X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Firmy zajmujące się odszkodowaniami

2016-09-11 19:25 niedziela ~Sebastian
Witam wszystkich serdecznie mam do was pytanie moi drodzy mili poszukuje firmy zajmującej się odszkodowaniami znacie kogoś lub możecie polecić jakąś sprawdzoną zaufana firmę która zajmuje się tego typu sprawami, jakiś czas temu uległem bardzo poważnemu wypadkowi nie wiele brakowało a stracił bym życie dziękuje Bogu że mnie ocalił, poraził mnie prąd o bardzo dużej sile 10000Volt (Transformator Rozdzielnia Prądu) Z początku przez pewien okres lekarze nie byli do końca pewni czy uda mi się z tego wyjść byłem bardzo w złym stanie ale udało się i można powiedzieć że dostałem drugie życie w wyniku wypadku obrażanie były dość poważne zostały amputowane dwa palce z tego względu że je całkowicie spaliło nie było szans by je uratowac i dodatkowo poparzenia drugiego i trzeciego stopnia lewego przedramienia i dłoni.Mam dopiero 20 lat i ten wypadek wiele zmienił w moim zyciu niestety ale musiałem zrezzygnować z wielu zajęć i zainteresowania ale pociesza mnie to że wyszłem z tego w sumie z nie wielkimi obrażeniami jak na tak duża siłę miałem ogromne szcześćie lekarze mówili że to cud że mnie nie zabiło i że tylko dwa palce mi zwęgliło w miejscu gdzie był punkt wyjśćia prądu, mogło mnie spalić doszczętnie to cud, wierze w to że mnie uratował różaniec który miałem zapleciony na nadgarstku dostałem go kiedyś od Babci i on chyba mnie uratował.Bóg nad mną czuwał
  • 2016-09-19 17:32 poniedziałek ~Miro | [+] odpowiedz
    znam kogoś w prawdzie mi odzyskała odszkodowanie za potrącenie, więc nie wiem czy zajmuje się wszystkimi sprawami, ale możesz spróbować. zostaw tel, podeślę Ci numer.
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.