X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Brak odszkodowania, brak odpowiedzi, brak odpowiedzialnosci

2016-02-28 11:58 niedziela ~Hubert
5 stycznia zgloszona szkoda. 5 lutego minal termin na naprawę szkody całkowitej z oc sprawcy z Generali. A tu brak odszkodowania, brak odpowiedzi, brak pieniędzy. Sprawa skierowana do sądu, bo z firmy nikt się nie kontaktuje, mimo zapewnień pani z infolinii. Brak bezpośredniego kontaktu z konkretnym likwidatorem -Wioletą Rycerz. Sprawa nie rozwiazana do dzisiaj. Żenada!
  • 2016-04-01 12:10 piątek ~Roman | [+] odpowiedz
    Tak się składa, że likwidoałem szkody samochodowe w kilku zakładach ubezpieczeń, ale w Generali jest fatalnie z powodu braku kontaktu, braku odpowiedzi i po prostu zawieszenia całej sprawy w próżni. O... czytaj dalej »
  • 2016-03-12 18:15 sobota ~Do kierownictwa wycen i pani Sylwi.D. | [+] odpowiedz
    Miałem szkodę w 2015 listopad do dziś nie otrzymałem zgody na naprawę, gdyż uznali szkodę całkowitą i trafiła do ponownej wyceny.Tylko jak długo trzeba czekać na litość boską, czy ktoś w tej firmie pr... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.