X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LIBERTY UBEZPIECZENIA
Ocena: 2.15 (239 głosów)

Naliczanie opłat

2012-06-23 00:02 sobota ~KOKO
Mówią, że PZU jest drogie i beznadziejne, ale niestety PZU do Liberty Direct jest kwiatem Poprzedni właściciel spóźnił się z opłatą prawie pół miesiąca i zapłacił drugą ratę w dniu kiedy kupiłem od niego samochód. Chciałem przejąć jego ubezpieczenie, ponieważ zostało jeszcze 5 miesięcy. W rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, że pieniądze za drugą ratę zostały mu zwrócone, ponieważ nie był już właścicielem. Jak mi naliczyli opłatę za te 5 miesięcy to w innej ubezpieczalni po dołożeniu 120 zł miałem ubezpieczenie na cały rok. Gdy już wypowiedziałem z nimi polisę to po 3 dniach otrzymałem od nich pismo, że zalegam prawie 60zł, bo przekalkulowali moje dane i muszę zapłacić różnicę. Samochód kupiłem w dużym mieście, a jak wiadomo tam są większe opłaty, więc pytam konsultanta dlaczego mam płacić skoro mieszkam w małej wiosce i mam 60% zniżki i trochę lat na karku. Ten (miły) pan odpowiedział mi, że liczy się wiek, długość posiadania prawa jazdy, zniżki i miejsce zamieszkania. Nie rozumiem tej firmy skoro poprzedni właściciel był z miasta gdzie drożej biorą za OC, a mi wyliczają dopłatę. Druga sprawa to ich wielkie konkurencyjne polisy można wrzucić do kosza, bo jeśli ich polisa w porównaniu z inną ma różnicę prawie 200zł to ktoś jest chory. NIE POLECAM tej FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2012-09-05 14:07 środa ~KOKO | [+] odpowiedz
    Miasto miastu nie równe. Zależy też, gdzie kto mieszka i gdzie samochów stawia.
  • 2012-07-19 12:46 czwartek ~Noe | [+] odpowiedz
    Jak się nie oplaca, jak się opłaca. Wlasnie w pakiecie się najbardzij. Poszukaj sobie na ipolisie taki artykul, tam wyliczyli, ze Liberty pakiet jest najtańszy.
  • 2012-10-12 11:51 piątek ~Kordek | [+] odpowiedz
    Ja też liczyłem tle, że przez porównywarkę i wyszła niska stawka. Czytałem też na innych forach o zniżkach, wiec jakby to połączyć to całkiem spoko
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.