X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: OFE

Komentarze do wątku:

III filar
2010-10-05 22:19 wtorek ~rafal
mam pytanie czy istnieje III filar.czy ktos mi odpowie na to pytanie
Odpowiedzi: 9
  • 2017-12-14 11:08 czwartek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2015-10-05 19:04 poniedziałek ~Oszukany | [+] odpowiedz
    Chciałbym ostrzec potencjalnych klientów pana Andrzeja Kurzaka z AVIVY w Głogowie woj dolnośląskie. Ten agent jest nie uczciwy, udziela świadomie nieprawdziwych informacji. Jego jedynym celem jest pod... czytaj dalej »
  • 2013-01-22 17:56 wtorek ~Waldii | [+] odpowiedz
    Ja mam IKZE w PKO PTE, jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi klienta, jest na bardzo wysokim poziomie. Klienci PKO BP Bankowym OFE mogą sprawdzić stan swojego rachunku online.
  • 2013-01-21 15:43 poniedziałek ~ada | [+] odpowiedz
    Sama sie teraz zastanawiam własnie czy nie zdecydowac sie na na IKE, bo jakoś chyba trzeba zadbac o swoją przyszłą emeryturę.
  • 2013-01-20 10:47 niedziela ~koleczko | [+] odpowiedz
    Oczywiście istnieje. III filar jest nieobowiązkowy i dobrowolny. Obejmuje pracownicze programy emerytalne (PPE), indywidualne konta emerytalne (IKE)oraz indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego ... czytaj dalej »
  • 2013-01-17 21:53 czwartek ~maritka | [+] odpowiedz
    Myśląc o zabezpieczeniu się na przyszłość, możemy wybrać jeden produkt III filaru, czyli IKE albo IKZE, ale równie dobrze można wybrać obydwa. Z każdego dodatkowo możemy osiągnąć dodatkowe zyski.
  • IKE
    2013-01-15 22:47 wtorek ~iwaszka | [+] odpowiedz
    Pewnie, że istnieje, warto się nad tym poważnie zastanowić, bo w taki sposób odkładamy pieniążki na naszą emeryturę.
  • 2010-11-18 15:11 czwartek ~Tomi | [+] odpowiedz
    Ja jestem klientem Allianz, i nie narzekam, mój agent co roku się ze mną kontaktuje i sprawdza czy wszystkie składki się zgadzają. Od 5 lat od kiedy jestem w OFE Allianz nie było żadnego problemu. To ... czytaj dalej »
  • 2010-10-13 14:33 środa ~Agnieszka | [+] odpowiedz
    III filar istnieje. I staje się nieodzowny, biorąc pod uwagę sytuację w ZUSie i wyniki OFE. III filar może przyjmować kilka form: IKE- Indywidualne Konto Emerytalne PPE- Pracowniczy Program Emeryt... czytaj dalej »
« powrót do działu: OFE
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.