X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

InterRisk

Odpowiedź do komentarza:

Uczciwość nie zawsze popłaca.
Jestem następną i jedna z wielu ofiar tej złodziejskiej firmy.Mieszkam na stale we Włoszech,2 lata temu podczas letnich wakacji, pożyczyłam od brata samochód, którym nieszczęśliwie otarłam się o BMW parkujące obok. Na samochodzie brata nie było śladu, co stwierdził rzeczoznawca wysłany przez ubezpieczyciela. Ktoś życzliwy doniósł na policje, ze się nie zatrzymałam, zostałam wezwana do biura ubezpieczyciela, przyznałam się do wszystkiego i całkowitą odpowiedzialność za pseudo szkodę, wzięłam na siebie. I TU BYŁ BŁĄD.Bratu z miejsca obniżyli punkty, co wyrównałam płacąc mu różnicę, ponad 250 zł za następny rok ubezpieczenia a ja dostałam list, ze mam zapłacić ponad 2 tys. zł, za reperacje niby poszkodowanego samochodu. Ponieważ kwota wydawała mi się nie współmierną do tego co mogłam zrobić temu samochodowi, poprosiłam o dokumentacje, potwierdzającą tak wysoki koszt reperacji. List wysłałam już z Włoch,listem poleconym z podpisem potwierdzającym odbiór, podając adres korespondencyjny i mailowy do mnie, podkreślając, ze nie mieszkam w kraju. Ponieważ nie dostałam żadnej odpowiedzi, zadzwoniłam z zapytaniem jak moja sprawa i wtedy usłyszałam, ze mogę być spokojna, bo od momentu dojścia mojego listu, sprawa jest zawieszona w oczekiwaniu na dokumentacje.Potem pisałam jeszcze 2 maile, na które nikt mi nie odpowiedział. Po roku przyjechałam do Polski i odebrałam wezwanie do komornika aż do Łomianek ( mieszkam po drugiej stronie Warszawy)z wiadomością, ze mam zblokowane konto i mam w ciągu 7 dni zapłacić 3721 zł. Pojechałam z nadzieja wyjaśnienia sprawy do biura Interrisk w Alejach Jerozolimskich, tam nie wpuścili mnie nawet do biura, przyjęto mnie w holu wejściowym, mówiąc ze nie maja moich dokumentów. Oczywiście musiałam zapłacić nie tylko ponad 2 tys zł, ale i za sprawę sadowa, która się odbyła za moimi plecami i za inne zupełnie nie dotyczące mnie wydatki-razem 3721 zł. Żeby było jeszcze weselej, biuro komornika zabrało z mojego konta w euro, 845 euro, mimo, ze 2 dni wcześniej wpłaciłam złotówki i mimo, ze wpłaciłam je 8, mając czas do 13 sierpnia-oni już 11 sierpnia położyli bezprawnie łapę na moim koncie (Nr konta znaleźli a nie umieli znaleźć moich adresów ?????). Na szczęście zwrócili mi euro, ale zawsze o 5 euro mniej, a ile się musiałam nadzwonić i naczekać to tylko ja to wiem (telefony tez kosztują) Morał: gdybym nie brała winy na siebie,tylko spłaciła szkody bratu, zaoszczędziłabym 3 tygodnie nieprzespanych nocy, kubeł łez i 3721 zł-gdyż szkodę (na pewno nędzną)zapłaciłby INERRISK.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000. Brak możliwości wstawiania linków.
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.