X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:

Magdalena Lis

Magdalena Vogt-Komorowska

Zuzanna Cajbel

Ekspert GRUPA ERGO HESTIA - Justyna Szymańska

Ekspert TU Europa - Alicja Hamkało

Ekspert Link4

Maciej Lichoński

Sonda
Wyjeżdżasz na wakacje. Czy twój dom jest zabezpieczony?
Tak, posiadam kompleksowe ubezpieczenie mieszkania
Przed wyjazdem kupię jakieś ubezpieczenie nieruchomości
Nie mam polisy, sąsiedzi będą doglądać mieszkania
Nie mam polisy, liczę że nic złego się nie wydarzy pod moją nieobecność
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUiR WARTA S.A.

Hmmm

2009-01-16 13:49 piątek ~niezadowolony
Warta - co znaczy warta - warta jest dużo ALE tylko jesli chodzi wam o to by sumy ubezpieczeń były zaniżone, zakres okrojony a cena zupełnie nieadekwatna do wartości produktu jakim jest polisa - a w przypadku szkody - płacz bo odszkodowanie zaniżone - dlaczego ? - bo jak robią polisy z pozaniżanymi sumami ubezpieczenia by składka była konkurencyjna - wówczas odszkodowanie jest wyliczane z proporcji - agenci nawet nie kwapią sie by wyjasnic klientowi co to w praktyce znaczy - ODRADZAM!
  • 2010-06-07 15:45 poniedziałek ~Nadia | [+] odpowiedz
    Czyli nie firma kuleje tylko agent do kitu. Niestety tak bywa, że agenci knocą, a firma traci. Co do odszkodowań ja w tej firmie byłam super zaskoczona ale mam świetnego agenta dba o moje interesy ja... czytaj dalej »
  • 2013-06-06 17:22 czwartek ~janosik | [+] odpowiedz
    Ja również w Warcie byłem pozytywnie zaskoczony.Rzeczoznawca zadzwonił do mnie już na drugi dzień od momentu zgłoszenia szkody i szybko wypłacono mi odszkodowanie, które w pełni mnie satysfakcjonowało... czytaj dalej »
  • 2011-06-24 10:12 piątek ~MAKS | [+] odpowiedz
    JAKBYŚ SIE ZORIENTOWAŁ TO WARTA JAKO JEDNA Z NIELICZNYCH FIRM, NIE STOSUJE ZASAD PROPORCJI!!!! NAJPIERW SIE ZORIENTUJ A POTEM PISZ!
  • 2011-11-26 17:21 sobota ~MAREK | [+] odpowiedz
    dziwne WARTA KANTUJE NA CAŁEJ LINI KLIENTA miałem stłuczkę byłem poszkodowany ze sprawcą spisałem oświadczenie i się rozjechaliśmy. po zgłoszeniu szkody we warcie przyjechał rzeczoznawca i wyliczył sz... czytaj dalej »
  • 2012-10-25 00:54 czwartek ~lew | [+] odpowiedz
    żadna firma nie płaci, warta w szczegulnosci nie, tylko trochę na znak że wypłacili
  • 2012-02-14 09:03 wtorek ~PAWEL | [+] odpowiedz
    ja napisze krótko , zmieniłem ubezpieczenie z ERGO HESTIA NA WARTE I JABYM SIE PRZESIADŁ Z MALUCHA NA MERCEDESA , o co poprosze zaswiadczenie i inne infomacje poprostu od reki , obsługa mila i co najw... czytaj dalej »
  • 2013-10-21 23:19 poniedziałek ~edi | [+] odpowiedz
    no jak zmieniles z ERGO hesti to powiedzialbym ze przesiadłes sie z taczek na mercedesa - ja Ergo Hesti udowodniłem iz oszukuja , moja pjemnosc auta rosła z roku na rok jakas paranoja - ale moze cylin... czytaj dalej »
  • 2013-12-03 20:17 wtorek ~alleluja | [+] odpowiedz
    ITAM ! Od miesiąca 15 września czekam na wypłatę odszkodowania z NNW z powodu nieszczęśliwego wypadku przy wysiadaniu z auta i złamaniu ręki .dOSTARCZYŁAM CAŁA DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ wypis ze Wszpitala... czytaj dalej »
  • 2012-04-11 23:38 środa ~ewa | [+] odpowiedz
    [wymoderowano treści obraźliwe] metody ubezpieczania dla nowych klientów po 1 stłuczce odbierają 60 zniżki i dają 30 zwyżki
  • 2012-08-24 12:19 piątek ~ona | [+] odpowiedz
    taryfikacja została zmieniona- po jednej stłuczce 40% zniżek
  • 2012-04-12 22:33 czwartek ~WARTA [wymoderowano treści obraźliwe] | [+] odpowiedz
    WITAM.Mamy ubezpieczenie w warcie oc+ac ktoś nam zarysował samochód,zgłosilismy to na infolinie warty rano był rzeczoznawca warty który robiąc zdjęcia i tak duzo żeczy nie zauważał trzeba było pokazyw... czytaj dalej »
  • 2012-09-02 20:02 niedziela ~kuba | [+] odpowiedz
    Pierwsze pytanie: Jaka pan podpisał umowę. Jeśli polisa była zawarta z uwzględnieniem pomniejszenia części poprzez zamienniki wtedy nie ma Pan/Pani racji. Agenci zawsze informują klienta jaka jest st... czytaj dalej »
  • 2013-05-19 20:22 niedziela ~Tomek | [+] odpowiedz
    STANOWCZO ODRADZAM.W tamtym roku musiałem zapłacić za Zieloną Kartę (sic!). Ździwiłem się, ale zapłaciłem (no bo co miałem zrobić). Pod koniec ubezpieczenia zrezygnowałem u Nich z OC motocykla (oczyw... czytaj dalej »
  • 2014-01-02 16:35 czwartek ~tomek | [+] odpowiedz
    OSZUŚCI!!! NIC WIĘCEHJ miaóem szkodę powgniatali mi cały dach i porysowaną całą listwę zderzakową miałem oc i ac na oryginalnych częściach zapłaciłem za niego 1950 zł. Zgłosiłem szkodę dali mi warszta... czytaj dalej »
  • 2012-05-23 07:04 środa ~Tomasz M. | [+] odpowiedz
    Witam. Jestem ubezpieczony w Warcie od 6 lat. Zacznę od konkretów, a mianowicie od dwóch szkód zalaniowych mojego mieszkania. Przy pierwszej szkodzie pieniądze na konto otrzymałem dosłownie na te... czytaj dalej »
  • 2012-09-14 09:41 piątek ~Z | [+] odpowiedz
    Jakoś ciężko mi w to uwierzyć.Mieszkanie miałem zalane 24lipca,rzeczoznawca z wielką łaską przyjechał po dziewięciu dniach od zgłoszenia i do dnia dzisiejszego tj. 14 września ani widu ani słychu.Na e... czytaj dalej »
  • 2013-01-14 21:26 poniedziałek ~agent | [+] odpowiedz
    ja też bardzo polecam Wartę całym moim sercem, bo to taka bardzo dobra firma jest,
  • 2012-06-26 09:06 wtorek ~Marta | [+] odpowiedz
    Nie chcą zapłacić rachunku za poradę ambulatoryjną podczas pobytu za granicą, stwierdzając- zaostrzenie- UWAGA! -choroby przewlekłej u młodego człowieka, który nie leczy się na żadną chorobę przewlek... czytaj dalej »
  • 2013-05-10 12:21 piątek ~ward | [+] odpowiedz
    otrzymałem 10% zniżki kupując ubezpieczenie WARTA DOM+ DIRECT, podając kod promocyjny: WARD01656000 wartadirect.pl/
  • 2013-05-20 13:00 poniedziałek ~zniżka 10% | [+] odpowiedz
    Najlepszy KOD Promocyjny Warty to WARD00160000 dział na wszystkie ubezpieczenia i obniża składkę o 10%
  • 2013-05-15 09:51 środa ~leniek | [+] odpowiedz
    w tej firmie to nawet taczki nie ubezpiecze.oszusci.odradzam wszystkim !!!!!!!!!!
  • 2013-10-04 22:04 piątek ~Krzysztof Ka | [+] odpowiedz
    Nie spotkałem się nigdy i nigdzie z tak jawną "bandytką" jak w Warcie. NIGDY ale to NIGDY nie decydujcie się na ową ubezpieczalnie. Kwota którą zaproponowała Warta za naprawę obu xenonów, ma... czytaj dalej »
  • 2013-11-15 11:30 piątek ~ma | [+] odpowiedz
    Witam.Ja też miałem kolizję z nie mojej winy i stwierdzam że nie warto z wartą, gdyż jak zobaczyłem wycenę to za błotnik, który wg mnie jest do wymiany WARTA wyceniał na 74 zł netto.Ja się pytam WARTY... czytaj dalej »
  • 2014-02-14 22:57 piątek ~Justi | [+] odpowiedz
    Ja miałam kolizję i auto do kasacji. Rzeczoznawca wycenił wrak na kwotę X, pozostałą kwotę do wartości polisy Warta w miarę szybko wypłaciła. Zgodnie z OWU, Warta wrzuciła skasowane auto na swoją aukc... czytaj dalej »
  • 2013-12-18 16:53 środa ~Koza | [+] odpowiedz
    Policzyłam sobie na kalkulatorze w sieci ubezpieczenie samochodu.. Mam 46 lat, samochód ze zniżką 60%, mieszkam w pobliżu wielkiego miasta.samochód ma 8 lat, To toyota Aygo. I ubezpieczenie w Liberty... czytaj dalej »
  • 2013-12-19 10:30 czwartek ~Borys | [+] odpowiedz
    Jeżeli jesteś z okolic Koszalina i Kołobrzegu to masz pecha. Odszkodowania za szkody w budynkach wylicza tam wojskowy na emeryturze i są mocno pozaniżane. Ja dostałem 120zł miałem zalany pokój sufit, ... czytaj dalej »
  • 2014-02-27 20:41 czwartek ~Grzegorz | [+] odpowiedz
    Tylko raz byłem ubezpieczony w tej złodziejskiej firmie. Po 10 latach bezwypadkowej jazdy miałem stłuczkę z mojej winy i AC w Warcie.To co mi wypłacili po długich targach to śmiech.Odradzam wszystkim ... czytaj dalej »
  • 2014-04-23 14:24 środa ~Jacpo | [+] odpowiedz
    Kiedyś PZU zniszczyło sobie markę źle obsługując klientów a teraz postanowiła to zrobić Warta przekazując likwidację szkód do mondial assistance. Wykupiłem travel plus, jestem w USA, trafiam do szpita... czytaj dalej »
  • 2014-07-10 13:24 czwartek ~Gocal | [+] odpowiedz
    Nie ważne gdzie jesteś ubezpieczony - odszkodowanie dla Ciebie uzyska kancelaria GOCAL- 794 90 72 44
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.