X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Jak walczyć ze złodziejami !!!!!!!

2016-02-22 07:12 poniedziałek ~mec. Mowlik
Należy ubezpieczyć w tym "Towarzystwie" kilka pojazdów w rodzinie a najlepiej kilka,kilkanaście swoich firmowych ciężarówek po czym zapłacić pierwszą,najmniejszą ratę ubezpieczeniową i o pozostałych ratach po prostu zapomnieć.Tylko wtedy możecie w jakiś sposób zrekompensować sobie poniesione straty.Potem można tylko ich w ten sam sposób traktować,wszelkie pisma,telefony olewać. Mogą Was tylko w bruzdę wtedy pocałować !!!!! W ten sposób należy z nimi walczyć i eliminować ich z naszego rynku,nie ma w naszej Ojczyżnie miejsca dla złodziei i oszustów.
  • 2016-03-01 10:45 wtorek ~dea | [+] odpowiedz
    Według mnie to jedne z lepszych Towarzystw, mam u nich kilka polis to wiem co mówię. Po stłuczce nie było problemów z odszkodowaniem. Wszystkie procedury przeprowadzone szybko, zgodnie z planem.
  • 2016-03-18 11:06 piątek ~trelka | [+] odpowiedz
    ja też mam ubezpieczenei w generali, przy odszkodawaniu za stlłuczkę nie miałam żadnych problemów z otrzymaniem odszkodowanie. wszytsko poszło sprawnie i szybko przelali pieniadze na naprawdę auta.
  • 2016-02-25 09:51 czwartek ~trojan | [+] odpowiedz
    Nie napiszesz nawet o co chodzi. tylko takie jakieś ogólniki. Kto ma walczyć i za co z nimi ? towarzystwo jak każde inne. Ubezpieczam się tam od lat i szczerzę mówiąc nigdy nie narzekałem. Trzeba czyt... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.