X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.72 (1182 g³osy)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest ju¿ od wielu lat. Specjalizuje siê w oferowaniu ró¿norodnych ubezpieczeñ na ¿ycie i zdrowie oraz polis maj±tkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmê „bezpieczeñstwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Generali Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. w roku 2018 wynios³a 375, co daje 4,5% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wi±¿e siê z konieczno¶ci± dok³adnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego te¿ trzeba porównaæ ubezpieczenia, które s± dostêpne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie mo¿na wybraæ to, co jest rzeczywi¶cie dobre.
 
Nie bez znaczenia s± równie¿ opinie innych u¿ytkowników. To oni wiedz± z do¶wiadczenia, jak w praktyce sprawdza siê dane ubezpieczenie. Dlatego te¿, je¿eli macie do¶wiadczenia zwi±zane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie siê nimi z nami. Byæ mo¿e bêd± pomocne innym. Zostaw swoj± opiniê. 

Generali - nie dziêkuje

2012-08-20 19:25 poniedzia³ek ~P.
Dnia 18.07.2012 zg³osi³em zaistnia³± szkodê powsta³a w miejscu mojego zamieszkania (zalana przez s±siada ³azienka). Zg³oszenia dokona³em przez Internet i zosta³o do mnie na adres mailowy wys³ane przyjêcie zg³oszenia o nr - *********** Do dnia 26.07.2012 nie pojawi³ siê u mnie ani nie próbowa³ siê skontaktowaæ ¿aden z likwidatorów szkód, chod¼ Ubezpieczyciel ma taki obowi±zek o czym poinformowa³a mnie Pani na infolinii Generali (nagrane rozmowy s± dostêpny przecie¿ u Pañstwa). Poinformowa³a mnie równie¿ ¿e szkoda ma nr ********* i spraw± zajmuje siê Marek Gajek. 26.07.2012 oko³o godziny 18 dopiero raczy³ siê skontaktowaæ siê ze mn± likwidator. Na pytanie dlaczego dopiero dzi¶ siê kontaktuje kiedy termin jego oglêdzin w³a¶nie up³ywa, odpowiedzia³ ¿e on nie jest pracownikiem Generali tylko osob±, która wykonuje zlecenia dla nich i nie wie. Zaproponowa³ termin oglêdzin: pi±tek oko³o godziny 13. Niestety o tej godzinie przebywam w pracy. Wiec odpowiedzia³em ze to nie mo¿liwe. Koñczê prace o 15/30 wiec o 16 bêdê na niego czeka³. Stwierdzi³ ¿e ma na 17 umówione spotkanie w Katowicach i ten termin jest nie mo¿liwy. Zaproponowa³em wiêc kontakt w pi±tek i ¿e mo¿e uda mi siê zwolniæ z pracy ko³o 14. Dzi¶ 27.07.2012 o ko³o 12 zadzwoni³ likwidator ze spotkanie musi by siê odbyæ oko³o 13. Stwierdzi³em ze nie jest to mo¿liwe ¿ebym zwolni³ siê z pracy o tej godzinie ale o 14 jak najbardziej bêdê czeka³ na niego. Niestety odpowiedzia³ ze nie mo¿e o tej porze. Zaproponowa³em spotkanie w sobotê rano ko³o godziny 8-9 rano. Tez ta pora nie by³a odpowiednia. Sugerowa³ godziny popo³udniowe. Potem stwierdzi³ w opryskliwy sposób ¿e ¿adna pora mi nie pasuje, ¿e nawet dzi¶ o 8 mi nie pasowa³a. Co jest k³amstwem z jego strony bo taka propozycja nie pad³a w czasie wczorajszej rozmowy. Ta pora by³a by odpowiednia i zgodzi³bym siê na ni± chêtnie. Mam ¶wiadka tej rozmowy, porusza³em siê samochodem i korzysta³em z zestawu g³o¶nomówi±cego. Zadzwoni³em ko³o 14 na infolinie Generali i z³o¿y³em za¿alenie na taka sytuacje. Pani z infolinii poinformowa³ mnie ze jest to likwidator dzia³aj±cy na zlecenie. Na moje wyra¼ne ¿±danie zmiany likwidatora i pilniejsz± interwencje odpowiedzi± ze wy¶le stosowne zg³oszenie. Reasumuj±c: Dlaczego firma Generali nie wywi±zuje siê ze swoich obowi±zków i terminów? Chyba umowa obowi±zuje obie dwie strony? Dlaczego ja jako klient muszê dopominaæ siê o swoje? Dlaczego nie weryfikuje swoich pracowników na zlecenie? Chyba jakie¶ standardy obs³ugi klienta obowi±zuje równie¿ takich pracowników. Nie wspomnê o etyce zawodowej. K³amstwo w ustach osoby która ma wyceniaæ mi szkodê stawia go w pozycjo osoby wysoko niewiarygodnej. Jednocze¶nie pragnê zauwa¿yæ i¿ pora wizyty powinna byæ dostosowana do moich mo¿liwo¶ci czasowych. Mam wra¿enie ze dzia³ania Generali polegaj± tylko na zbieraniu sk³adek i mydleniu oczu przez telefonicznych konsultantów. Przykro mi ze w taki nieprofesjonalny i niewiarygodny sposób traktujecie swoich klientów nawet tych którzy korzystaj± z Waszych ró¿nych produktów i us³ug od lat. Mnie ju¿ mo¿ecie traktowaæ jako swojego by³ego klienta. Mam nadzieje ze nag³o¶nienie tej sprawy w mediach i forach internetowych bêdzie przestroga przed korzystaniem z us³ug Generali. PS dzi¶ zadzwoni³em i zapyta³em co siê dzieje w moje sprawie..Pani tradycyjnie na infolinii by³a zdziwiona ze nie mam odpowiedzi na skargê i ze nie nie mam ¿adnej informacji na temat wyceny czy te¿ kiedy pojawia siê jakie¶ wiadomo¶ci ww sprawie. I do znudzenia powiadomi³a mnie ze kto¶ raczy siê ze mn± skontaktuje w ci±gu 24 godzin...
  • 2012-09-01 09:26 sobota ~ik | [+] odpowiedz
    Z takim charkterem i podejsciem to planuje wyjechaæ na bezludna wyspê. Z twojeg punku widzenia to najlepiej by³oby gdyby rzeczoznawca przyjecha³ do Ciebie w niedzielê miedzy kosco³em a obiadem dok³±dn... czytaj dalej »
  • 2012-09-01 10:33 sobota ~G | [+] odpowiedz
    czy ja Cie obra¿am??? a przecie¿ widzê ze jeste¶ analfabet±, bo nawet pisaæ po polsku nie umiesz... Wiêc zachowaj swoje cenne uwagi dla siebie na tej bezludnej wyspie.
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.