X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia LIBERTY UBEZPIECZENIA
Odpowiedzi: 61
  • 2020-06-03 16:19 środa ~Patryk | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań od zakładów ubezpieczeń. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezpłatna. Bez opłat wstępnych. Zadzwoń 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria
  • 2017-12-26 10:54 wtorek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-12-08 15:15 piątek ~Niezadowolona | [+] odpowiedz
    Za każdym razem to samo: muzyczka i "przepraszamy wszyscy doradzccy są zajęci. Prosimy o dalsze oczekiwanie". To trwa w nieskończoność. Czy w ogóle jest osoba której udało się do nich dodzwo... czytaj dalej »
  • 2017-10-09 22:24 poniedziałek ~Niezadowolony!!!!!! | [+] odpowiedz
    Dodzwonić się do AXA to masakra pół dnia trzeba spędzić na telefonie, poza tym stały wierny klient ma DROŻEJ niż nowy. PORAŻKA, PORAŻKA, PORAŻKA. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2017-10-09 22:23 poniedziałek ~Niezadowolony!!!!!! | [+] odpowiedz
    Dodzwonić się do AXA to masakra pół dnia trzeba spędzić na telefonie, poza tym stały wierny klient ma DROŻEJ niż nowy. PORAŻKA, PORAŻKA, PORAŻKA. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2017-06-29 11:51 czwartek ~Joanna | [+] odpowiedz
    Od kwietnia (od dnia, w którym doszło do zdarzenia - w celu uniknięcia kolizji z wyjeżdżającą z przyporządkowanej ulicy koparką, wjechałam na krawężnik co spowodowało pęknięcie opony w pojeździe mark... czytaj dalej »
  • 2017-06-29 11:23 czwartek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Jeżeli mam czekać godzinę na infolinii na zgłoszenie się konsultanta to ja się zastanawiam czy warto dalej kontynuować polisę w Liberty/Axa.
  • 2017-06-22 15:33 czwartek ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    Dzisiaj trzy razy dzwoniłem i nic. Kilkanaście min. oczekiwania i się nie dodzwoniłem. Teraz widzę że muszę sie zaopatrzyc w kanapki i ładowarkę do telefonu przed kolejną próbą.
  • 2017-06-20 15:47 wtorek ~Robert | [+] odpowiedz
    Dzwoniłem 19 czerwca 2017 na infolinię około 9 rano przez 30 minut i poza muzyczką i że jestem w kolejce zero połączenia, to co to za infolinia ??
  • 2017-06-19 09:47 poniedziałek ~Lechu | [+] odpowiedz
    Niebywałe, jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim traktowaniem klienta.Od wielu dni próbuję się skontaktować w celu wyrejestrowania polisy na zlikwidowany pojazd, oprócz muzyczki w telefonie i inform... czytaj dalej »
  • 2017-06-12 18:27 poniedziałek ~gucio | [+] odpowiedz
    TO JEST NIEMOŻLIWE. Właśnie minęła godzina jak dzwonię i zero reakcji. Składka OC opłacona a papierów nie ma. Mandat mam im wysłać? Widzę, że nie ja jeden mam taki problem, więc wniosek jest prosty-za... czytaj dalej »
  • 2017-05-23 12:23 wtorek ~max | [+] odpowiedz
    najgorsza firma jaka jest!!! nie da się dodzwonić na infolinie, nie przysyłają blankietów na druga rate jak kiedyś, ani nie przypominają nawet, a gdy zapomnisz to zaraz masz telefon z firmy windykacyj... czytaj dalej »
  • 2017-05-19 10:17 piątek ~porażkazwami | [+] odpowiedz
    Mam szkodę zgłoszoną z polisy sprawcy. Sprawa toczy sie juz 4 miesiac..kontakt z nimi zerowy :/ dodzwonić się nie można, Pani prowadząca moją sprawe tez olewa moje maile, kontakt przez ich formularz t... czytaj dalej »
  • 2017-05-12 10:03 piątek ~Jaca | [+] odpowiedz
    Ja już przeniosłem polisę do innej firmy TRAGEDIA ZERO KONTAKTU !!!!!!
  • 2017-05-11 11:57 czwartek ~Agaaaaa | [+] odpowiedz
    Najgorsza ubezpieczalnia jaka moze byc... dzonie calymi dniami i nie moge sie dodzwonic. Do dzialu zawierania nowej polisy owszem zaraz sie dodzwonie a do dzialu aktywnych polis nie da sie dodzwonic. ... czytaj dalej »
  • 2017-05-10 17:34 środa ~xxxxxxxxx | [+] odpowiedz
    Ludzie uciekajcie od tej firmy zero kontaktu 2 godziny słuchania muzyki . Po dwóch godzinach ktoś się odezwie i mówi że musi przełączyć do innego działu i od nowa . Dzisiaj straciłem 2,5 godziny i nic... czytaj dalej »
  • 2017-05-09 15:04 wtorek ~klient | [+] odpowiedz
    1,5 godziny sluchania muzyki i komunikatu ze wszyscy sa zajeci!!
  • 2017-05-05 11:16 piątek ~Marek | [+] odpowiedz
    Najgorsza firma z jaką się spotkałem 2 godz na oczekiwanie potem panienka odbiera i mówi że musi przełączyć i rozłącza rozmowę dziadostwo nigdy do liberty olewają klientow
  • DNO
    2017-05-01 23:08 poniedziałek ~Sasza | [+] odpowiedz
    Miałem zawarte ubezpieczenie w LIBERTY, trzy dni przed upływem dostaję info. SMS z AXA, że upływa termin i gdzieś w necie mam się zapoznań z nową ofertą. Po poszukiwaniach znalazłem, a tam kwota wylic... czytaj dalej »
  • 2017-04-25 14:47 wtorek ~Jaro | [+] odpowiedz
    MAM TO SAMO NIE DA SIE DODZWONIC !!! NIKT NIE ODBIERA JUZ OD TYGODNIA DZWONIE CO ZA DZIADOSTWO
  • 2017-04-20 10:06 czwartek ~ktos | [+] odpowiedz
    ludzie nie kupujcie ubezpieczenia w tej firmie
  • 2017-04-15 20:16 sobota ~don badilios | [+] odpowiedz
    Wszystkie joby na nich to szczera prawda. Lecą w kulki do 1000-ca. Poszli oni na ch-j. Omijajcie ich szerokim łukiem.
  • 2017-04-14 14:10 piątek ~Wacław Pelczar | [+] odpowiedz
    Nie można się dodzwonić. Chcę przedłużyć umowę i nie mogę się dodzwonić. Tak nie można traktować klienta. Totalna porażka.
  • 2017-04-14 11:27 piątek ~Goerg | [+] odpowiedz
    Od ponad dwu m-cy próbuję się dodzwonić, tę zas..ą melodią znam na pamięć a komunikat "proszę czekać" doprowadza mnie do szału. Jak można tak lekceważyć klienta dzięki któremu się egzystuje... czytaj dalej »
  • 2017-04-14 11:26 piątek ~Goerg | [+] odpowiedz
    Od ponad dwu m-cy próbuję się dodzwonić, tę zas..ą melodią znam na pamięć a komunikat "proszę czekać" doprowadza mnie do szału. Jak można tak lekceważyć klienta dzięki któremu się egzystuje... czytaj dalej »
  • 2017-04-13 22:15 czwartek ~Jacek | [+] odpowiedz
    Witam nie jestem jednym z tych co lubią siedziec przed komputerem i wypisywac maile. Jednakże 3 dni temu zakupiłem auto i chciałem skontaktowac się celem przeliczenia OC i dowiedzieć się szczegółów. ... czytaj dalej »
  • 2017-04-13 13:31 czwartek ~adek | [+] odpowiedz
    1,5 godziny na słuchawce wczoraj i dziś ale tam zapier..alaja nie maja czasu odebrac polecam
  • 2017-04-13 13:31 czwartek ~adek | [+] odpowiedz
    1,5 godziny na słuchawce wczoraj i dziś ale tam zapier..alaja nie maja czasu odebrac polecam
  • 2017-04-12 15:12 środa ~J. | [+] odpowiedz
    Od 24.03.2017 próbuje się z Axa skontaktować ws przedłużenia umowy Liberty/Axa. Wysyłanie mejli z e-konta też nic nie daje. Jak Wy funkcjonujecie ?
  • 2017-04-12 08:59 środa ~Ostas | [+] odpowiedz
    Dzwonię trzeci dzień. Nikt nie odbiera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2017-04-12 08:58 środa ~Ostas | [+] odpowiedz
    Dzwonię trzeci dzień. Nikt nie odbiera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2017-04-11 13:17 wtorek ~Cezar | [+] odpowiedz
    Trzy dni dzwonię po 20 min i nikt nie odbiera
  • 2017-04-11 13:14 wtorek ~Cezar | [+] odpowiedz
    Trzy dni dzwonię po 20 min i nikt nie odbiera
  • 2017-04-07 13:29 piątek ~Niezadowolony | [+] odpowiedz
    Kilka razy dzwonię na infolinię i czekam po kilkadziesiąt minut i słyszę tylko: "Przepraszamy wszyscy doradcy są zajęci". Rezygnuję z tego ubezpieczyciela. To jest kpina, żeby cały dzień sie... czytaj dalej »
  • 2017-04-06 14:59 czwartek ~Kris | [+] odpowiedz
    Zadzwońcie sobie na linię sprzedażową. Połączenie było po 5 sekundach, pani oczywiście odpowiedziała na moje pytania dotyczące procedury rozwiązania umowy i zaproponowała przełączenie do działu obsług... czytaj dalej »
  • 2017-04-06 14:58 czwartek ~Kris | [+] odpowiedz
    Zadzwońcie sobie na linię sprzedażową. Połączenie było po 5 sekundach, pani oczywiście odpowiedziała na moje pytania dotyczące procedury rozwiązania umowy i zaproponowała przełączenie do działu obsług... czytaj dalej »
  • 2017-03-15 15:39 środa ~Grzegorz | [+] odpowiedz
    Od 3 tyg. próbuję się skontaktować w sprawie odnowienia polisy i nic! Nikt nie odbiera, nikt nie oddzwania! Zawsze było OK a teraz to dramat! Co jest grane?!
  • 2017-03-08 10:33 środa ~jarek | [+] odpowiedz
    od godziny próbuję ustalić co z moją polisą i tylko muzyka w słuchawce. chyba wycofam kasę którą wpłaciłem za polisę
  • 2017-03-08 10:33 środa ~jarek | [+] odpowiedz
    od godziny próbuję ustalić co z moją polisą i tylko muzyka w słuchawce. chyba wycofam kasę którą wpłaciłem za polisę
  • 2017-03-01 21:02 środa ~Jarek | [+] odpowiedz
    To co oni wyprawiają to jest ku...two Chyba nikt tam nie pracuje . Najgorsza firma na rynku . Nigdy więcej nie chcę mieć z nimi żadnej współpracy. Bydło. Brak szacunku dla innych.
  • 2017-03-01 12:55 środa ~Maciej | [+] odpowiedz
    Od godziny wisze na słuchawce i nikt nie odbiera.
  • 2017-02-28 09:05 wtorek ~moni | [+] odpowiedz
    Dzwonię już 3 dzień i nikt nie odbiera.....
  • 2017-02-28 09:04 wtorek ~moni | [+] odpowiedz
    Dzwonię już 3 dzień i nikt nie odbiera.....
  • 2017-02-15 12:40 środa ~sudan sedan | [+] odpowiedz
    Dzwoniłem dzwoniłem aż mi się skończyło na koncie w telefonie. O co tu chodzi ?
  • 2017-02-01 15:37 środa ~janek | [+] odpowiedz
    jaki kontakt - 2 dni dzwonienia i nic a chciałem wykupić polisę, aż strach pomyśleć co się dzieje jak się chce pieniądze z polisy odzyskać - nieważne polisa wykupiona u konkurencji - wszystko w 15 m... czytaj dalej »
  • 2017-01-31 11:03 wtorek ~świstak | [+] odpowiedz
    Kontakt z firmą zerowy,wszelkie sposoby nawiązania dialogu niestety nie powiodły się.Można u nich tylko kupić a dalej kombinuj sam jak umiesz i masz interes.Gratuluję,że takie coś może jeszcze dzisia... czytaj dalej »
  • 2017-01-19 12:18 czwartek ~Kamiński Ryszard (jeszcze mam u was polisę) | [+] odpowiedz
    kontakt z firmą beznadziejny przez kilkanaście minut słychać tylko pros\ze czekać - wstyd mamy 21 wiek. Lepiej poszukać innego ubezpieczyciela, który będzie miał właściwe podejście do klienta.
  • 2017-01-12 14:04 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    kontakt z firmą jak między posłami w sejmie. omijać tą firme jak najdalej!!!!!!
  • 2017-01-12 14:03 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    kontakt z firmą jak między posłami w sejmie. omijać tą firme jak najdalej!!!!!!
  • 2016-12-30 00:01 piątek ~Justyna | [+] odpowiedz
    Jeżeli chodzi o kontakt to mozna dzwonić bezskutecznie. Proponuje wejść na stronę i zamówić rozmowę z konsultantem.Oddzwaniaja na drugi dzień. To jedyny sposób na kontakt z tą firmą albo drogą e-mailo... czytaj dalej »
  • 2016-12-29 10:04 czwartek ~krystian śląsk | [+] odpowiedz
    Od połowy listopada pròbuje się z nimi skontaktować.
  • 2016-11-14 08:58 poniedziałek ~użytkownik | [+] odpowiedz
    Dodzwonić się do nich to jak do papieża!!! Mam ubezpieczenie u nich i to mój ostatni rok!!!!
  • 2016-10-04 16:17 wtorek ~Łukasz | [+] odpowiedz
    Czy może ktoś mi podpowiedzieć.....otóż kupiłem samochód w komisie z polisa oc.....w polisie wpisane jest, ze aktualna jest do 2017r. Ja jej nie zawierałem. Po 3miesiącach wypowiedziałem ją i zawarłem... czytaj dalej »
  • 2016-09-05 16:22 poniedziałek ~Misia | [+] odpowiedz
    Jest dużo firm na rynku ale Liberty zachowaj Panie. Proszę się nie dać nabrać na tą firmę. Odbierają tylko w dziale odnawiania polis a powstałe działy już nie. Nie można się nawet dowiedzieć nic o swo... czytaj dalej »
  • 2016-09-05 16:13 poniedziałek ~Gosia | [+] odpowiedz
    To kabaret a nie firma.
  • 2016-07-25 13:14 poniedziałek ~Scitec2 | [+] odpowiedz
    Chce zmienic nr rej w polisie. Zero kontaktu. Od 5dni nikt nie odbiera. Zostawilem nr tel w celu odpowiedzi tez olewka. Zmienie ubespieczalnie.
  • 2016-06-03 12:49 piątek ~BYły klient | [+] odpowiedz
    Złożyłem rezygnacje i wykupiłem inna polisę. 3 razy wysyłałem pismo emailem. i jestem terz straszony smsami i wezwaniami do zapłaty. zgłaszam to na prokurature jako wyłudzenie
  • 2016-02-02 18:17 wtorek ~dziki1 | [+] odpowiedz
    Liberty mają taki bajzer w papierach że po roku mojej rezygnacjii żądają od mnie 360zl i straszą mnie sądem.Nikt o niczym nic nie wie tylko przełączają nonstop do innej osoby.
  • 2015-11-18 16:21 środa ~zxx | [+] odpowiedz
    Od pięciu dni nie mogę załatwić prostej sprawy za każdym razem odbiera ktoś inny kto nie wie o co chodzi, obiecują ,że oddzwonią ale tego nie robią kpina jakaś pierwszy raz się spotykam z taką niekomp... czytaj dalej »
  • 2015-11-14 12:21 sobota ~Dawid Burchalewski | [+] odpowiedz
    pracownicy mają problem z dokonaniem właściwej wyceny kalkulacji po szkodzie W kalkulacji wyceniają zamienniki i w dodatku nie te części co trzeba np zamiast wahaczy wycenia mi uchwyty do wahaczy ma... czytaj dalej »
  • 2015-11-14 12:21 sobota ~Dawid Burchalewski | [+] odpowiedz
    pracownicy mają problem z dokonaniem właściwej wyceny kalkulacji po szkodzie W kalkulacji wyceniają zamienniki i w dodatku nie te części co trzeba np zamiast wahaczy wycenia mi uchwyty do wahaczy ma... czytaj dalej »
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.