X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Dramat GENERALI

2016-03-31 12:26 czwartek ~Mariusz Dąbrowny
Zapłaciłem za składkę OC i AC 2800 złotych miałem między innymi w tym auto zastępcze na trzy dni ale w praktyce wygląda to tak jestem w serwisie w Skodzie w Wejherowie zgłaszam problem na infolinię iż potrzebuje auta zastępczego pani informuje mnie że za około trzech godzin ktoś do mnie oddzwonimy odzwonil i poinformował mnie że owszem auto jest do odbioru 15 km oddalone od miejsca zgłoszenia i sam mam sobie dojechać i odebrać bo oni nie dostarczają aut zgłosiłem to do firmy generali a oni przysłali mi pismo że wszystko jest ok tak to wygląda w skrócie jak firma GENERALI nas oszukuje obiecują cuda z realizacją jest fatalnie nie polecam
  • 2016-04-01 12:58 piątek ~Mariusz Dąbrowny | [+] odpowiedz
    Dla informacji jest to max przy tej cenie samochodu panie Max
  • 2016-03-31 17:53 czwartek ~Max | [+] odpowiedz
    Tak to już jest. Jeśli ktoś oszczędza na składce, to musi się liczyć, że ubezpieczyciel oszczędzi na nim przy odszkodowaniu
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.