X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

COMPENSA
Ocena: 2.10 (1973 g³osy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa to firma, która oferuje zarówno ubezpieczenia na ¿ycie i zdrowie, jak i ubezpieczenia maj±tkowe, w tym komunikacyjne i mieszkaniowe. Oferta firmy jest szeroka, przez to skupia wielu klientów. Czy po wspó³pracy z towarzystwem s± oni zadowoleni z dokonanego wyboru?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa S.A. VIG w roku 2018 wynios³a 448, co daje 5,4% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Dobry wybór ubezpieczenia to z jednej strony w³a¶ciwy produkt, z drugiej za¶ to wysoka jako¶æ obs³ugi klienta. Warto te dwa aspekty ze sob± porównywaæ. Przed podjêciem ostatecznej decyzji warto wiêc porównaæ produkty oferowane przez Compensa z produktami innych ubezpieczycieli.
 
Opinie klientów natomiast to informacje o tym, jak dana firma funkcjonuje i jak dzia³a. To najlepszy sposób na weryfikacjê firmy w praktyce. Je¿eli wiêc wspó³pracujesz z firm± Compensa lub masz to ju¿ za sob±, podziel siê z nami swoj± opini±. Twoje do¶wiadczenie mo¿e mieæ ogromne znaczenie dla innych. 

Compensa Super Fundusz

2010-01-20 09:40 ¶roda ~tasiorekj
Wykupili¶my polisê Super Fundusz, przy podpisywaniu umowy zostali¶my wprowadzeni w b³±d. Doradca zapewnia³, ¿e po 2 roku trwania polisy bêdzie mo¿na wyp³aciæ cze¶æ ¶rodków. Okaza³o siê, ¿e to nie jest mo¿liwe. Walczymy teraz z TU Compensa o zwrot kasy, sprawa trafi³a do rzecznika ubezpieczonych. Przestroga, uwa¿ajcie na to towarzystwo. To grupa niekompetentny ludzi. Je¶li kto¶ mia³ te¿ takie problemy, proszê o kontakt: tasiorekj@o2.pl
  • 2015-03-27 10:32 pi±tek ~Invictus | [+] odpowiedz
    Witam serdecznie, Reprezentuje kancelarie Invictus je¿eli macie Pañstwo k³opot z upad³± b±d¼ trwaj±c± polis± inwestycyjn± zapraszam do kontaktu. Skutecznie odzyskujemy nies³usznie pobrane ¶rodki i odz... czytaj dalej »
  • 2014-02-17 21:02 poniedzia³ek ~Aska | [+] odpowiedz
    Witajcie .Znam Wasz ból podzielili¶my ten sam los.Mia³o byæ tak piêknie oprocêtowanie od 10 do 14 % a nie by³o mowy o op³atach za prowadzenie rachunku mia³o byæ bezp³atnie.Tez umoczyli¶my.Te¿ mówi³ ... czytaj dalej »
  • 2014-02-05 15:34 ¶roda ~Maxi | [+] odpowiedz
    Witam wszystkich oszukanych przez Compensê, ja w³a¶nie wys³a³am swoje dokumenty do analizy w celu przyst±pienia do pozwu zbiorowego. Zachêcam do skorzystania www.przywiazanidopolisy.pl
  • 2012-03-13 09:03 wtorek ~Niebucz | [+] odpowiedz
    Witam W³a¶nie mój radca prawny pisze wniosek do s±du w sprawie SuperFunduszu Compensy Prosi³bym o kontakt mailowy na adan11_01@o2.pl Konkretnie to chcia³bym uzyskaæ informacje, które móg³bym prze... czytaj dalej »
  • 2012-03-11 15:01 niedziela ~marek | [+] odpowiedz
    mam Super Fundusz. Jestem bardzo zadowolony. Niestety niektórzy nie potrafi± zrozumieæ 1 rzeczy. To inwestycja d³ugoterminowa. Nie mog± nam oddaæ ca³ej kasy po 2 latach, poniewa¿ oni tak¿e ponosz± kos... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Compensa na:
    4.14
    OPINIE O Compensa
  • 2014-01-15 18:29 ¶roda ~zigi | [+] odpowiedz
    A co wówczas gdy mimo zadawanych pytañ Agent siê nie orientuje, albo wprowadza w b³±d? Dlatego uwa¿am ze nie nale¿y ufaæ takim produktom je¶li nie ma siê wystarczaj±co du¿o czasu i wiedzy aby zrozumie... czytaj dalej »
  • 2013-01-10 16:58 czwartek ~Natka | [+] odpowiedz
    Zgadzam siê wystarczy tylko uwa¿nie s³uchaæ b±d¼ zytaæ umowê bo w ka¿dej jest zapis ¿e po dwóch latach owszem jest mo¿liwo¶æ korzystania z pieniêdzy ale na danej lokacie czy polisie musi zostaæ kapita... czytaj dalej »
  • 2012-02-04 20:33 sobota ~wojtek | [+] odpowiedz
    dobrze piszecie ja p³aci³em 300 zl na miesionc i stwierdzi³em ze nie op³aca sie traciæ kasy tesz nie wiem czy odzyskam ca³om kase
  • 2010-08-05 12:02 czwartek ~alexa | [+] odpowiedz
    Wszystkich Pañstwa, którzy pisali na tym forum lub innym jeszcze, bardzo proszê zbierzmy siê i wyst±pmy wspólnie przeciwko Compensie do s±du. Mamy mo¿liwo¶æ wniesienia pozwu zbiorowego. Ja wp³aca³am p... czytaj dalej »
  • 2012-11-26 19:44 poniedzia³ek ~Grazyna | [+] odpowiedz
    u mnie w czerwcu minelo 2 lata. Tez chce zrezygnowac. Jak zakladalam To osoba ktora mnie i corke zapisywala to powiedzia³a za po 2 latach moge zrezygnowac bez zadnego problemu i dostane cala kwote kto... czytaj dalej »
  • 2011-03-07 16:54 poniedzia³ek ~klaudia | [+] odpowiedz
    Proszê o kontakt jestem za pozwem. Mój email klaudia_rybka_2005@wp.pl
  • 2011-01-29 22:06 sobota ~kamilaasta@vp.pl | [+] odpowiedz
    Mam taki sam problem ,jeszcze nie wyplacilam pieniedzy ale niechce placic dalej. Na dzien dzisiejszy rowniez otrzymam polowe wartosci swojego funduszu, serce mnie boli bo przepadly moje dwie pensje.
  • 2010-12-17 13:05 pi±tek ~klaudia | [+] odpowiedz
    proszê o kontakt, jestem za klaudia_rybka_2005@wp.pl
  • 2010-11-24 12:59 ¶roda ~klaudia | [+] odpowiedz
    Ja jestem za! proszê o kontakt klaudia_rybka_2005@wp.pl
  • 2010-11-21 19:54 niedziela ~Ona | [+] odpowiedz
    Proszê podaj maila, piszê siê na pozew zbiorowy.
  • 2010-09-13 13:13 poniedzia³ek ~ania.mik | [+] odpowiedz
    Ja mam ten fundusz dopiero 9miesiêcy, ale mój doradca nic mi nie powiedzia³, ¿e dostanê tylko czê¶æ pieniêdzy. Czy mo¿na siê z tego wycofaæ i odzyskac pieni±dze?proszê o pomoc mooj e-mail anusia.18@wp... czytaj dalej »
  • 2010-09-03 12:09 pi±tek ~G. | [+] odpowiedz
    Mi w³a¶nie 1 pa¼dziernika up³ywa 2 lata i równie¿ chcia³am zrezygnowaæ z polisy i nie wiem jak to wygl±da od strony praktycznej. mogê prosiæ o jakies dokladne info ??
  • 2010-08-07 15:21 sobota ~Luk | [+] odpowiedz
    OMG Pisa³e¶ siê na inwestycje na 20/25 lat a wyp³acasz po 2 latach.Jeste¶ nie powa¿ny
  • 2010-01-21 22:35 czwartek ~oszukana | [+] odpowiedz
    po dwóch latach wp³acania na SUPER FUNDUSZ COMPENSY dosta³am 1/4 pieniêdzy,moje sk³adki ³±cznie wynosi³y 3800,- a dosta³am 850,- z³ ,wed³ug mnie to zwykli oszu¶ci,jeszcze namówi³am na ten fundusz mêza... czytaj dalej »
  • 2011-01-29 21:13 sobota ~kamilaasta@vp.pl | [+] odpowiedz
    widze ze nie jestem sama na dzien dzisiejszy jesli wykopie swoje akcje to z wartosci czyli 7000 tys otrzymam polowe co mam robic czuje sie oszukana czy jest na to prawo
  • 2012-01-24 19:31 wtorek ~tojad | [+] odpowiedz
    Rêce opadaj±..;-((( super fundusz to jest inwestycja na minimum 10 lat...;-((. na dwa lata to sobie mo¿esz za³o¿yæ lokatê na 4.5%, - przy inflacji 4.0% +19% podatek Belki + KOSZTY OBS£UGI- bêdziesz mi... czytaj dalej »
  • 2010-03-09 01:10 wtorek ~Tomek | [+] odpowiedz
    Ale z tego co wiem w Warunkach umowy wyra¼nie jest napisane ¿e Okres czê¶ciowego wykupu roz³o¿ony jest na 20 lat od Sk³adki pocz±tkowej
  • 2010-02-07 18:33 niedziela ~inwestor | [+] odpowiedz
    Nie pisz ¿e oszu¶ci, tylko trzeba siê by³o zastanowiæ co kupujesz, superfundusz nie jest produktem na dwa lata, trzeba przeczytaæ warunki ubezpieczenia a w szczególno¶ci op³aty likwidacyjne.
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.