X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Godna polecenia jest Kancelaria ASUM

2015-11-18 12:39 środa ~MałaMi
Kilka miesięcy temu kiedy szukałam kancelarii działającej w okolicach Wrocławia dosyć szczegółowo przeszukałam internet i komentarze ludzi. Złożyłam zapytania w kilku firmach odszkodowawczych i kancelariach, wybrałam kancelarię z uwagi na zaproponowane warunki, szybki czas odpowiedzi na moje zapytanie, pewnośc obsługi przez prawnika i dobre opinie. Zaoszczędziłam tez czas i pieniądze, gdyż większośc rzeczy można załatwic z nimi elektronicznie. Obecnie sprawa jest w toku, dostałam pierwsze pieniążki decyzją uznaniową, które nie ukrywam juz mnie satysfakcjonują. Samej na pewno byłoby mi ciężko, gdyż to był pierwszy wypadek w którym niestety brałam udział...
 • 2017-11-13 13:46 poniedziałek ~Paweł Olesnicki | [+] odpowiedz
  Skutecznie i profesjonalnie. Polecam
 • 2017-11-07 23:12 wtorek ~klaudica | [+] odpowiedz
  Wszystko sprawnie i za uczciwe pieniądze. Jestem zadowolona z pomocy Asum.
 • 2017-11-05 15:54 niedziela ~behappy | [+] odpowiedz
  Bardzo dobra i przede wszystkim skuteczna kancelaria, mnie pomogli, polecam :-)
 • 2017-11-04 13:30 sobota ~Emilia | [+] odpowiedz
  Witam, również jestem zadowolona ze współpracy z ta kancelarią, dokumenty przesłałam pocztą, gdyż jestem z drugiego końca Polski a u nas nie ma tak skutecznych prawników. Kontakt z prawnikami bardzo ... czytaj dalej »
 • 2017-10-03 19:41 wtorek ~zawiedziona | [+] odpowiedz
  Kancelaria zajmowala sie moimi sprawami koszty wiadomo, trzeba zaplacic a efekt żaden w mojej sprawie . Zdecydowanie nie polecam. kontakty generalnie tylko z mojej strony , obiecuja , wymagaja aby k... czytaj dalej »
 • 2018-05-21 17:03 poniedziałek ~Bogdan Mazur | [+] odpowiedz
  Świetna kancelaria do uzyskiwania większego odszkodowania i zadośćuczynienia. działają wg własnego planu, który w szybkim czasie przynosi pozytywne rezultaty. Dopłata większa niż odszkodowanie, które ... czytaj dalej »
 • 2018-05-21 17:02 poniedziałek ~Bogdan Mazur | [+] odpowiedz
  Świetna kancelaria do uzyskiwania większego odszkodowania i zadośćuczynienia. działają wg własnego planu, który w szybkim czasie przynosi pozytywne rezultaty. Dopłata większa niż odszkodowanie, które ... czytaj dalej »
 • 2017-11-04 11:47 sobota ~Łukasz- Przedstawiciel ASUM | [+] odpowiedz
  To może podpisz się z imienia i nazwiska, bo obsmarowywać anonimowo to każdy może. Widać tu działania zazdrosnej konkurencji! Jak jesteś niezadowolony to wypowiedz pełnomocnictwo i po problemie a zape... czytaj dalej »
 • 2015-11-30 22:25 poniedziałek ~OleK | [+] odpowiedz
  Też zdecydowałem się na ich pomoc, od 3 tygodni opiekują się sprawą mojego wypadku, poki co ubezpieczyciel wypłacił kwotę bezsporną, walczą dalej,kompletujemy dalsza dokumentacje - nie wiem jak to się... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.