X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie

Komentarze do wątku:

Jakie ubezpieczenie na życie?
2015-03-16 18:02 poniedziałek ~Gość
Czesc Próbuję ubezpieczyć się na życie. dziś o mało co nie podpisałem lipnej umowy, która nawet nie obejmuje skręcenia nogi czy pobytu w szpitalu poniżej 3 dni. Bez sensu. Znacie może jakieś warte zachodu firmy? Bez sensu płacić za coś, co w razie "W" i tak nie pomoże w życiu? Jesteście gdzieś ubezpieczeni? Jeśli tak to gdzie? A właśnie... interesują mnie ubezpieczenia prywatne- nie grupowe. Liczę na pomoc. Z góry dzięki
Sprawdź ofertę
Odpowiedzi: 29
  • 2017-12-11 10:15 poniedziałek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-12-06 14:46 środa ~paulla | [+] odpowiedz
    Concordia jest elastyczna, a to oznacza, że mogę indywidualnie dobierać ubezpieczenia pod swoje potrzeby i zakres taki jaki mnie interesuje.
  • 2016-08-26 20:03 piątek ~Likas | [+] odpowiedz
    Ja polecam Ci udać się do doradcy ubezpieczeniowego, który zna się na ubezpieczeniach na pewno lepiej niz Ty. Sa korzystam z usług Pani Marzanny Trzebiatowskiej z Giżycka, która jest świetnie obeznana... czytaj dalej »
  • 2016-08-09 11:16 wtorek ~kasia | [+] odpowiedz
    Trzeba uważać na tego typu oferty. Bardzo łatwo wpakować się w coś, z czego potem będziemy bardzo niezadowoleni. Moim zdaniem najlepiej porównać propozycje poszczególnych firm i wybrać najkorzystniejs... czytaj dalej »
  • 2016-07-11 02:33 poniedziałek ~maksymilian | [+] odpowiedz
    Sądze, że najlepiej byłoby jakbyś się udał do dobrego agenta ubezpieczeniowego, który powie Ci dokładnie jakie masz opcje. Moge polecić Ci swojego. To Marzanna Trzebiatowska. Prowadzi pośrednictwo ube... czytaj dalej »
  • 2016-04-01 12:04 piątek ~marekmark85 | [+] odpowiedz
    Ja też ostatnio przeszedłem do IDEA FAIR PLAY - mają dobrą ofertę, naprawdę dużo mozna zyskać. Dodatkowo ta pomoc organizacjom mnie przekonuje jeszcze bardziej...
  • 2016-03-23 22:07 środa ~Sławek | [+] odpowiedz
    Nie ma lepszej czystej ochrony na rynku. mogę polecić mojego Agenta... napisz na email jak jeszcze aktualne.
  • 2016-03-18 11:04 piątek ~grecka | [+] odpowiedz
    ja kupiłam ubezpieczenie w na życie w generali, ubezpieczyciel znany na rynku od kilku lat więc nie miałam żadnych obaw, poza tym skłądki na akceptowalnym przeze mnie poziomie.
  • 2016-03-11 16:43 piątek ~Ramona | [+] odpowiedz
    Dlatego najważniejsze jest to żeby czytać owu, ja jak ubezpieczałam sie w compensa to bardzo dokładnie przeczytałam żeby potem się nie zdziwić.
  • 2016-03-10 14:02 czwartek ~kaja29 | [+] odpowiedz
    ja akurat jestem ubezpieczona w Compensie od kilku lat podobało mi sie indywidualne podejście do moich oczekiwań na szczęście nie miałam żadnej przykrej niespodzianki.
  • 2016-03-08 08:57 wtorek ~sara | [+] odpowiedz
    Ja mam Profamilię ze względu na dzieci. Część składki jest inwestowana w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe i dobrze na tym wychodzę.
  • 2016-03-02 12:27 środa ~Moni | [+] odpowiedz
    Jeśli potrzebujesz na prawdę dobre zabezpieczenie dla siebie lub dla całej rodziny zadzwoń, tel. 692051292, z chęcią pomogę i wszystko wyjaśnię.
  • 2016-02-16 16:13 wtorek ~sebek | [+] odpowiedz
    Ja się tam ubezpieczyłem. Po przejrzeniu wielu ofert tak jak Ty miałem problem, bo chcieli mi wcisnąć coś co się nie nadawało do niczego. Wiem, że mają dwa progrmay ubezpieczeń na zycie. Ja akurat wyb... czytaj dalej »
  • 2016-02-11 10:55 czwartek ~lucas33 | [+] odpowiedz
    Dobrze oceniam kontakt z agencją ubezpieczeniową Banach - numer do nich 667 013 137. Miałem okazję kupować u nich OCP. Zaproponowali mi myślę optymalne rozwiązanie.
  • 2016-01-23 09:11 sobota ~Adrian | [+] odpowiedz
    Adrian Maciąg przedstawiciel finansowo-ubezpieczeniowy AXA. Nr. 737 613 355 proszę dzwonić wszystko wyjaśnię.
  • 2016-01-20 19:51 środa ~Barbara | [+] odpowiedz
    www.assicurazione-bs.oferteo.pl
  • 2016-01-19 21:10 wtorek ~Maga | [+] odpowiedz
    porownalam kilka najwiekszych ubezpieczycieli i ostatecznie właśnie w prudential maja najlepsza ofertę ale nie maja takie zwykłej grupowi na skręcenie nogi czy katar tylko poważne zachorowania czy us... czytaj dalej »
  • 2016-01-19 20:54 wtorek ~Ja | [+] odpowiedz
    Sam mozesz skomponowac ubezpieczenie według potrzeb. Ty wybierasz zakres tj. ubezpieczenie na zycie, nnw, zachorowania, niezdolnosc do pracy, sume ubezpieczenia i wysokość składki i daja gwarancję, z... czytaj dalej »
  • 2016-01-19 15:07 wtorek ~Natalia Modzelewska | [+] odpowiedz
    Ja jestem ubezpieczona w Nationale Nederlanden od 3 lat. Dostałam już jedną wypłatę za operację. Nie miałam, żadnych problemów. Zajmuj się obecnie ubezpieczeniami w tej firmie. Gdyby ktoś miał jakie... czytaj dalej »
  • 2016-01-19 15:06 wtorek ~Natalia Modzelewska | [+] odpowiedz
    Ja jestem ubezpieczona w Nationale Nederlanden od 3 lat. Dostałam już jedną wypłatę za operację. Nie miałam, żadnych problemów. Zajmuj się obecnie ubezpieczeniami w tej firmie. Gdyby ktoś miał jakie... czytaj dalej »
  • 2016-01-18 18:51 poniedziałek ~Zosia | [+] odpowiedz
    Cześć ja polecam w Compensie tylko należy wybrać odpowiedni wariant.Wiadomo że im tańsze tym lipniejsze. Warto dopłacić i mieć ubezpieczenie na każdą ewentualność :)
  • 2015-11-13 09:30 piątek ~Leero | [+] odpowiedz
    i niestety musieli skorzystać z niego. Firmy ubezpieczeniowe w Polsce to jeden wielki przekręt. Są stworzone tylko do tego, żeby brać składki. W przypadku jakiejkolwiek szkody nie wypłacają żadnej ka... czytaj dalej »
  • 2015-11-06 12:34 piątek ~Sebastian | [+] odpowiedz
    Zadzwoń jestem agentem ubezpieczeniowym postaram się pomóc 694-080-177
  • 2015-11-05 11:12 czwartek ~sandra | [+] odpowiedz
    Ja jestem zadowolona z polisy Generali, z myślą o życiu. Dobrałam sobie pakiety, które były dla mnie korzystne i mam też zabezpieczoną przyszłość moich najbliższych w przypadku mojej śmierci
  • 2015-04-13 23:15 poniedziałek ~M | [+] odpowiedz
    Cena za polisę to jedno. Suma Ubezpieczenia za śmierć to dwa. A należy przyjżeć się "wykluczeniom", to trzy. Co z tego, że będzie się płacić polisę a można wcale pieniędzy nie dostać? O kruc... czytaj dalej »
  • 2015-03-23 22:57 poniedziałek ~Artur Łukasiewicz | [+] odpowiedz
    Witam, chętnie pomogę w wyborze, jest kilka ciekawych i obszernych opcji na rynku. Zależy co dokładnie interesuje i za ile. Kontakt - 570 433 814
  • 2015-03-23 14:52 poniedziałek ~teresa12 | [+] odpowiedz
    512845182 pomogę
  • 2015-03-22 13:37 niedziela ~jolanta J. | [+] odpowiedz
    my z cala rodzina jestesmy ubezpieczeni w generali. Mają bogaty zakres ubezpieczenia, mozna samemu zadecydowac, ktory chce sie posiadac wariant.
  • 2015-03-17 10:41 wtorek ~R. B | [+] odpowiedz
    chętnie pomogę :698381426
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.