X
Uywamy plikw cookies, by uatwi korzystanie z naszego serwisu. Jeli nie chcesz, aby pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku,
zmie ustawienia swojej przegldarki. Wicej na temat naszej polityki prywatnoci znajdziesz tutaj.
Pole znajomemu| Forum
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze

Opinie o towarzystwie:

TUiR WARTA S.A.

Hmmm

2009-01-16 13:49 pitek ~niezadowolony
Warta - co znaczy warta - warta jest duo ALE tylko jesli chodzi wam o to by sumy ubezpiecze byy zanione, zakres okrojony a cena zupenie nieadekwatna do wartoci produktu jakim jest polisa - a w przypadku szkody - pacz bo odszkodowanie zanione - dlaczego ? - bo jak robi polisy z pozanianymi sumami ubezpieczenia by skadka bya konkurencyjna - wwczas odszkodowanie jest wyliczane z proporcji - agenci nawet nie kwapi sie by wyjasnic klientowi co to w praktyce znaczy - ODRADZAM!
  • 2014-12-03 21:45 roda ~mibi | [+] odpowiedz
    UWAGA WARTA TO zODZIEJE>>>>>>>>>>>>>DOSTAAM Z JEDNEGO TOWARZYSTWA WA 4 % z Drugiego 4 % a warta ....0 ,,,,,,%
  • 2014-12-03 21:41 roda ~mida | [+] odpowiedz
    Witam! chciaam wszystkich uczuli....moja zakupiona polisa warta to oszustwo ...tyle razy prbowaam dogada si z towarzystwem i nic nie ma znaczenia dla nich usczerberk na zdrowiu
  • 2014-12-03 21:41 roda ~mida | [+] odpowiedz
    Witam! chciaam wszystkich uczuli....moja zakupiona polisa warta to oszustwo ...tyle razy prbowaam dogada si z towarzystwem i nic nie ma znaczenia dla nich usczerberk na zdrowiu
  • 2014-07-10 13:24 czwartek ~Gocal | [+] odpowiedz
    Nie wane gdzie jeste ubezpieczony - odszkodowanie dla Ciebie uzyska kancelaria GOCAL- 794 90 72 44
  • 2014-04-23 14:24 roda ~Jacpo | [+] odpowiedz
    Kiedy PZU zniszczyo sobie mark le obsugujc klientw a teraz postanowia to zrobi Warta przekazujc likwidacj szkd do mondial assistance. Wykupiem travel plus, jestem w USA, trafiam do szpita... czytaj dalej »
  • 2014-02-27 20:41 czwartek ~Grzegorz | [+] odpowiedz
    Tylko raz byem ubezpieczony w tej zodziejskiej firmie. Po 10 latach bezwypadkowej jazdy miaem stuczk z mojej winy i AC w Warcie.To co mi wypacili po dugich targach to miech.Odradzam wszystkim ... czytaj dalej »
  • 2013-12-19 10:30 czwartek ~Borys | [+] odpowiedz
    Jeeli jeste z okolic Koszalina i Koobrzegu to masz pecha. Odszkodowania za szkody w budynkach wylicza tam wojskowy na emeryturze i s mocno pozaniane. Ja dostaem 120z miaem zalany pokj sufit, ... czytaj dalej »
  • 2013-12-18 16:53 roda ~Koza | [+] odpowiedz
    Policzyam sobie na kalkulatorze w sieci ubezpieczenie samochodu.. Mam 46 lat, samochd ze znik 60%, mieszkam w pobliu wielkiego miasta.samochd ma 8 lat, To toyota Aygo. I ubezpieczenie w Liberty... czytaj dalej »
  • 2013-11-15 11:30 pitek ~ma | [+] odpowiedz
    Witam.Ja te miaem kolizj z nie mojej winy i stwierdzam e nie warto z wart, gdy jak zobaczyem wycen to za botnik, ktry wg mnie jest do wymiany WARTA wycenia na 74 z netto.Ja si pytam WARTY... czytaj dalej »
  • 2014-02-14 22:57 pitek ~Justi | [+] odpowiedz
    Ja miaam kolizj i auto do kasacji. Rzeczoznawca wyceni wrak na kwot X, pozosta kwot do wartoci polisy Warta w miar szybko wypacia. Zgodnie z OWU, Warta wrzucia skasowane auto na swoj aukc... czytaj dalej »
  • 2013-10-04 22:04 pitek ~Krzysztof Ka | [+] odpowiedz
    Nie spotkaem si nigdy i nigdzie z tak jawn "bandytk" jak w Warcie. NIGDY ale to NIGDY nie decydujcie si na ow ubezpieczalnie. Kwota ktr zaproponowaa Warta za napraw obu xenonw, ma... czytaj dalej »
  • 2013-05-15 09:51 roda ~leniek | [+] odpowiedz
    w tej firmie to nawet taczki nie ubezpiecze.oszusci.odradzam wszystkim !!!!!!!!!!
  • 2013-05-10 12:21 pitek ~ward | [+] odpowiedz
    otrzymaem 10% zniki kupujc ubezpieczenie WARTA DOM+ DIRECT, podajc kod promocyjny: WARD01656000 wartadirect.pl/
  • 2013-05-20 13:00 poniedziaek ~znika 10% | [+] odpowiedz
    Najlepszy KOD Promocyjny Warty to WARD00160000 dzia na wszystkie ubezpieczenia i obnia skadk o 10%
  • 2012-06-26 09:06 wtorek ~Marta | [+] odpowiedz
    Nie chc zapaci rachunku za porad ambulatoryjn podczas pobytu za granic, stwierdzajc- zaostrzenie- UWAGA! -choroby przewlekej u modego czowieka, ktry nie leczy si na adn chorob przewlek... czytaj dalej »
  • 2012-05-23 07:04 roda ~Tomasz M. | [+] odpowiedz
    Witam. Jestem ubezpieczony w Warcie od 6 lat. Zaczn od konkretw, a mianowicie od dwch szkd zalaniowych mojego mieszkania. Przy pierwszej szkodzie pienidze na konto otrzymaem dosownie na te... czytaj dalej »
  • 2013-01-14 21:26 poniedziaek ~agent | [+] odpowiedz
    ja te bardzo polecam Wart caym moim sercem, bo to taka bardzo dobra firma jest,
  • 2012-09-14 09:41 pitek ~Z | [+] odpowiedz
    Jako ciko mi w to uwierzy.Mieszkanie miaem zalane 24lipca,rzeczoznawca z wielk ask przyjecha po dziewiciu dniach od zgoszenia i do dnia dzisiejszego tj. 14 wrzenia ani widu ani sychu.Na e... czytaj dalej »
  • 2012-04-12 22:33 czwartek ~WARTA [wymoderowano treci obraliwe] | [+] odpowiedz
    WITAM.Mamy ubezpieczenie w warcie oc+ac kto nam zarysowa samochd,zgosilismy to na infolinie warty rano by rzeczoznawca warty ktry robic zdjcia i tak duzo eczy nie zauwaa trzeba byo pokazyw... czytaj dalej »
  • 2014-01-02 16:35 czwartek ~tomek | [+] odpowiedz
    OSZUCI!!! NIC WICEHJ miaem szkod powgniatali mi cay dach i porysowan ca listw zderzakow miaem oc i ac na oryginalnych czciach zapaciem za niego 1950 z. Zgosiem szkod dali mi warszta... czytaj dalej »
  • 2013-05-19 20:22 niedziela ~Tomek | [+] odpowiedz
    STANOWCZO ODRADZAM.W tamtym roku musiaem zapaci za Zielon Kart (sic!). dziwiem si, ale zapaciem (no bo co miaem zrobi). Pod koniec ubezpieczenia zrezygnowaem u Nich z OC motocykla (oczyw... czytaj dalej »
  • 2012-09-02 20:02 niedziela ~kuba | [+] odpowiedz
    Pierwsze pytanie: Jaka pan podpisa umow. Jeli polisa bya zawarta z uwzgldnieniem pomniejszenia czci poprzez zamienniki wtedy nie ma Pan/Pani racji. Agenci zawsze informuj klienta jaka jest st... czytaj dalej »
  • 2012-04-11 23:38 roda ~ewa | [+] odpowiedz
    [wymoderowano treci obraliwe] metody ubezpieczania dla nowych klientw po 1 stuczce odbieraj 60 zniki i daj 30 zwyki
  • 2012-08-24 12:19 pitek ~ona | [+] odpowiedz
    taryfikacja zostaa zmieniona- po jednej stuczce 40% zniek
  • 2012-02-14 09:03 wtorek ~PAWEL | [+] odpowiedz
    ja napisze krtko , zmieniem ubezpieczenie z ERGO HESTIA NA WARTE I JABYM SIE PRZESIAD Z MALUCHA NA MERCEDESA , o co poprosze zaswiadczenie i inne infomacje poprostu od reki , obsuga mila i co najw... czytaj dalej »
  • 2013-12-03 20:17 wtorek ~alleluja | [+] odpowiedz
    ITAM ! Od miesica 15 wrzenia czekam na wypat odszkodowania z NNW z powodu nieszczliwego wypadku przy wysiadaniu z auta i zamaniu rki .dOSTARCZYAM CAA DOKUMENTACJ MEDYCZN wypis ze Wszpitala... czytaj dalej »
  • 2013-10-21 23:19 poniedziaek ~edi | [+] odpowiedz
    no jak zmieniles z ERGO hesti to powiedzialbym ze przesiades sie z taczek na mercedesa - ja Ergo Hesti udowodniem iz oszukuja , moja pjemnosc auta rosa z roku na rok jakas paranoja - ale moze cylin... czytaj dalej »
  • 2011-06-24 10:12 pitek ~MAKS | [+] odpowiedz
    JAKBY SIE ZORIENTOWA TO WARTA JAKO JEDNA Z NIELICZNYCH FIRM, NIE STOSUJE ZASAD PROPORCJI!!!! NAJPIERW SIE ZORIENTUJ A POTEM PISZ!
  • 2011-11-26 17:21 sobota ~MAREK | [+] odpowiedz
    dziwne WARTA KANTUJE NA CAEJ LINI KLIENTA miaem stuczk byem poszkodowany ze sprawc spisaem owiadczenie i si rozjechalimy. po zgoszeniu szkody we warcie przyjecha rzeczoznawca i wyliczy sz... czytaj dalej »
  • 2012-10-25 00:54 czwartek ~lew | [+] odpowiedz
    adna firma nie paci, warta w szczegulnosci nie, tylko troch na znak e wypacili
  • 2010-06-07 15:45 poniedziaek ~Nadia | [+] odpowiedz
    Czyli nie firma kuleje tylko agent do kitu. Niestety tak bywa, e agenci knoc, a firma traci. Co do odszkodowa ja w tej firmie byam super zaskoczona ale mam wietnego agenta dba o moje interesy ja... czytaj dalej »
  • 2013-06-06 17:22 czwartek ~janosik | [+] odpowiedz
    Ja rwnie w Warcie byem pozytywnie zaskoczony.Rzeczoznawca zadzwoni do mnie ju na drugi dzie od momentu zgoszenia szkody i szybko wypacono mi odszkodowanie, ktre w peni mnie satysfakcjonowao... czytaj dalej »
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ycie, zdrowotne, nieruchomoci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsibiorcw, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Najwikszy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, spoeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na ycie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentw Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposb wsppracy agentw ubezpieczeniowych i klientw, ktrzy chc naby polis.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porwnanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Najwikszy katalog agentw ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocaw, Krakw, Gdask, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamw bezpatne przypomnienie SMS informujce o kocu wanoci badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopenieniu koniecznych formalnoci.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ycie. Zamw ubezpieczenie na ycie, Korzyci z ubezpieczenia na ycie, Ceny ubezpiecze na ycie, Czym jest ubezpieczenie na ycie? Oblicz skadk ubezpieczenia na ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpiecze Ochronnych - zabezpiecz Twoje ycie i zdrowie. Ranking Ubezpiecze Oszczdnociowych - oszczdzaj na emerytur.Na co zwrci uwag wybierajc polis na ycie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na ycie chroni Ciebie i Twoj rodzin przede wszystkim od ryzyka nagej, niespodziewanej mierci. Ubezpieczenie na ycie zagwarantuje spokj finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamw ubezpieczenie nieruchomoci u 5 agentw lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypenij formularz, oblicz skadk i kup polis. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz skadk ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porwnaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daj Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojay po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porwnaj ubezpieczenia podry online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - podrne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porwnaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolnikw: KRUS, obowizkowe, dobrowolne, z dopat skarbu pastwa. Zamw ubezpieczenie.