X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Odpowiedź do komentarza:

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE SWIAT
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED UBEZPIECZENIEM TURYSTYCZNYM TZW"ŚWIAT",KONKRETNIE WYJECHAŁEM DO USA TURYSTYCZNIE A PRZED TYM ZAWARŁEM POLISĘ ZA OKOLO 700ZŁ,I W/G OWU I ROZMOWY Z AGENTEM GENERALI MIAŁEM MIEC PEŁNE ZABEZPIECZENIE DO 100.00$ NA WYPADEK GDYBY MI SIĘ COŚ PRZYTRAFIŁO OCZYWISCIE WSZELKĄ POMOCĄ MEDYCZNĄ ITP,ITDSZCZEGÓŁY SĄ W OWU PROSZĘ POCZYTAĆ.NADMIENIAM,ŻE Z TEJ FIRMY KORZYSTAŁEM W POPRZEDNICH LATACH I ŻYŁEM W NIEŚWIADOMOŚCI CO BY MNIE CZEKAŁO W RAZIE JAKIEGO WYPADKU.PO DWOCH TYGODNIACH POBYTU POCZUŁĘM SIĘ ŻLE I ZADZWONIŁEM DO KONSULTANTA CO MAM DALEJ ROBIĆ ITEN KILKA RAZY PYTAŁ O NR POLISY I KAZAŁ CZEKAĆ NA TELEFON Z DZIAŁU MEDYCZNEGO I PO GODZINIE DZWONI GOŚCIU I PIERWSZE PYTANIE CZY CHOROWAŁEM W POLSCE BO TO MOŻE BYC CHOROBA PRZEWLEKŁA I NIE PODLEGA UBEZPIECZENIU JAKIE MAM I JUŻ WYDAŁ OPINIĘ O MOIM STANIE ZDROWIA PRZEZ TELEFON A JA NAPRAWDĘ NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMÓW ZE ZDROWIEM TYMBARDZIEJ ŻE W POLSCE ZROBIŁEM SOBIE WSZYSTKIE BADANIA PRZED WYJAZDEM TO TAK DLA INFORMACJI.PO OSTREJ WYMIANIE ZDAN GOSCCIU PYTA SIĘ MNIE CZY WIEM GDZIE SĄ SZPITALE CZY TEŻ INNE PLACÓWKI MEDYCZNE BO ON NIE WIE TO PODAŁEM MU DOKŁADNY NAMIAR N NAJBLIŻSZY EMERGENCY TO PAN KAZAŁ MI CZEKAĆ I PO GODZINIE ODDZWONIŁ,ŻE ZAŁATWIŁ MI SZPITAL/DOSŁOWNIE JEGO SŁOWA DOPROWADZIŁY MNIE DO ATAKU ŚMIECHU BO WOGÓLE NIE ZNA TUTEJSZYCH REALII TO NIE POLSKA/A NASTĘPNIE OŚWIADCZYŁ MI,ŻE MAM ZAPŁACIĆ A ONI EWNTUALNIE ZREFUNDUJĄ KOSZTY UWAGA UWAGA ZREFUNDUJĄ TZN ZE UBEZPIECZONY MUSI POSIADAĆ KASĘ NA EWENTUALNE ZACHOROWANIE I TU PODAM PRZYKŁAD EKG I ANALIZA KRWI DO 3000$ TAK,TAK A GDYBY TRZEBA BYŁO ZOSTAC W SZPITALU TO CO DALEJ????A JAK BYM NIE MIAŁ KASY TO CO UMIERAĆ BEZ POMOCY PO CO MI TAK ŚWIETNE UBEZPIECZENIE JAK NIE MOGĘ Z NIEGO KORZYSTAĆ!!!!TO JEST ZWYKŁE OSZUSTWO OSZUSTWO ZAPŁACIŁEM ZA POLISĘ KTÓRA MI GWARANTOWAŁA POMOC W NAGŁYCH WYPADKACH -OCENCIE SAMI POCZYTAJCIE NA ICH STRONIE CO GWARANTUJĄ W RAMACH POLISY A JAK JEST W RZECZYWISTOSCI.A JESZCZE JEDNO ROZMAWIAŁEM W SZPITALU W PRACOWNIKIEM RECEPCJII I STWIERDZIŁ,ŻE KONSULTANT GENERALI DZWONIŁ ALE POWIEDZIAŁ KTO SIĘ ZGŁOSI PO POMOC I ŻE ONI NIE BĘDĄ PŁACIĆ TYLKO PACJENT A MNIE POWIEDZIAŁ KOSULTANT KŁAMIĄC,ŻE SZPITAL NIE WYRAZIŁ ZGODY ABY GENERALI PŁACIŁO PERFIDNE KŁAMSTWO,MAM TO NA PISMIE.DLATEGO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED GENERALI NIE WIEM JAK JEST W INNYCH FIRMACH.TO TYLE SAMI WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.