X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia mieszkaniowe

Komentarze do wątku:

chciałbym ubezpieczyc mieszkanie --gdzie najlepiej
2012-05-25 09:54 piątek ~malik
witam.Chciałbym ubezpieczyć mieszkanie które jest w kamienicy prywatnej.Kradzież , pożar , zalanie (choc jest to ostatnie piętro mieszkalne-wyżej jest tylko strych ale chodzi mi o zalanie np przez straz pożarną podczas jakiejś akcji) i jakieś inne czynniki.Czy ktos mógłby cos sensownego doradzić? Jestem noga w tej materii
Odpowiedzi: 59
  • 2021-08-02 09:38 poniedziałek ~Mirek | [+] odpowiedz
    Dobra obsługę mają w Alien Ubezpieczenia. Wszystkie ubezpieczenia u nich załatwiam. Sprawnie i szybko. Mają dobrych agentów. Oferty mają atrakcyjne i zawsze przygotowują takie rozwiązania na jakich mi... czytaj dalej »
  • 2021-01-30 16:39 sobota ~iwona | [+] odpowiedz
    Zgadzam się z poprzedniczkami. W Alien zawsze profesjonalna i miłą obsługa. Mają duża wiedzę na temat ubezpieczeń i rozeznanie na rynku. DO tego współpracuje z dużą ilością ubezpieczycieli także każd... czytaj dalej »
  • 2020-09-09 20:23 środa ~Izka | [+] odpowiedz
    Anneta dzięki za namiary na Alien. Własnie wróciłam od nich i ubezpieczyłam mieszkanie i samochód. Obsługa pierwsza klasa. Dobre jest to że mają w ofercie sporo towarzystw także jest w czym wybierać
  • 2020-09-09 20:22 środa ~Izka | [+] odpowiedz
    Anneta dzięki za namiary na Alien. Własnie wróciłam od nich i ubezpieczyłam mieszkanie i samochód. Obsługa pierwsza klasa. Dobre jest to że mają w ofercie sporo towarzystw także jest w czym wybierać
  • 2020-07-16 09:39 czwartek ~Annneta | [+] odpowiedz
    Ja korzystam zawsze z usług multiagencji Alien Ubezpieczenia. Mają aktualne oferty kilku towarzystw. Rzetelnie podchodzą do klienta. Pomaga załatwić formalności. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodła... czytaj dalej »
  • 2020-06-30 19:56 wtorek ~Eliza | [+] odpowiedz
    raczej sugeruję wybrać większe towarzystwa, które pewnie stoja na rynku jak Ergo Hestie
  • 2020-06-29 14:32 poniedziałek ~Lena | [+] odpowiedz
    ze swojej strony mogę polecić ubezpieczyciela, którego wybrałam - Uniqa. sąsiad zalał mi mieszkanie i oni się sprawdzili
  • 2020-06-29 14:31 poniedziałek ~Lena | [+] odpowiedz
    ze swojej strony mogę polecić ubezpieczyciela, którego wybrałam - Uniqa. sąsiad zalał mi mieszkanie i oni się sprawdzili
  • 2019-07-31 10:49 środa ~Online Ekspert Compensa | [+] odpowiedz
    Dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy za... czytaj dalej »
  • Oc
    2018-09-09 11:19 niedziela ~zakrr | [+] odpowiedz
    Fajnym narzędziem do szukania taniego oc jest też kalkulator cuk
  • 2018-05-13 11:42 niedziela ~irmi | [+] odpowiedz
    W cuk do rocznej polisy dostaniemy jeszcze pakiet pomocy prawnej.
  • 2018-05-06 18:52 niedziela ~sumika21914 | [+] odpowiedz
    Nie polecam firmy Gothaer, problemowa!
  • 2018-05-05 12:59 sobota ~radt | [+] odpowiedz
    Najlepiej sprawdzić na porównywarce np. kalkulatorze cuk.
  • Odp
    2018-03-06 10:33 wtorek ~Magdalena Fikors | [+] odpowiedz
    Jest mnóstwo firm które się reklamują że są najlepsze itp mają konkurencyjne ceny szukałem tego trochę i była to tylko strata cennego czasu każdy poleca jakąś i każda jest najlepsza a jak przychodzi c... czytaj dalej »
  • 2018-01-15 12:02 poniedziałek ~tronka | [+] odpowiedz
    Najbardziej lubię mieć do wyboru kilka opcji jak mam zdecydować się na coś takiego jak ubezpieczenie. Wiadomo, że ceny są różne i różne są też opcje, dodatki, czasem trafią się zniżki. Dlatego korzyst... czytaj dalej »
  • .
    2017-12-21 14:35 czwartek ~max | [+] odpowiedz
    Dobre ubezpieczenie dobiorą Ci w www.profit-ubezpieczenia.pl . I nie ważne czy to ubezpieczenie domu, czy rodziny, my byliśmy z obu wyborów bardzo zadowoleni, w sumie, to nadal jesteśmy. ;)
  • 2017-12-13 11:46 środa ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-10-31 10:38 wtorek ~Online Ekspert Compensa | [+] odpowiedz
    Dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy za... czytaj dalej »
  • 2017-08-29 13:19 wtorek ~cytryna | [+] odpowiedz
    Najlepiej na kilku porównać... Mi też akurat kalkulator cuk podpasował :)
  • Cuk
    2017-08-24 12:10 czwartek ~jeleni | [+] odpowiedz
    Cuk nie jest tak skuteczny jak rankomat ;)
  • 2017-08-01 10:45 wtorek ~maty | [+] odpowiedz
    Można na kalkulatorze cuk podliczyć sobie gdzie najbardziej się opłaca ubezpieczyć.
  • 2017-04-27 08:21 czwartek ~majka | [+] odpowiedz
    Wybór ubezpieczenia zależy od tego co chcesz ubezpieczyć w mieszkaniu. Bo tak naprawdę nie musisz ubezpieczać się od wszystkich niebezpieczeństw (pożar, zalanie, kradzież itd.), chociaż oczywiście pow... czytaj dalej »
  • 2017-01-18 11:45 środa ~Pati | [+] odpowiedz
    Ja bym odradzala PZU ponieważ kiedy mnie sąsiad zalal poważnie musiałam wszystkie dokumenty sama wysyłać i jeszcze prosić się żeby w ogóle przyjechali w dodatku bardzo maja dają procent zniszczeń masa... czytaj dalej »
  • 2016-02-11 11:40 czwartek ~anka | [+] odpowiedz
    Nie ubezpieczaj w firmie krzak, porozmawiaj z przedstawicielem generali na przykąłd, oni dają polisę na korzystnych warunkach. Ja się ubezpieczam i jest ok , nawet jak miałam zalanie to zwrócili wszys... czytaj dalej »
  • 2015-12-03 09:49 czwartek ~Sobcia1 | [+] odpowiedz
    Dzięki poleceniu koleżanki ubezpieczyłam mieszkanie w MutliRisk i bardzo się z tego cieszę, bo oferta jest idealnie dopasowana do moich wymogów. Nie muszę się teraz o nic martwić. Polecam, bo naprawdę... czytaj dalej »
  • 2015-10-12 13:35 poniedziałek ~Paweł | [+] odpowiedz
    Witam nazywamy się Koza Paweł i jestem doradcą finansowym W swojej ofercie mam rozwiązania wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych jak i banków na rynku Pomagam w finansowaniu firm osób prywat... czytaj dalej »
  • 2015-07-22 12:06 środa ~antek | [+] odpowiedz
    Wybierz ofertę pzu, według mnie mają najlepsze stawki i są wiarygodni. Do tego znam jednego agenta przyjemny człowiek i zawsze pomocny ! Sprawdź w rankomacie, są upusty dla nowych klientów.
  • 2015-07-07 15:05 wtorek ~ts | [+] odpowiedz
    Wchodzisz na kalkulator CUK i szybko masz wynik jakie ubezpieczenie opłaca się wykupić.Ze dwie minuty to zajmie.
  • 2015-07-07 10:10 wtorek ~isza | [+] odpowiedz
    Weź sobie porównaj ubezpieczenie mieszkania diament lub bursztyn, ale z twoich wymagań wynika, ze diamentowe było by najbardziej odpowiednie dla ciebie, bo chroni od wszelkich ryzyk
  • 2015-02-19 09:29 czwartek ~gość | [+] odpowiedz
    Właściwie to niezależenie gdzie się mieszka można sobie polisę zamówić on line, np. w Cuk jest taka możliwość.
  • 2015-02-19 09:29 czwartek ~gość | [+] odpowiedz
    Właściwie to niezależenie gdzie się mieszka można sobie polisę zamówić on line, np. w Cuk jest taka możliwość.
  • 2015-01-24 18:56 sobota ~kontakt@mobilniagenci.pl | [+] odpowiedz
    Witam Państwa, zainteresowanych ubezpieczeniem domu lub mieszkania w Łodzi i okolicach zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.mobilniagenci.pl
  • 2015-01-07 16:38 środa ~indekaubezpieczenia | [+] odpowiedz
    Jeśli chciałbyś ubezpieczyć swój dom bądź mieszkanie i szukasz najlepszego ubezpieczenia zapraszam do nas: www.indekaubezpiecznia.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 32-338-85-14 mamy najlep... czytaj dalej »
  • 2014-12-29 14:05 poniedziałek ~Edi111 | [+] odpowiedz
    ja swoje mieszkanko ubepieczyłam w firmie ubezpieczeniowej z Garwolina. zainteresowanym podaję stronę www.ubezpieczeniagarwolin.pl
  • 2014-12-11 14:56 czwartek ~maga | [+] odpowiedz
    Tak, masz racje najlepsze ubezpiecznia mają na www.ubezpieczeniagarwolin.pl polecam, są oni najtańszą firmą na polskim rynku przy czym jestem bardzo zadowolona z ich usług
  • 2014-12-11 14:49 czwartek ~garwolin | [+] odpowiedz
    Witam. Jesli myślisz juz o przyszłości i chiałbys mieć najlepsza polise ubezpieczeniową wejdz na nasza stronę www.ubezpieczeniagarwolin.pl w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zaprasza... czytaj dalej »
  • 2014-10-21 18:26 wtorek ~er30 | [+] odpowiedz
    Porównywanie ofert to dobry sposób, Cuk ma prosty kalkulator -szybko wylicza najtańszą polisę
  • ...
    2014-10-17 11:02 piątek ~GeminiPolska | [+] odpowiedz
    Proste pytanie - prosta odpowiedź. Najlepsze ubezpieczenia tylko w Gemini Polska w Krakowie!
  • 2014-10-13 19:26 poniedziałek ~marko | [+] odpowiedz
    Najlepiej to sobie porownaj wszystkich ubezpiczycieli. Jak ci sie nie chce spisywac z kazdej strony oddzielnie to znajdz porownywarke w necie, pierwsza z brzegu wygodnie.pl
  • 2014-10-10 14:39 piątek ~Zdzicho50 | [+] odpowiedz
    Osobiście polecam multiagencje na ul. Grochowskiej 156. Mają tam dużo towarzystw i mi znaleźli fajne ubezpieczenie w dobrej cenie :)
  • 2014-08-10 12:31 niedziela ~gr | [+] odpowiedz
    Ta cena ubezpieczenia od tak wielu czynników zależy że chyba nikt nie jest w stanie na forum od razu powiedzieć gdzie jest najtaniej. Można to sprawdzić na kalkulatorach np. CUK ma kalkulator który po... czytaj dalej »
  • 2014-07-31 22:16 czwartek ~Dorka78 | [+] odpowiedz
    nie wiem jak w innych miastach to wychodzi, ale moje mieszkanie ubezpieczylam w generali. Z prostego powodu - wyszlo mi najkorzystniej. Sama moglam wybrac w jakim warcie chce miec ubezpieczenie co tez... czytaj dalej »
  • 2014-07-29 07:54 wtorek ~janka | [+] odpowiedz
    ja ubezpieczyłam swoje mieszkanie w sygma banku, oferta tego banku wydawała mi się najkorzystniejsza, niskie opłaty i duży zakres ubezpieczenia, a chyba właśnie tego oczekujemy od ubezpieczyciela.
  • 2014-07-10 13:36 czwartek ~Gocal | [+] odpowiedz
    Nie ważne gdzie jesteś ubezpieczony - odszkodowanie dla Ciebie uzyska kancelaria GOCAL- 794 90 72 44
  • 2014-04-09 18:12 środa ~Tośka | [+] odpowiedz
    jest całe mnóstwo ofert i ubezpieczycieli i niestety trzeba samemu sobie poszukać, co Ci najbardziej odpowiada, ja od siebie mogę dodać, że co rok zmieniam ubezpieczyciela i ostatnią polisę mam w sygm... czytaj dalej »
  • 2014-04-08 21:25 wtorek ~ewek | [+] odpowiedz
    Ja ze swojej strony proponuję dobrać sobie ubezpieczenie z porównywarki Inseco. Można samodzielnie dobrać i zaznaczyć opcje które nas interesują a przy tym zaoszczędzić. Generuje na prawdę korzystne ... czytaj dalej »
  • 2013-11-26 11:03 wtorek ~kulka | [+] odpowiedz
    Proponuję sobie dobrać wszystko samodzielnie od ceny po zakres. Możesz to zrobić w porównywarkach internetowych, chociażby w Inseco, gdzie dodatkowo mają kalkulator. Wystarczy wiedzieć od czego i co c... czytaj dalej »
  • 2013-11-21 12:45 czwartek ~Sebastian | [+] odpowiedz
    Witam Serdecznie. Zajmuje sie ubezpieczeniami na terenie Warszawy jak i całego kraju. w ofercie posiadam 16 Towarzystw Ubezpieczeniowych, dodatkowo pomagamy w likwidacji szkód majątkowych, osobowych... czytaj dalej »
  • 2013-08-21 10:55 środa ~Inercja | [+] odpowiedz
    Porównaj sobie oferty (np. w inseco.pl), na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.
  • 2013-06-30 12:35 niedziela ~Madzik | [+] odpowiedz
    Ja polecam generali, porównałam kilka ofert, zanim ubezpieczyliśmy mieszkanie i ich oferta była moim zdaniem najlepsza, składka niewygórowana, a zakres ubezpieczenia szeroki.
  • 2013-05-31 13:00 piątek ~jaworowa | [+] odpowiedz
    Może generali? Mieszkanie jest wynajmowane czy własnościowe? Zobacz jaką mają ofertę, rózne są pakiety i na pewno coś Ci w oko wpadnie :)
  • 2013-03-19 19:09 wtorek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Jak byłam wczoraj w CUK to mi proponowano przy zakupie polisy OC i AC zniżkę na ubezpieczenie mieszkania i tak się zastanawiam czy nie skorzystać, bo nasze mieszkanie nie jest ubezpieczone. 3 lata tem... czytaj dalej »
  • 2013-01-16 17:02 środa ~ubezpieczona | [+] odpowiedz
    Witam! Najlepsze ubezpieczenie domów i mieszkań ma w tym momencie TUW TUZ. Za taką samą cene co w PZU mam o 4 razy wyższe sumy ubezpieczenia! Wszystko liczone w wartościach odtworzeniowych czyli dosta... czytaj dalej »
  • 2012-11-05 13:32 poniedziałek ~Maciek | [+] odpowiedz
    W PZU jest najlepsze ubezpieczenie mieszkania i ruchomości domowych . Odszkodowanie wypłacane jest zawsze wartości nowej bez względu na to ile lat mają rzeczy lub mieszkanie . W innych firmach od s... czytaj dalej »
  • 2012-10-29 23:46 poniedziałek ~dieselLL | [+] odpowiedz
    Najkorzystniejsza oferta w tej chwili. Nigdy też nie ma problemów z formalnościami, wszystko szybko załatwiają. Ofertę mają podzieloną na kilka wariantów, warto zastanowić się nad dodatkowymi, bo są b... czytaj dalej »
  • 2012-09-04 14:09 wtorek ~Malik | [+] odpowiedz
    Ja ubezpieczyłam mieszkanie tuż przed wyjazdem na wakacje. Zdecydowałam się na Liberty Direct i polisę w pakiecie. Zależało mi głównie na ubezpieczeniu na wypadek włamania i kradzieży, więc w ofercie ... czytaj dalej »
  • 2012-07-24 23:14 wtorek ~Łukasz | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyłem się w Hdi, własnie od tych wszystkich nieszczęśliwych wypadków, włamań, itp. Moim zdaniem, są dobrzy w tym co robią, umowę można podpisać na rok.Spróbować nie zawadzi.
  • 2012-07-22 22:52 niedziela ~luśka | [+] odpowiedz
    Według mnie bardzo konkurencyjną ofertę ma właśnie Generali porównując z innymi ubezpieczycielami. Bardzo korzystanie przedstawia się pakiet diamentowy czyli ta najwyższa półka gdzie obecnie mają nowo... czytaj dalej »
  • 2012-06-01 11:20 piątek ~Magdalena Różańska | [+] odpowiedz
    Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z wybranym TU, ponieważ takie mieszkanie wymaga lustracji. Po pierwsze: jeśli jest to kamienica, to z którego roku? To rodzi kolejne pytanie: jaka jest konstruk... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia mieszkaniowe
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.