisę AC. Sprawa ciągnie się już pół roku, a auto nadal stoi nienaprawione. Zdecydowanie odradzam tą firmę. Urzędnicy są bardzo nieprzyjemni wobec klientów załatwiających odszkodow... czytaj dalej »
  • 2009-07-29 22:00 środa ~Daniel wkurzony poszkodowany | [+] odpowiedz
    Dwa miesiące temu jeden pan wymusił na mnie pierwszeństwo, był ubezpieczony w BENEFII. Jemu to wisi zawinił ma ubezpieczenie i tyle ale ja, dwa miesiące nerwów, po za tym benefia zleca ekspertyzy firm... czytaj dalej »
  • 2009-07-25 17:18 sobota ~Artur | [+] odpowiedz
    Bardzo profesjonalna obsługa, polisy w super cenie, po zgłoszeniu szkody na drugi dzień był likwidator, szybka wypłata odszkodowania i pomoc agenta. POLECAM
  • 2009-07-03 22:24 piątek ~pjamecki@wp.pl | [+] odpowiedz
    Proszę o podanie adresu mailowego Benefi na który mogę złożyć skargę.
  • 2009-06-23 10:34 wtorek ~dokwet | [+] odpowiedz
    Odradzam ubezpieczenie w tej "firmie" Ubezpieczyłem samochód oc+ ac ze wzgledu na atrakcyjną cenę.Po 2 tygodniach miałem stłuczkę przy cofaniu.Wyliczyli wartość szkody na 1/2 ceny naprawy w... czytaj dalej »
  • 2009-06-17 20:59 środa ~Rafał | [+] odpowiedz
    Wymiana przedniej szyby z AC. Marzenie. W innej ubezpieczalni bez problemowo. Zgłoszenie na telefon, warsztat, odbiór i po krzyku. BENEFIA - Kłamstwo, nie kompetentny personel. Po przyznaniu przez rze... czytaj dalej »
  • 2009-05-14 12:02 czwartek ~ZawiedzionyKlient | [+] odpowiedz
    Przez mBank wykupiłem ubezpieczenie w Benefii AC i OC. Po około pół roku od ubezpieczenia jakiś oszołom zdemolował mi samochód (uszkodzenie powłok lakierniczych zarysowania i wgnioty, uszkodzenie szyb... czytaj dalej »
  • 2009-04-07 21:56 wtorek ~klient mbanku | [+] odpowiedz
    Likwidowałam szkode z AC. Obsługuje ich firma Profibiz. Oceniam nisko jakość ich usług. Maksymalnie wydłużają czas likwidacji szkody. Robią problemy z przesłaniem wyceny, co jest ich ustawowym obowiąz... czytaj dalej »
  • 2009-02-26 17:28 czwartek ~Rentka | [+] odpowiedz
    Mam pakiet AC+OC+NW+ ***istans. Korzystałam z Asistans- sprawnie, szybko, bez problemów Obsługa telefoniczna/informacja- oceniam średnio, czasem ciężko się wogóle dodzwonić, powinni się jeszcze dużo... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.