X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Firma Worek, Firma Uduś- ŻENADA !!!!!!!!!

2016-02-12 08:51 piątek ~prof. A. Zgiełek
Firma złodziej,firma worek,nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!! Zgadzam się z WIĘKSZOŚCIĄ negatywnych opinii o tej firmie-szkodniku ubezpieczonych. W moim przypadku po kolizji z kierowcą ubezpieczonym w tej firmie pomimo protokołu policji,ukaraniu kierowcy-sprawcy mandatem,punktami karnymi FIRMA-SZKODNIK nie uznaje winy sprawcy i wypina się na jakiekolwiek uznanie winy sprawcy i jakąkolwiek wypłatę odszkodowania. Do czasu jak takie firmy będą na rynku polskim,firmy makaroniarskie,angola,żabojada czy żydowskie,tak długo będziemy,my POLACY " dymani " podobny scenariusz jak z bankami działającym w naszej Ojczyżnie.
  • 2016-02-17 14:21 środa ~krysia | [+] odpowiedz
    Nie przesadzajmy, może winy sprawcy nie było ? podejdzcie czasami ludzie do spraw obiektywnie. Ja jakoś nie miałam problemów z tą firmą w podobnej sytuacji, sama sie tam nie ubezpieczam, ale Pan który... czytaj dalej »
  • 2016-02-21 19:04 niedziela ~prof. A. Zgiełek | [+] odpowiedz
    Czy pani czyta ze zrozumieniem? Jak mogło nie byc winy sprawcy, skoro na miejsce kolizji przyjechała policja i ukarała go mandatem i punktami karnymi za spowodowanie kolizji?! Jest to odpowiednio ud... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.