X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

DRAMAT DRAMAT DRAMAT!!!

2016-02-23 19:17 wtorek ~POSZKODOWANA
TO WSZYSTKO TO PRAWDA PRAWDA PRAWDA..... JAK BRAĆ PIENIĄDZE TO PIERWSI .... BRAK SŁÓW . TRZEBA IŚĆ DO SĄDU. JUŻ ONI MAJĄ SZKOLONYCH LUDZI, ŻEBY SPRAWY UDUPIAĆ. WIĘKSZOŚĆ TO JEST ODPYCHANIE NA ZASADZIE , ŻEBY POTENCJALNY FRAJER CZYLI MY ODPUŚCIŁ. NIE PODDAWAĆ SIĘ, WALCZYĆ TRZEBA!!!
  • 2016-07-13 14:17 środa ~waldi | [+] odpowiedz
    Mieszkam w Niemczech,mialem wypadek w Polsce nie z mojej winy,sprawca wypadku jest ubezpieczony w Generali,oswiadczenie sprawcy,policja,rzeczoznawca nie wystarcza,odmawiaja wyplaty odszkodowania,spra... czytaj dalej »
  • 2016-02-25 09:57 czwartek ~kejti | [+] odpowiedz
    Poszkodowana nie mówisz nic o tym co generali Ci wyrządziło. Ja jak to czytam to raczej się skłaniam do tego, że w sporze Ty-oni to Ty zawiniłaś, mimo tego, że nie wiem o co chodzi. kiepsko jest jak s... czytaj dalej »
  • 2016-02-25 11:53 czwartek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    Można nie narzekać tylko i wyłącznie wtedy kiedy się płaci im pieniądze a kiedy oni mają zapłacić to dramat to zbyt małe słowo,żeby określić ich postępowanie, ciągle trzeba do nich dzwonić, upominać s... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.