X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Neo

2009-10-10 10:19 sobota ~neo
Witam ! Ja tego nie rozumiem jak można tracić w SKANDII... być może kiedyś umowy były zawierane bez narzędzia zwanego MultiNavigator ! Wszystkich których znam co mają skandie wraz z tym narzędziem nie tracą a wręcz zyskuują i to 30% rocznie ! Pokążcie mi te śmieszne lokaty co dają chociaż 10% hehe
 • Neo
  2012-07-03 16:31 wtorek ~kacper | [+] odpowiedz
  jest to bardzo przykre ze nasze rzady doprowadziły do tego ze jestesmy okradani z ciężko zarobionych pieniędzy przez obce kapitały i to wszystko zgodnie z niby prawem sam dałem się nabrać i straciłem ... czytaj dalej »
 • Neo
  2012-06-01 09:18 piątek ~qqq | [+] odpowiedz
  śmieszą mnie tego typu opinie. Skandie multiportfel złoty wiek mam od 3 lat. Suma wpłaconych składek 9000zł, saldo konta 6900. Pieniądze prawie przez cały czas w multinavigatorze. Gdzie te zyski? jakb... czytaj dalej »
 • 2011-09-14 11:39 środa ~loan | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie / Pani, Czy potrzebujesz pożyczki celu zwiększenia swojej działalności? Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta? Czy jesteś finansowymi bałagan lub potrzebujesz funduszy na rozpoczęc... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.