X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: OFE

Komentarze do wątku:

Jak sprawdzić przynależnośc do II filaru
2010-12-17 16:53 piątek ~Irek
Witam. Urodziłem się w 1968 roku i z tego tytułu powinienem należeć do jakiegoś filaru ale kompletnie nie kojarzę jak to wygląda w moim przypadku. Jak mogę sprawdzić gdzie należę i wszelkie inne zwiazane z tym szczegóły? Proszę o pomoc.
Odpowiedzi: 3
  • 2017-12-14 12:16 czwartek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2011-03-27 18:10 niedziela ~dorcia | [+] odpowiedz
    ZUS nie będzie Ciebie losował, poneważ urodziłeś się w 1968r. Członkostwo w OFE było dla Ciebie dobrowolne, tzn. mogłeś wybrać OFE do 31.12.1999r. Jeżeli tego nie zrobiłeś wtedy (a podlegałeś ubezp.sp... czytaj dalej »
  • 2010-12-20 12:57 poniedziałek ~Klara | [+] odpowiedz
    Wyślij do ZUS-u oficjalne pismo z prośbą o podanie informacji dotyczącej Twojej przynależności do OFE. Gdy ZUS przyśle odpowiedź, będziesz mógł bezpośrednio w danym OFE dowiedzieć się, jak wygląda kwe... czytaj dalej »
« powrót do działu: OFE
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.