X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Auxilia najlepsza!

2016-03-09 15:54 środa ~K.Wojdyło
Drodzy forumowicze. Na początku hej - jestem Kaśka. Nie mam na celu reklamy, a jedynie rozpytać, czy ktoś korzystał z firm odszkodowawczych i jaki był tego efekt. Po śmierci ojca w wypadku, plan był z początku taki: nie robić nic i przyjąć wszystko tak jak jest. Sęk w tym, że ubezpieczyciel wysokością odszkodowania za tragiczną śmierć bliskiej osoby wymierzył policzek i rzucił mi swoistą rękawicę. Zrodził się plan walki z początku z udziałem prawnika, co jednak okazało się niemożliwe przez wzgląd na koszty i brak gwarancji uzyskania czegokolwiek. Potem trafiłam przez znajomą na firmę z Wrocławia o nazwie Auxilia, działająca na terenie kraju. No i tu poznałam ideę takich firm. Nie płaciłam nic z własnej kieszeni, a wyliczyli ile wywalczą, ile z tego wezmą i zapytali czy się zgadzam. Zgodziłam się i się zaczęło. Byłam naprawdę pod wrażeniem, bo świetni fachowcy działali w moim imieniu praktycznie na każdej płaszczyźnie, a ja otrzymywałam efekty w postaci bieżących informacji i wpłat na konto. Do tego świetnie wsparcie i dodawanie otuchy. Wiem, że mają dużo zadowolonych klientów. Korzystał ktoś może z ich usług? A może z usług innej firmy, prawnika? Jak na tym wyszliście? Byliście zadowoleni? Zapraszam do dyskusji, chętnie też podzielę się wiedzą na temat takiej współpracy, bo warto jednak walczyć o swoje. Ja uważam, że się opłaciło i było warto. Pozdrawiam
  • 2016-03-15 19:37 wtorek ~Zbigniew | [+] odpowiedz
    Auxilia to hieny, miało być wszystko ładnie pięknie, a było istne piekło. również chodzi o stratę bliskiej osoby w wypadku. też nie chcielismy do tego wracac no ale przez trudna sytuacje materialna zg... czytaj dalej »
  • 2016-05-10 12:09 wtorek ~kate | [+] odpowiedz
    Czy podpisałeś już ugodę?
  • 2016-03-17 09:05 czwartek ~K Wojdyło | [+] odpowiedz
    Przykro mi, że spotkało Cię coś przykrego - ja uczciwie nie miałam nigdy z nimi żadnego problemu. Wszystko na czas i kontakt był dobry. Ja mogę uczciwie polecić. Pozdrawiam.
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.