X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:

Magdalena Lis

Zuzanna Cajbel

Ekspert GRUPA ERGO HESTIA - Justyna Szymańska

Ekspert TU Europa
Alicja Hamkało

Ekspert Link4
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUiR WARTA S.A.

Hmmm

2009-01-16 13:49 piątek ~niezadowolony
Warta - co znaczy warta - warta jest dużo ALE tylko jesli chodzi wam o to by sumy ubezpieczeń były zaniżone, zakres okrojony a cena zupełnie nieadekwatna do wartości produktu jakim jest polisa - a w przypadku szkody - płacz bo odszkodowanie zaniżone - dlaczego ? - bo jak robią polisy z pozaniżanymi sumami ubezpieczenia by składka była konkurencyjna - wówczas odszkodowanie jest wyliczane z proporcji - agenci nawet nie kwapią sie by wyjasnic klientowi co to w praktyce znaczy - ODRADZAM!
  • 2010-06-07 15:45 poniedziałek ~Nadia | [+] odpowiedz
    Czyli nie firma kuleje tylko agent do kitu. Niestety tak bywa, że agenci knocą, a firma traci. Co do odszkodowań ja w tej firmie byłam super zaskoczona ale mam świetnego agenta dba o moje interesy ja... czytaj dalej »
  • 2013-06-06 17:22 czwartek ~janosik | [+] odpowiedz
    Ja również w Warcie byłem pozytywnie zaskoczony.Rzeczoznawca zadzwonił do mnie już na drugi dzień od momentu zgłoszenia szkody i szybko wypłacono mi odszkodowanie, które w pełni mnie satysfakcjonowało... czytaj dalej »
  • 2011-06-24 10:12 piątek ~MAKS | [+] odpowiedz
    JAKBYŚ SIE ZORIENTOWAŁ TO WARTA JAKO JEDNA Z NIELICZNYCH FIRM, NIE STOSUJE ZASAD PROPORCJI!!!! NAJPIERW SIE ZORIENTUJ A POTEM PISZ!
  • 2011-11-26 17:21 sobota ~MAREK | [+] odpowiedz
    dziwne WARTA KANTUJE NA CAŁEJ LINI KLIENTA miałem stłuczkę byłem poszkodowany ze sprawcą spisałem oświadczenie i się rozjechaliśmy. po zgłoszeniu szkody we warcie przyjechał rzeczoznawca i wyliczył sz... czytaj dalej »
  • 2012-10-25 00:54 czwartek ~lew | [+] odpowiedz
    żadna firma nie płaci, warta w szczegulnosci nie, tylko trochę na znak że wypłacili
  • 2012-02-14 09:03 wtorek ~PAWEL | [+] odpowiedz
    ja napisze krótko , zmieniłem ubezpieczenie z ERGO HESTIA NA WARTE I JABYM SIE PRZESIADŁ Z MALUCHA NA MERCEDESA , o co poprosze zaswiadczenie i inne infomacje poprostu od reki , obsługa mila i co najw... czytaj dalej »
  • 2013-10-21 23:19 poniedziałek ~edi | [+] odpowiedz
    no jak zmieniles z ERGO hesti to powiedzialbym ze przesiadłes sie z taczek na mercedesa - ja Ergo Hesti udowodniłem iz oszukuja , moja pjemnosc auta rosła z roku na rok jakas paranoja - ale moze cylin... czytaj dalej »
  • 2013-12-03 20:17 wtorek ~alleluja | [+] odpowiedz
    ITAM ! Od miesiąca 15 września czekam na wypłatę odszkodowania z NNW z powodu nieszczęśliwego wypadku przy wysiadaniu z auta i złamaniu ręki .dOSTARCZYŁAM CAŁA DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ wypis ze Wszpitala... czytaj dalej »
  • 2012-04-11 23:38 środa ~ewa | [+] odpowiedz
    [wymoderowano treści obraźliwe] metody ubezpieczania dla nowych klientów po 1 stłuczce odbierają 60 zniżki i dają 30 zwyżki
  • 2012-08-24 12:19 piątek ~ona | [+] odpowiedz
    taryfikacja została zmieniona- po jednej stłuczce 40% zniżek
  • 2012-04-12 22:33 czwartek ~WARTA [wymoderowano treści obraźliwe] | [+] odpowiedz
    WITAM.Mamy ubezpieczenie w warcie oc+ac ktoś nam zarysował samochód,zgłosilismy to na infolinie warty rano był rzeczoznawca warty który robiąc zdjęcia i tak duzo żeczy nie zauważał trzeba było pokazyw... czytaj dalej »
  • 2012-09-02 20:02 niedziela ~kuba | [+] odpowiedz
    Pierwsze pytanie: Jaka pan podpisał umowę. Jeśli polisa była zawarta z uwzględnieniem pomniejszenia części poprzez zamienniki wtedy nie ma Pan/Pani racji. Agenci zawsze informują klienta jaka jest st... czytaj dalej »
  • 2013-05-19 20:22 niedziela ~Tomek | [+] odpowiedz
    STANOWCZO ODRADZAM.W tamtym roku musiałem zapłacić za Zieloną Kartę (sic!). Ździwiłem się, ale zapłaciłem (no bo co miałem zrobić). Pod koniec ubezpieczenia zrezygnowałem u Nich z OC motocykla (oczyw... czytaj dalej »
  • 2014-01-02 16:35 czwartek ~tomek | [+] odpowiedz
    OSZUŚCI!!! NIC WIĘCEHJ miaóem szkodę powgniatali mi cały dach i porysowaną całą listwę zderzakową miałem oc i ac na oryginalnych częściach zapłaciłem za niego 1950 zł. Zgłosiłem szkodę dali mi warszta... czytaj dalej »
  • 2012-05-23 07:04 środa ~Tomasz M. | [+] odpowiedz
    Witam. Jestem ubezpieczony w Warcie od 6 lat. Zacznę od konkretów, a mianowicie od dwóch szkód zalaniowych mojego mieszkania. Przy pierwszej szkodzie pieniądze na konto otrzymałem dosłownie na te... czytaj dalej »
  • 2012-09-14 09:41 piątek ~Z | [+] odpowiedz
    Jakoś ciężko mi w to uwierzyć.Mieszkanie miałem zalane 24lipca,rzeczoznawca z wielką łaską przyjechał po dziewięciu dniach od zgłoszenia i do dnia dzisiejszego tj. 14 września ani widu ani słychu.Na e... czytaj dalej »
  • 2013-01-14 21:26 poniedziałek ~agent | [+] odpowiedz
    ja też bardzo polecam Wartę całym moim sercem, bo to taka bardzo dobra firma jest,
  • 2012-06-26 09:06 wtorek ~Marta | [+] odpowiedz
    Nie chcą zapłacić rachunku za poradę ambulatoryjną podczas pobytu za granicą, stwierdzając- zaostrzenie- UWAGA! -choroby przewlekłej u młodego człowieka, który nie leczy się na żadną chorobę przewlek... czytaj dalej »
  • 2013-05-10 12:21 piątek ~ward | [+] odpowiedz
    otrzymałem 10% zniżki kupując ubezpieczenie WARTA DOM+ DIRECT, podając kod promocyjny: WARD01656000 wartadirect.pl/
  • 2013-05-20 13:00 poniedziałek ~zniżka 10% | [+] odpowiedz
    Najlepszy KOD Promocyjny Warty to WARD00160000 dział na wszystkie ubezpieczenia i obniża składkę o 10%
  • 2013-05-15 09:51 środa ~leniek | [+] odpowiedz
    w tej firmie to nawet taczki nie ubezpiecze.oszusci.odradzam wszystkim !!!!!!!!!!
  • 2013-10-04 22:04 piątek ~Krzysztof Ka | [+] odpowiedz
    Nie spotkałem się nigdy i nigdzie z tak jawną "bandytką" jak w Warcie. NIGDY ale to NIGDY nie decydujcie się na ową ubezpieczalnie. Kwota którą zaproponowała Warta za naprawę obu xenonów, ma... czytaj dalej »
  • 2013-11-15 11:30 piątek ~ma | [+] odpowiedz
    Witam.Ja też miałem kolizję z nie mojej winy i stwierdzam że nie warto z wartą, gdyż jak zobaczyłem wycenę to za błotnik, który wg mnie jest do wymiany WARTA wyceniał na 74 zł netto.Ja się pytam WARTY... czytaj dalej »
  • 2014-02-14 22:57 piątek ~Justi | [+] odpowiedz
    Ja miałam kolizję i auto do kasacji. Rzeczoznawca wycenił wrak na kwotę X, pozostałą kwotę do wartości polisy Warta w miarę szybko wypłaciła. Zgodnie z OWU, Warta wrzuciła skasowane auto na swoją aukc... czytaj dalej »
  • 2013-12-18 16:53 środa ~Koza | [+] odpowiedz
    Policzyłam sobie na kalkulatorze w sieci ubezpieczenie samochodu.. Mam 46 lat, samochód ze zniżką 60%, mieszkam w pobliżu wielkiego miasta.samochód ma 8 lat, To toyota Aygo. I ubezpieczenie w Liberty... czytaj dalej »
  • 2013-12-19 10:30 czwartek ~Borys | [+] odpowiedz
    Jeżeli jesteś z okolic Koszalina i Kołobrzegu to masz pecha. Odszkodowania za szkody w budynkach wylicza tam wojskowy na emeryturze i są mocno pozaniżane. Ja dostałem 120zł miałem zalany pokój sufit, ... czytaj dalej »
  • 2014-02-27 20:41 czwartek ~Grzegorz | [+] odpowiedz
    Tylko raz byłem ubezpieczony w tej złodziejskiej firmie. Po 10 latach bezwypadkowej jazdy miałem stłuczkę z mojej winy i AC w Warcie.To co mi wypłacili po długich targach to śmiech.Odradzam wszystkim ... czytaj dalej »
  • 2014-04-23 14:24 środa ~Jacpo | [+] odpowiedz
    Kiedyś PZU zniszczyło sobie markę źle obsługując klientów a teraz postanowiła to zrobić Warta przekazując likwidację szkód do mondial assistance. Wykupiłem travel plus, jestem w USA, trafiam do szpita... czytaj dalej »
  • 2014-07-10 13:24 czwartek ~Gocal | [+] odpowiedz
    Nie ważne gdzie jesteś ubezpieczony - odszkodowanie dla Ciebie uzyska kancelaria GOCAL- 794 90 72 44
  • 2014-12-03 21:41 środa ~mida | [+] odpowiedz
    Witam! chciałam wszystkich uczulić....moja zakupiona polisa warta to oszustwo ...tyle razy próbowałam dogadać się z towarzystwem i nic nie ma znaczenia dla nich usczerberk na zdrowiu
  • 2014-12-03 21:41 środa ~mida | [+] odpowiedz
    Witam! chciałam wszystkich uczulić....moja zakupiona polisa warta to oszustwo ...tyle razy próbowałam dogadać się z towarzystwem i nic nie ma znaczenia dla nich usczerberk na zdrowiu
  • 2014-12-03 21:45 środa ~mibi | [+] odpowiedz
    UWAGA WARTA TO zŁODZIEJE>>>>>>>>>>>>>DOSTAŁAM Z JEDNEGO TOWARZYSTWA WA 4 % z Drugiego 4 % a warta ....0 ,,,,,,%
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.