X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Bragi

2015-12-10 16:31 czwartek ~Bragi
Która firma jest najlepsza? Która uzyskuje najwyższe odszkodowania? Nie ma rankingu ale dla osoby myślącej: a) wszystkie one żyją z prowizji b) im więcej uzyskają dla klienta tym więcej zarobią c) o odszkodowaniach zaczęło się głośno jakieś 10 lat temu d) wszystkie firmy zaczynały z tego same pułapu e) która z nich jest dziś największa, najsilniejsza, najbogatsza uzyskuje najwyższe odszkodowania Szybki browsing po firmach i wychodzi: 1) euco 2) votum 3) drb Reszta to wpisy agentów i opłacanych przez firmy ludzi. Na szczęście ja nie musiałem wybierać i obym nie musiał.
  • 2015-12-17 16:59 czwartek ~Kane | [+] odpowiedz
    Szybki browsing najczęściej ma to do siebie że daje słabe efekty ;) Wszystkie trzy firmy to molochy z toną administracji, v-ce w służbowych samochodach, biurowcami itp. Przekłada sie to zarówno na ... czytaj dalej »
  • 2015-12-11 17:09 piątek ~ER | [+] odpowiedz
    "Szybki browsing po firmach i wychodzi: 1) euco 2) votum 3) drb" Kolejność właściwa. W tej chwili w branży faktycznie liczą się tylko te trzy firmy, reszta to plankton.
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.