X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.72 (1181 g³osów)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest ju¿ od wielu lat. Specjalizuje siê w oferowaniu ró¿norodnych ubezpieczeñ na ¿ycie i zdrowie oraz polis maj±tkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmê „bezpieczeñstwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Generali Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. w roku 2018 wynios³a 375, co daje 4,5% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wi±¿e siê z konieczno¶ci± dok³adnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego te¿ trzeba porównaæ ubezpieczenia, które s± dostêpne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie mo¿na wybraæ to, co jest rzeczywi¶cie dobre.
 
Nie bez znaczenia s± równie¿ opinie innych u¿ytkowników. To oni wiedz± z do¶wiadczenia, jak w praktyce sprawdza siê dane ubezpieczenie. Dlatego te¿, je¿eli macie do¶wiadczenia zwi±zane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie siê nimi z nami. Byæ mo¿e bêd± pomocne innym. Zostaw swoj± opiniê. 

Likwidacja szkody

2017-08-25 11:09 pi±tek ~Beata
Witam. Ja rowniez podpisuje sie pod negatywnymi komentarzami co do tej firmy. Sprawca wypadku byla osoba ubezpieczona w generali. Z cudem graniczylo zgloszenie szkody. Jak juz zglosilam to od dwoch miesiecy pani likwidator nie zadzwonila do mnie ani razu. W ogole nie interesuje sie zeby szybko moja lidwidacje zakonczyc i wyp³aciæ mi pieniade. Wszystkie telefony wykonuje ja i dopytuje sie na jakim etapie jest moja sprawa. ¯enuj±ce za co ci ludzie tam pracujacy biora pieniadze. Ja puki co nie mam ani pieniedzy a auto dalej uszkodzone.
  • 2017-09-06 20:59 ¶roda ~Dominik | [+] odpowiedz
    Witam Pomagamy uzyskiwaæ odszkodowania od firm ubezpieczeniowych Proszê o kontakt 660-640-779
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.