X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Benefia - mbank

2012-10-29 20:26 poniedziałek ~Iwona
Bardzo się cieszę, że znalazłam opinie o tym ubezpieczycielu. Ubezpieczyliście samochody z własnej woli. Ja brałam z mężem kredyt hipoteczny w mBanku w 2007 roku, wtedy był przymus ( potem się okazało, że bezprawnie) ubezpieczeń narzuconych przez bank na życie i od całkowitej niezdolności do pracy. Okazało się w tym roku, że mój mąż zachorował na raka trzustki. Po operacji, która odbyła się w czerwcu a potem komisji w ZUS został zakwalifikowany jako niezdolny całkowicie do pracy do 31 08 2013 r. od dnia operacji, . Wystąpiliśmy do ubezpieczyciela z orzeczenie. Nie chcę pisać jaka cisza była ale po przebojach otrzymaliśmy odpowiedź, że nie całkowita zdolność do pracy tylko całkowita trwała niezdolność do pracy przez okres 12 miesięcy, trwające nadal po upływie tego okresu. Wniosek- u nas w Polsce raczej nie dają renty z niezdolnością do pracy całkowitą na okres np. na cała życie?, dlatego jest coś takiego " klauzule niezgodne z prawem" poczytajcie, można dzwonić ewentualnie, trzeba likwidować [wymoderowano treści obraźliwe]. To jest na pewno oddział mBanku. Bank sobie założył Towarzystwo Ubezpieczniowe. Pozdrawiam.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.