X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI-Gerling Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Manipulacja pełną gębą, a zyski wątpliwe

2011-06-09 15:24 czwartek ~meduza
Spotkałem się z agentem HDI Gerling po telefonie (nr zastrzeżony oczywiście) od przemiłej Pani, która z "troską" w głosie zastanawiała się nad stanem mojej przyszłej emerytury jako lekarstwo oferując mi Mega Bonus - rodzaj ubezpieczenia z funduszem kapitałowym. Doradca niezależny- pan Piotr S., prowadzący sprzedaż produktów HDI G. na terenie Warszawy przedstawił mi same plusy oferty, resztę wymownie przemilczał i powiedział, żebym się zastanowił nad umową, w razie pytań miał służyć pomocą. Jak powiedziałem, że mam mnóstwo pytań i wiele rzeczy w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia najzwyczajniej nie rozumiem - miał do mnie oddzwonić za parę dni i rozwiać moje wątpliwości. Nigdy więcej się ze mną nie skontaktował. Dzwoniąc na infolinię HDI G. zostałem bardzo niemiło potraktowany przez gburowatą Panią z obsługi klienta, która odpowiadała mi na pytania z wielką łaską, chociaż jeszcze nie byłem ich klientem!!Dowiedziałem się natomiast jednego, że agent trochę podkoloryzował informacje nt. Mega Bonusa tylko po to, abym podpisał umowę.Pogratulować takiego agenta, takiej obsługi klienta, i na koniec takiego produktu. Przestrzegam wszystkich!Nigdy więcej nie dam się wrobić choćby w małe spotkanko, pieniądze ulokuję gdzie indziej.
  • 2012-08-28 15:00 wtorek ~Naiwna | [+] odpowiedz
    żgadzam sie z wypowiedzią z tą różnicą że ja podpisałam umowę w 2010 roku Mega Bonus w sierpniu 2012 minęło dwa lata ponieważ amieniła mi sie sytuacja finansowa wystąpiłam do HDI Gerling o wykup moic... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.