X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Europejski Gwarant Odszkodowań!

2017-08-24 13:08 czwartek ~Poszkodowany
Miałem do czynienia z tymi potęgami jak Votum, EUCO czy DRB. Jednak zdecydowanie nie polecam. Uważam, że w tych firmach sprawy są robione "taśmowo". Nie ma indywidualnego podejścia do klienta co wpływa na stosunkowo niskie roszczenia. Zdecydowanie polecam EGO. Europejski Gwarant Odszkodowań nie jest tak wielką firmą, ale ma bardzo skuteczną Kancelarię i szanuje Klientów. Zdecydowanie polecam!
 • 2018-05-11 14:57 piątek ~Krystynka | [+] odpowiedz
  Kochani ostatnio skorzystałam z usług tej firmy i szczerze mogę ją polecić! Przyjazna atmosfera i duży zasób wiedzy, został mi udzielony podczas każdej rozmowy telefonicznej:) za pośrednictwem EGO uz... czytaj dalej »
 • 2018-05-11 14:57 piątek ~Krystynka | [+] odpowiedz
  Kochani ostatnio skorzystałam z usług tej firmy i szczerze mogę ją polecić! Przyjazna atmosfera i duży zasób wiedzy, został mi udzielony podczas każdej rozmowy telefonicznej:) za pośrednictwem EGO ... czytaj dalej »
 • 2018-03-18 15:21 niedziela ~Ola Aleksander | [+] odpowiedz
  · Kochani, nigdy tego nie robiłam, ale dziś będę jak TVN i LOKOWANIE PRODUKTU. Mianowicie, kilkanaście miesięcy temu moja kuzynka z mężem i dziećmi, jadąc busem z całym dobytkiem do nowego... czytaj dalej »
 • 2018-02-12 15:01 poniedziałek ~Lena | [+] odpowiedz
  Zanim powierzyłam swoją sprawę EGO, szukałam opinie na ich temat w internecie i to właśnie one pozwoliły mi podjąć dobrą decyzję. Dlatego ja też chce podzielić się z wami moją opinią, mam nadzieję, że... czytaj dalej »
 • 2018-01-26 12:42 piątek ~Janina | [+] odpowiedz
  Myślałam, że już nic nie da się zrobić w mojej sprawie. Wcześniej za pośrednictwem innej firmy dostałam 3 tysiące zł i propozycje ugody, chcieli dopłacić jeszcze tysiąc. Usłyszałam, że to bardzo dobra... czytaj dalej »
 • 2018-01-26 12:42 piątek ~Janina | [+] odpowiedz
  Myślałam, że już nic nie da się zrobić w mojej sprawie. Wcześniej za pośrednictwem innej firmy dostałam 3 tysiące zł i propozycje ugody, chcieli dopłacić jeszcze tysiąc. Usłyszałam, że to bardzo dobra... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.