X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Odpowiedź do komentarza:

Auxilia najlepsza!
Drodzy forumowicze. Na początku hej - jestem Kaśka. Nie mam na celu reklamy, a jedynie rozpytać, czy ktoś korzystał z firm odszkodowawczych i jaki był tego efekt. Po śmierci ojca w wypadku, plan był z początku taki: nie robić nic i przyjąć wszystko tak jak jest. Sęk w tym, że ubezpieczyciel wysokością odszkodowania za tragiczną śmierć bliskiej osoby wymierzył policzek i rzucił mi swoistą rękawicę. Zrodził się plan walki z początku z udziałem prawnika, co jednak okazało się niemożliwe przez wzgląd na koszty i brak gwarancji uzyskania czegokolwiek. Potem trafiłam przez znajomą na firmę z Wrocławia o nazwie Auxilia, działająca na terenie kraju. No i tu poznałam ideę takich firm. Nie płaciłam nic z własnej kieszeni, a wyliczyli ile wywalczą, ile z tego wezmą i zapytali czy się zgadzam. Zgodziłam się i się zaczęło. Byłam naprawdę pod wrażeniem, bo świetni fachowcy działali w moim imieniu praktycznie na każdej płaszczyźnie, a ja otrzymywałam efekty w postaci bieżących informacji i wpłat na konto. Do tego świetnie wsparcie i dodawanie otuchy. Wiem, że mają dużo zadowolonych klientów. Korzystał ktoś może z ich usług? A może z usług innej firmy, prawnika? Jak na tym wyszliście? Byliście zadowoleni? Zapraszam do dyskusji, chętnie też podzielę się wiedzą na temat takiej współpracy, bo warto jednak walczyć o swoje. Ja uważam, że się opłaciło i było warto. Pozdrawiam
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.