X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

UNIQA
Ocena: 3.08 (1851 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Uniqa S. A. to firma, która oferuje różnorodne polisy ubezpieczeniowe z zakresu ochrony zdrowia, życia i majątku. Na rynku ubezpieczeniowym znajduje się już od kilkunastu lat, co powoduje, że z oferty korzysta wielu klientów. Czy może się więc poszczycić pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. w roku 2018 wyniosła 473, co daje 5,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat firm ubezpieczeniowych. To właśnie bezpośrednie doświadczenie pozwala ocenić, czy dana firma ubezpieczeniowa, jak na przykład Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeniowa S.A. jest godna zaufania i powierzenia jej swojego majątku czy zdrowia.
 
Jeżeli macie więc doświadczenia z firmą ubezpieczeniową Uniqa TU S.A. to zapraszamy do podzielenia się nimi z innymi zainteresowanymi. Oczywiście, warto porównać ofertę ubezpieczeniową Uniqa z innymi towarzystwami, pomoże to w wybraniu dobrego produktu. Nie bez znaczenia są jednak również opinie i doświadczenia osób, które z firmą współpracowały. 

Miałem ubezpieczony budynek.

2009-01-12 22:45 poniedziałek ~Mario
Miałem w Uniqa ubezpieczony budynek (wcześniej w Filarze). Owszem składka niska, ale otrzymać odszkodowanie.... O Panie ludzkie pojęcie przechodzi. W końcu wypłacili ile się należało. Trwało to ponad dwa miesiące.
  • 2013-08-06 10:56 wtorek ~lublin | [+] odpowiedz
    Miesiąc temu zalała spółdzielnia mieszkanie. Spółdzielnia jest ubespieczona w uniqa niestety. Do dnia dzisiejszego nikt się z nami nie skontaktował pomimo moich interwencji. Jestem odsyłana od jednej ... czytaj dalej »
  • 2013-06-01 11:19 sobota ~Anna z Rzeszowa | [+] odpowiedz
    Masakraaaaa!!!! ponad dwa miesiące temu zmarł mi tato...składki płacone z mojej strony regularnie co miesiąc a jeśli chodzi o moje pieniazki z ubezpieczenia za smierc taty nadalll czekam niemam ich !... czytaj dalej »
  • 2013-05-20 19:57 poniedziałek ~Rozbawiona | [+] odpowiedz
    Moja zalana łazienka (koniecznosc zbicia tynku, otynkowania, malowania 6 m kw) Pan Rzecoznawca wycenił na 106 zł :D Uśmialam sie jak norka, myślę co dalej z tym zrobic... Posle rachunek i poczekam na... czytaj dalej »
  • 2013-01-11 16:39 piątek ~R.E. | [+] odpowiedz
    Omijać ich szerokim łukiem. Zobaczysz ich szyld, odwróć głowę i przyśpiesz krok. Zapukają, nie otwieraj drzwi.Zadzwonią, rozłącz się natychmiast. Każdy kontakt z UNIQA Polska nie wróży dla Ciebie nic... czytaj dalej »
  • 2012-12-06 21:50 czwartek ~kostkris | [+] odpowiedz
    Miałem wypadek w czerwcu, zostałem uderzony klockiem drewna w stopę, chorowałem pięć miesięcy, miałem zmiażdżenie tętnicy i ogólne stłuczenie stopy. Gdy złożyłem dokumenty o odszkodowanie to Uniqa prz... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Uniqa na:
    4.59
    OPINIE O Uniqa
  • 2012-11-05 18:02 poniedziałek ~kakalina | [+] odpowiedz
    Ja też mam ubezpieczony dom w tej unikatowej wręcz powiedziałabym jedynej w swoim rodzaju pseudo firmie pod nazwą UNIQA:) od razu ostrzegam z daleka od tego czegoś!!! odmówili wypłaty odszkodowania, t... czytaj dalej »
  • 2011-10-19 15:14 środa ~buba55 | [+] odpowiedz
    Uniqa to dziwoląg, który ma likwidować szkody ale w rzeczywistości ma likwidować roszczenia klientów. Wg nich kupno farby, folii, sprzątanie mieszkania po malowaniu, wyniesienie i wniesienie mebli, st... czytaj dalej »
  • 2012-08-09 01:06 czwartek ~zawiedziony ;( | [+] odpowiedz
    Odradzam to towarzystwo. To oszuści! Biorą pieniądze a po zalaniu mieszkania odszkodowania nie dostałem. Wymyślili jakąś historyjkę z robotnikami którzy mieli robić jakiś planowy remont. Zupełnie coś ... czytaj dalej »
  • 2012-10-23 00:28 wtorek ~Tomasz Grzybowski - POZNAŃ | [+] odpowiedz
    20.09.2012r.zalane zostało moje mieszkanie.Sąsiadka z "góry" robiła remont mieszkania.Poinformowała o tym administrację prosząc przy okazji,żeby przysłali ekipę do spuszczenia wody z układu ... czytaj dalej »
  • 2010-06-29 11:18 wtorek ~Anna | [+] odpowiedz
    Ja czekam na decyzje juz ponad 44 dni i nic ..... jakby zapomnieli. Na e-maile nikt nie raczy odpowiedziec, a dodzwonic sie do nich to jakas wyzsza szkola. Ogolnie tragedia!!! Gdzies przeczytalam, ze ... czytaj dalej »
  • 2012-08-09 17:49 czwartek ~Fionka | [+] odpowiedz
    Ja też się przekonuję na własnej skórze ;-(. CZEKAM JUŻ 40 DNI I NIE MAM ŻADNEJ ODPOWIEDZI ODNOŚNIE SZKODY.DODZWONIĆ SIĘ TO PARANOJA,A UZYSKAĆ JAKĄKOLWIEK ODPOWIEDZ TO CUD CHYBA? OBIETNICĘ BEZ POKRYCI... czytaj dalej »
  • 2012-08-30 22:13 czwartek ~pejot | [+] odpowiedz
    odradzam tego ubezpieczyciela.najlepsze co im wychodzi oprócz skasowania składki to bezczelne zaniżanie kwoty odszkodowania. za szkodę po gradobiciu w Czechowicach -Dz przyznali mi 1350 zł a ja za mat... czytaj dalej »
  • 2012-11-24 18:46 sobota ~paweł | [+] odpowiedz
    Taka sama sytuacja , różne sa tylko daty dom 1938 remont w tej chwili trwa.Wartość nieruchomości w momencie opłacania składki 200000, wa w momenciepowstania szkody 636000 efekt z 27000 (wedłóg kosztor... czytaj dalej »
  • 2009-01-13 15:39 wtorek ~rainbowwarrior | [+] odpowiedz
    chyba przesadzasz, rozumiem, ze zależało Ci na szybkiej wypłacie, ale jak podejrzewam, budynek był poważnie uszkodzony. A likwidowanie/wypłacanie odszkodowania w takim wypadku trochę trwa.
  • 2010-09-07 18:37 wtorek ~ola | [+] odpowiedz
    Zalano mi stoisko 28 maja dziś mamy 7.09. i ani żadnego pisma nie dostałam ani dodzwonić się nie można. Uniqa to nic innego jak tylko złodzieje i kłamcy. Czekam ponad trzy miesiące...
  • 2010-08-27 17:53 piątek ~DANIIII26 | [+] odpowiedz
    co ty człowieku za bzdury wypisujesz!!!!!!!!!!krew człowieka zalewa jak takie bzdury czyta!!!jaką Ty masz wiedzą co do likwidacji? od momentu zgłoszenia szkody majątkowej dane Towarzystwo Ubezpieczeni... czytaj dalej »
  • 2013-06-15 16:42 sobota ~Ireneusz Wrocław | [+] odpowiedz
    W wyniku zalania przeze mnie sąsiada domagałem się poprzez wysłanie 4 pism o ściągnięcie z moje polisy i uregulowania zapłaty. Nie zostało to rostrzygniętę od ponad 5 lat, ponieważ firma lekceważy ten... czytaj dalej »
  • 2013-06-15 16:42 sobota ~Ireneusz Wrocław | [+] odpowiedz
    W wyniku zalania przeze mnie sąsiada domagałem się poprzez wysłanie 4 pism o ściągnięcie z moje polisy i uregulowania zapłaty. Nie zostało to rostrzygniętę od ponad 5 lat, ponieważ firma lekceważy ten... czytaj dalej »
  • 2010-12-21 19:56 wtorek ~KUBUś | [+] odpowiedz
    Pouczasz inną osobę a tak naprawdę sam coś gdzieś usłyszałeś i powielasz bajki. Oczywiści 30 dni zgodnie z ustawą ale są uwarunkowania co do zachowania tego terminu. Jesteśmy niestety narodem, że usły... czytaj dalej »
  • 2010-09-13 23:02 poniedziałek ~nie należący do żadnego towarzystwa | [+] odpowiedz
    to Ty bzdury piszesz!!! zanim zajmiesz stanowisko w tej sprawie poczytaj troszkę o przepisach! Decyzję jak najbardziej powinni wydać do 30 dni, ale nie zawsze decyzję o wypłacie. Nie wprowadzaj ludzi ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.