X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

LINK4
Ocena: 3.06 (879 g³osów)
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. to doskonale znana firma, która kojarzona jest przede wszystkim z mo¿liwo¶ci± szybkiego i ³atwego zawarcia umowy ubezpieczenia pojazdu. Ubezpieczenie OC oferowane przez Link4 cieszy siê stosunkowo niskimi sk³adkami na tle innych towarzystw. Czy firma cieszy siê równie¿ pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Link4 TU S.A. w roku 2018 wynios³a 361, co daje 4,3% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Jednym z czynników decyduj±cych o wyborze ubezpieczenia powinna byæ jako¶æ oferty. W³a¶nie dlatego warto porównaæ propozycje prezentowane przez Link4 Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. z ofert± innych firm ubezpieczeniowych. Da to pewien obraz i pomo¿e podj±æ decyzjê.
 
Drugim, równie wa¿nym czynnikiem powinny byæ opinie dotychczasowych klientów. Na ich podstawie mo¿na stwierdziæ, czy obietnice sk³adane przez firmê s± rzeczywi¶cie spe³niane. Dlatego te¿ zachêcamy do pozostawienia swojej opinii. Je¿eli mieli¶cie lub macie do czynienia z Link4 TU S.A. to napiszcie, jak uk³ada lub uk³ada³a siê Wam wspó³praca. 

link4 jak najdalej od tego towarzystwa

2013-02-24 13:23 niedziela ~artur
Na moje nieszczê¶cie mia³em szkodê komunikacyjn± oc wyrz±dzon± przez ubezpieczonego w link4. Moje auto do kasacji. Napiszê ogólnie ku przestrodze dla innych aby takie towarzystwo omijaæ z daleka. Samochód do kasacji - nie uzyska³em ceny jak± ustali³o Link4 zmuszony by³em go sprzedaæ o wiele taniej. Róznicê doplacaj± na zasadzie widzi misie mog± ale nie musz±. Musia³em siê sam zaj±æ tym tematem nie maj±c bladego do¶wiadczenia obarczyli mnie sprzeda¿± wraku i k³opotami z tego wynikaj±cymi a potem ich wola o dop³acie. [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]. Ustalenie warto¶ci przed wypadkiem. Nawymy¶lane wszystko co mo¿liwe aby warto¶æ drastycznie zmniejszyæ a przy tym brak szybkiej rzezcowej korespondencji / rozmaia siê z ludzmi " cienie" / a co najgorsze infolinia mówi ogólnie unikaj±c szczegó³ow zadane pytanie jest interpretowane ró¿nie w zale¿nosci , kto po drugiej stronie odbierze telefon - koszmar! W tym wszystkim wiele kruczków prawnych i nie doinformowania powoduje, ¿e klient bardzo traci. [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]. jestem poszkodowanym a czujê siê jak by to by³a moja wina a link4 robi wszystko aby utrudniæ mi ¿ycie i urwaæ jak najwiêcej. O samochodzie zastêpczym , który mi przys³ugiwa³ dowiedzia³em siê w ostatnim dniu takiej mozliwo¶ci i tylko dlatego, ¿e sam zapyta³em. Szkoda tu wiecej co¶ pisaæ wystarczy , ¿e czytaj±cy to zapamiêtaj± moje ostatnie zdanie w tym tek¶cie. Nie zyczê nikomu zetkn±æ siê z Link4 w sytacji szkody. Omijajcie link4 szerokim ³ukiem!!!
  • 2013-02-24 21:25 niedziela ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Witaj Artur. Dziêkujê za Twój wpis z komentarzem. Mam do Ciebie pro¶bê aby¶ skontaktowa³ siê ze mn±, gdy¿ chcia³bym wyja¶niæ t± sprawê. Podaj proszê poprzez blog firmowy zak³adka kontakt numer szkody... czytaj dalej »
  • 2013-02-25 08:45 poniedzia³ek ~Artur | [+] odpowiedz
    Witam, Je¶li jest Pan takim samym " ekspertem" co Panie i Panowie na infolinii co na konkretne pytania ka¿dy odpowiada inaczej i padaj± s³owa mo¿e, byæ mo¿e i nie wiem. Je¶li tak Pan podcho... czytaj dalej »
  • 2013-02-25 11:51 poniedzia³ek ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Artur. Dziêkujê za kontakt z Twojej strony. Na ka¿dy taki wpis jak Twój reagujê z nale¿yt± staranno¶ci±. Staram siê wyja¶niæ sprawê dog³êbnie i do koñca. Ka¿de zg³oszenie nie pozostaje bez odpowiedzi... czytaj dalej »
  • Odp
    2013-02-25 13:10 poniedzia³ek ~artur | [+] odpowiedz
    Ok. Nie bedê pisa³ na podany adres link4 , bo to nie ma sensu. Ci sami ludzie,którzy k³amliwie wyceniaj± teraz bêd± siê dowiadywaæ dlaczego klient ma ¿al. To ¿enuj±ce. Skoro taka jest wasza troska o... czytaj dalej »
  • 2013-02-26 11:51 wtorek ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Witaj Arturze ponownie. Dziêkujê za Twój wpis z uwagami. Ka¿da sprawa o odszkodowanie jest rozpatrywana szczegó³owo i z nale¿yt± staranno¶ci±. Niestety nie mo¿emy w pe³ni siê odnie¶æ do kwestii podno... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Link4 na:
    4.05
    OPINIE O Link4
  • 2013-02-26 19:56 wtorek ~artur | [+] odpowiedz
    Rozumiê, ¿e Twoim zadaniem jest utrzymaæ za wszelk± cenê dobre imiê Link4. Napiszê zatem pro¶ciej auto 4 letnie stan by³ idealny. Rozumiê , ¿e obliczanie jest na podstawie odpowiednich aplikacji tylk... czytaj dalej »
  • 2013-02-27 13:44 ¶roda ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Arturze. Dziêkujê za Twój wpis. Na koniec naszej mi³ej rozmowy pragnê zwróciæ uwagê i¿: ka¿dy mo¿e anonimowo oskar¿aæ firme i pisac tak¿e rzeczy, które nie s± prawdziwe. Niestety, ale nie dajesz mi s... czytaj dalej »
  • 2013-03-04 15:37 poniedzia³ek ~Artur | [+] odpowiedz
    Nie wiele Pan zrozumia³ z tego wszystkiego. Nie wiele , bo reprezentuje Pan Link 4. Nie wstyd Panu pracowaæ dla takiego badziewia? Wszystko co tu piszê jest prawd± i zrobiê wszystko i powiem wszystk... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.