X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Nawez za zalanie nie chca wyplacic

2016-09-28 18:52 środa ~Magda
Zglosilam zalanie. Przyslali faceta (z firmy zewnetrznej?!) i cisza. Po 2 tyg podjelam probe telefonicznego skontaktowania sie z "opiekunem sprawy". Nie udalo mi sie dodzwonic przez kolejne 2 tyg, a wiad. zostawiane przez infolinie na nic sie zdaly. Po uplynieciu 30 dni wysmazylam maila na ogolny adres generali (poniewaz na stronie nie podaja adresow do konkretnych pracownikow). Jedyne co osiagnelam to ... odmowa wyplaty - za to zaraz nastepnego dnia po wyslaniu owego maila. Czekam na jakies oficjalne pismo i bede skladac reklamacje. Myslalam, ze Uniqa to zlodzieje i kretacze, ale ci wcale nie sa lepsi
  • 2017-07-25 21:52 wtorek ~karol | [+] odpowiedz
    Ja też mam uwagi co do kontaktu z Panią Magdalena Dębińska.Dodatkowo w kosztorysach Generali twierdzi, że zalanego pomieszczenia nie trzeba osuszać hahaha :)
  • 2017-07-25 21:52 wtorek ~karol | [+] odpowiedz
    Ja też mam uwagi co do kontaktu z Panią Magdalena Dębińska.Dodatkowo w kosztorysach Generali twierdzi, że zalanego pomieszczenia nie trzeba osuszać hahaha :)
  • 2016-10-11 21:07 wtorek ~Basia | [+] odpowiedz
    Witam, mam podobna sprawę i sytuacje, rzeczoznawca zjawił sie dosyć szybko ale po jego oględzinach przez kilka tygodni nie było żadnego odzewu. Opiekun sprawy Pani Magdalena Debinska nie odpisywała na... czytaj dalej »
  • 2017-08-29 22:05 wtorek ~Grzegorz C. | [+] odpowiedz
    Moja sprawa z Generali dot. przepiecia i jest w toku (od miesiąca). Jeszcze nie wiem jak się to zakończy, ale jedno już wiem, kontakt z Generali jest niemożliwy, na mejla nie dostalem odpowiedzi od po... czytaj dalej »
  • 2017-08-29 22:04 wtorek ~Grzegorz C. | [+] odpowiedz
    Moja sprawa z Generali dot. przepiecia i jest w toku (od miesiąca). Jeszcze nie wiem jak się to zakończy, ale jedno już wiem, kontakt z Generali jest niemożliwy, na mejla nie dostalem odpowiedzi od po... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.