X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Mondial Assistance
Ocena: 2.62 (261 głosów)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Firma Mondial Assistance to towarzystwo ubezpieczeniowe powstałe we Francji, które oferuje wyłącznie ubezpieczenia typu Assistance. W Polsce zawarło umowę z kilkoma innymi firmami ubezpieczeniowymi, co powoduje, że za ich pośrednictwem świadczy swoje usługi. W razie zdarzenia firma nie wypłaca pieniędzy, ale organizuje konkretną pomoc, jak rezerwacja hotelu, zorganizowanie lawety czy zapewnienie wsparcia psychologa.
 
Mondial Assistance działa na pięciu kontynentach w 36 krajach całego świata. To ogromne doświadczenie, które pozwala realizować usługi na najwyższym poziomie. Można powiedzieć, że w Polsce jest to swego rodzaju monopolista w zakresie świadczenia usług typu assistance.
 
Oferta firmy bardzo często jest dołączana do ofert ubezpieczeń tradycyjnych, stąd pewnie większość osób ubezpieczonych miała już z nią kontakt.
 
Jeżeli korzystaliście z usług Mondial Assistance to podzielcie się swoim doświadczeniem. Takie wsparcie, relacja z pierwszej ręki mogą być bardzo pomocne dla innych. Podziel się swoją opinią, a bym może komuś pomożesz. 
Odpowiedzi: 103
  • 2023-11-29 11:33 środa ~Turysta | [+] odpowiedz
    Wszytko spoko do czasu zgłoszenia szkody... W życiu nie widziałem tak beznadziejnej i nieprofesjonalnej firmy... Szkoda czasu nawet na opisywanie tego, jak odnoszą się do tego, do czego się obligują. ... czytaj dalej »
  • 2022-10-13 18:51 czwartek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Firma Mondial Assistance mimo uznania celowosci pobytu w szpitalu od 10 miesiecy nie oplacila rachunkow za pobyt. W zwiazku z powyzszym komornik domaga sie ode mnie zaplaty. Mondial Assistance twierdz... czytaj dalej »
  • 2020-01-16 10:54 czwartek ~DAREK STACHOWICZ | [+] odpowiedz
    WITAM DZISIAJ ZEPSUŁ MI SIĘ SAMOCHÓD BMW ZADZWONIŁEM DO ASISTANS ERGO HESTIA PYTALI SIĘ CO SIĘ STAŁO PRZEPROWADZILI WYWIAD PRZEZ TELEFON PYTALI SIE O MARKĘ SAMOCHODU O ROCZNIK MODEL I WIELE INNYCH R... czytaj dalej »
  • 2018-10-06 00:20 sobota ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Witam Nie dajcie sie oszukac wzgledem ubezpieczenia sprzetu AGD w tej firmie. Wogole wzgledem kazdego ubezpieczenia u nich. Jest to firma ktora tylko bierze pieniadze i nic po za tym. Wtej chwili ... czytaj dalej »
  • 2018-06-22 20:52 piątek ~WJK Naiwny | [+] odpowiedz
    . Naiwny 22.06.2018 20:27 Moja opinia związana jest z ofertą ubezpieczenia biletów lotniczych w przypadku niewykorzystania. Ofertą podpięta jest do kupna biletu i wygląda wiarygodnie. Ale na tym ko... czytaj dalej »
  • 2018-06-22 20:51 piątek ~WJK Naiwny | [+] odpowiedz
    . Naiwny 22.06.2018 20:27 Moja opinia związana jest z ofertą ubezpieczenia biletów lotniczych w przypadku niewykorzystania. Ofertą podpięta jest do kupna biletu i wygląda wiarygodnie. Ale na tym ko... czytaj dalej »
  • 2018-03-14 18:12 środa ~gra | [+] odpowiedz
    Przypadkowe uszkodzenie telefonu ( do którego nie wiem jak doszło, wkładałam do kieszeni pstryczek pogłaśniania był, wyjęłam - nie było ..) nie podlega jako przypadkowe, nagłe i nieprzewidziane uszkod... czytaj dalej »
  • 2017-12-07 17:21 czwartek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-12-06 08:33 środa ~Zdegustowany | [+] odpowiedz
    Nasza firma zakupiła laptopy z przedłużoną gwarancją (pierwszy błąd). Po uszkodzeniu sprawa zgłoszona do ubezpieczyciela. Miesiąc pisania maili z zdjęciami miejsca uszkodzenia laptopa i miejsca gdzie ... czytaj dalej »
  • 2017-11-08 09:05 środa ~AR | [+] odpowiedz
    Witam Potwierdzam Wasze negatywne doświadczenia swoim. Wykupiłem ubezpieczenie na drogi telewizor. TV padł w okresie gwarancji. Reakcja na zgłoszenie firmy Mondial Assistance -expresowa. Telewizor zos... czytaj dalej »
  • 2017-09-03 13:16 niedziela ~luki | [+] odpowiedz
    czy warto wyslac tel do milenium mobile mam zgloszona szkode i napisali ze mam wyslac tel do warszawy mam w nim peknieta szybke.Czy jest sens wysylac odpiszcie z gory dzieki
  • 2017-08-10 14:02 czwartek ~Darek | [+] odpowiedz
    Obsługują Allianz w temacie assistance podróżnego. Opcja ta całkowicie nie działa !!!! Ciemniaki odbierające telefon w kółko powtarzają że tego nie da się zrobić, a tamtego też nie. A to si enie należ... czytaj dalej »
  • 2017-06-10 00:11 sobota ~marek | [+] odpowiedz
    piniądze wyrzucone w błoto nie wykupywać
  • 2016-11-29 13:06 wtorek ~annimp | [+] odpowiedz
    Mam w tej firmie wykupioną "przedłużoną gwarancję" Oto jak to w praktyce działa: Od stycznia mój laptop regularnie podróżuje do serwisu najczęściej z mizernym skutkiem. W tym roku był spraw... czytaj dalej »
  • 2016-11-17 10:45 czwartek ~były telewidz | [+] odpowiedz
    Szkodę zgłosiłem 11 pażdziernika,przez pierwszy tydzień likwidator szkody przekonywał mnie,że TV waży mniej niż 10kg i to ja mam z dostarczyć sprzęt do servisu(Powyżej 10kg odbiera go servis),kazał ro... czytaj dalej »
  • 2016-11-09 20:46 środa ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Na wiosne tego roku zakupiłem opony przez portal oponeo dodatkowo wykupiłem ubezpieczenie. Opony kosztowały blisko 2 tyś zł wiec dopłata ok 140 zł wydała mi sie nie duża i skorzystałem, po ok miesiacu... czytaj dalej »
  • 2016-11-09 20:46 środa ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Na wiosne tego roku zakupiłem opony przez portal oponeo dodatkowo wykupiłem ubezpieczenie. Opony kosztowały blisko 2 tyś zł wiec dopłata ok 140 zł wydała mi sie nie duża i skorzystałem, po ok miesiacu... czytaj dalej »
  • 2016-09-21 10:30 środa ~modlikus | [+] odpowiedz
    Bardzo odradzam tę firmę. Od 3 miesięcy nie jestem wstanie uzyskać odszkodowania. Myśląc że coś ubezpieczyłeś w tej firmie jesteś w błędzie gdyż nie jesteś w stanie uzyskać odszkodowania.
  • 2016-08-08 17:23 poniedziałek ~Anonimkosla | [+] odpowiedz
    Ile czeka się na opinie likwidatora?tablet po ekspertyzie,oddany do reklamacjiw mondial,ile czeka?
  • 2016-07-22 14:32 piątek ~P7 | [+] odpowiedz
    Zgłosiłem szkodę tel. - uznali i prosili o dostarczenie do serwisu- dostarczyłem. Odp. - naprawa ekonomicznie nie uzasadniona więc wymiana ALE zgodnie z zapisem w OWU jeśli jest taki na rynku a jeśli ... czytaj dalej »
  • 2016-07-14 16:19 czwartek ~Marcin | [+] odpowiedz
    Firma szuka wszelakich haków żeby tylko nie zrealizować przedmiotu ubezpieczenia. Jest to kuriozalna sytuacja. Na prośbę o przełączenie do przełożonego brak reakcji. Standardowe zbycie klienta na drze... czytaj dalej »
  • 2016-06-17 14:15 piątek ~Ania | [+] odpowiedz
    Od ponad miesiąca nie mogę się doprosic o wypłatę odszkodowania, pomimo, że wszystkie formalności i dokumenty zostały dostarczone. Nie odpowiadaja na e-maile.
  • 2016-04-11 11:34 poniedziałek ~jarek | [+] odpowiedz
    Dno , dno, dno !!! Szkoda, ze wześniej nie sprawdziłem opinii o tym ubezpieczycielu, ale zaufałem Komputronikowi. Nie przyszło mi do głowy że taka firma (Komputronik) moze polecać coś tak dziadowskieg... czytaj dalej »
  • 2016-03-25 15:24 piątek ~A | [+] odpowiedz
    Firma nie rzetelna. Najpierw nie uznają zasadności wysłania sprzętu a jak już się uda mają takie serwisy które rozmontowuja sprzęty a firma wciska kit klienta ze w takim stanie sprzęt przyjechał do fi... czytaj dalej »
  • 2016-02-04 21:18 czwartek ~zax | [+] odpowiedz
    Odesłałem telefon do naprawy, poczekałem te 2 tygodnie po czym go dostałem. Bardzo zdziwił mnie jednak fakt ze tylne szkło które miało zostać wymienione odkleja się od telefonu. No dobra odesłałem jes... czytaj dalej »
  • 2015-12-29 19:32 wtorek ~Barbara | [+] odpowiedz
    Dałam się namówić na naprawę komputera i wysłałam go do wskazanego przez ubezpieczyciela "serwisu". Zgodziłam się na zapłacenie (niemałej kwoty) za części, które miały zapewnić mi naprawę sp... czytaj dalej »
  • 2015-12-29 19:32 wtorek ~Barbara | [+] odpowiedz
    Dałam się namówić na naprawę komputera i wysłałam go do wskazanego przez ubezpieczyciela "serwisu". Zgodziłam się na zapłacenie (niemałej kwoty) za części, które miały zapewnić mi naprawę sp... czytaj dalej »
  • 2015-12-29 19:31 wtorek ~Barbara | [+] odpowiedz
    Dałam się namówić na naprawę komputera i wysłałam go do wskazanego przez ubezpieczyciela "serwisu". Zgodziłam się na zapłacenie (niemałej kwoty) za części, które miały zapewnić mi naprawę sp... czytaj dalej »
  • 2015-12-18 10:49 piątek ~mac012 | [+] odpowiedz
    Z własnego doświadczenia (niestety): Integralną częścią usługi ubezpieczeniowej są likwidacje szkód. Mondial Assistance zajmuje się taką działalnością między innymi na rzecz Allianz S.A. W tej właśn... czytaj dalej »
  • 2015-11-26 15:13 czwartek ~tiger | [+] odpowiedz
    oferuja auto zastepcze w ubezpieczeniu na 9 dni a jak przyjdzie co do czego to max 3 dni a reszta chodz na piechote!!! pytanie za co sie płaci takie pienadze????
  • 2015-10-27 12:22 wtorek ~wnerwiony | [+] odpowiedz
    Reklamację mojego sprzętu uznano, ale procedura trwa już prawie 1,5 miesiąca. Nawet mi wymienili, tylko że na niższy model, pomimo przesłania wymaganych dokumentów , więc procedura wymiany trwa nadal ... czytaj dalej »
  • 2015-10-19 09:10 poniedziałek ~Gostek :-) | [+] odpowiedz
    Witam, nigdy więcej tych "pseudo" ubezpieczycieli - powód - nie było to zdarzenie losowe - no jakieś jaja sobie robią :-) nie polecam !!!!
  • 2015-09-24 15:05 czwartek ~Paweł | [+] odpowiedz
    Witam tu zgromadzonych. Sytuacja jaka miałem z tą "firmą" można by opisać lepiej w książce lub w programie UWAGA. Nie będę wchodzić w szczegóły bo naprawdę szkoda słów. Ogólnie mówiąc - N... czytaj dalej »
  • 2015-09-20 15:38 niedziela ~x | [+] odpowiedz
    Dzięki wszystkim za komentarze, dzięki wam szybciutko wyrzuciłem z koszyka to ubezpieczenie :)
  • 2015-08-31 23:17 poniedziałek ~michwen | [+] odpowiedz
    Wykupione przeze mnie (na stronie internetowej Wizz Air) ubezpieczenie wypożyczonego samochodu okazało się w ogóle nieważne i bezwartościowe o czym poinformowano mnie PO POWROCIE. Firma po dzień dzi... czytaj dalej »
  • 2015-08-26 22:23 środa ~S | [+] odpowiedz
    No to się pięknych rzeczy naczytałam , zaczynam batalię o laptop zalany kawą . Trzymajcie kciuki
  • 2015-08-24 13:43 poniedziałek ~JB | [+] odpowiedz
    Przestrzegam i apeluję. Zanim kupicie polisę w Mondial, przeczytajcie OWU "od deski do deski", ponieważ w polisie jaką otrzymacie, zakres ubezpieczenia jest opisany niejednoznacznie i ogólni... czytaj dalej »
  • 2015-08-20 16:29 czwartek ~xxxdajcie spokoj | [+] odpowiedz
    Ostrzegam i przestrzegam przed nimi, Wzięliśmy z mężem ubezpieczenie od rezygnacji z wczasów. Wszystko ładnie pięknie ale jak nam dziecko na operacje poszło i nie mogliśmy jechać to się wykręcili od p... czytaj dalej »
  • 2015-07-16 10:01 czwartek ~NAJTANSZEUBEZPIECZENIA | [+] odpowiedz
    Dzień dobry. Jesteśmy multiagencją oferującą ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe ,na życie, w podróży , rolne itp. wielu firm. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia takie jak PZU, WARTA , HES... czytaj dalej »
  • 2015-07-01 15:40 środa ~Jursky | [+] odpowiedz
    Pocieszam sie ze nie jestem jedyny, co prawda marne to pocieszenie, ale zawsze coś. Moja sprawa wyglada podobnie jak moich przedmowcow. Mysle ze moze warto pomyslec o pozwie zbiorowym jezeli wszyscy m... czytaj dalej »
  • 2015-06-25 16:47 czwartek ~Poszkodowany | [+] odpowiedz
    Beznadziejna firma. Nie uznaje szkodzenia przypadkowego telefonu ponieważ nie podjąłem czynności zapobiegającym uszkodzeniu przypadkowemu. Relacje typu sługa król. Pierwszy i ostatni raz ubezpieczyłem... czytaj dalej »
  • 2015-06-06 09:09 sobota ~Kogs | [+] odpowiedz
    Jeśli kupujecie jakiś sprzęt elektroniczny z możliwością przedłużenia gwarancji w tej pseudo firmie odradzam całkowicie. gdy sprzęt się popsuje przedłużają proces jakimiś głupimi listami z potwierdzen... czytaj dalej »
  • 2015-04-15 09:41 środa ~jori | [+] odpowiedz
    DO niczego nic nie uznają i nie potrafią się wytłumaczyć. Omijajcie tą firmę duzym łukiem.
  • 2015-04-15 09:40 środa ~jori | [+] odpowiedz
    DO niczego nic nie uznają i nie potrafią się wytłumaczyć. Omijajcie tą firmę duzym łukiem.
  • 2015-04-01 13:28 środa ~PAULINA | [+] odpowiedz
    Kupiłam dwa komputery w sklepie AGITO, wykupiłam ubezpieczenie w Mondial. Po oddaniu komputera do ich serwisu AMIX zgodnie z podaną przez nich informacją komputer powinien zostać mi zwrócony po 30dni... czytaj dalej »
  • 2015-03-24 15:55 wtorek ~xymena | [+] odpowiedz
    Wszystko jest pięknie w momencie wykupienia ubezpieczenia. Potem, jeśli dojdzie do szkody Mondial nie uznaje żadnych roszczeń, zwłaszcza jeśli wykupujecie ubezpieczenie przypadkowego uszkodzenia. Dla ... czytaj dalej »
  • 2015-03-12 16:42 czwartek ~Bolek | [+] odpowiedz
    Ubezpieczony tablet o wartości 1200 zniszczył się, serwis stwierdził że konieczna jest wymiana. Mondial zgodził się na nowy sprzęt do 699PLN bez żadnego uzasadnienia w OWU. 7 miesięcy dyskusji, emaili... czytaj dalej »
  • 2014-12-25 12:14 czwartek ~Dariusz L. | [+] odpowiedz
    Szkoda pieniędzy! I tak nigdy nie otrzymacie pieniędzy z ubezpieczenia! Naciągacze! Nigdy więcej!
  • 2014-11-27 23:12 czwartek ~Arkadiusz Fraś | [+] odpowiedz
    Jeśli chodzi o warunki to może ok ale po oddaniu sprzętu do serwisu masakra co tydzień inna dana otrzymania sprzętu i zrobiła się naprawa zamiast 30 to 60 dni i jeszcze oczywiście łaskę robią, że odpo... czytaj dalej »
  • 2014-10-29 22:22 środa ~JACEK | [+] odpowiedz
    KUPIŁEM PRZY NAMOWIE SPRZEDAWCY DODATKOWE UBEZPIECZENIE TABLETU NA KWOTE OK. 100 ZŁ (1/5 WARTOŚCI). PRZY AWARII SPRZĘTU GNIAZDA ŁADOWANIA OMÓWIONO NAPRAWY. DZIAŁAJĄ NA "ZMĘCZENIE CZASOWE" P... czytaj dalej »
  • 2014-10-13 20:13 poniedziałek ~Tomek | [+] odpowiedz
    no nie , zupelna beczelnosc , to ja jestem winien ze nie dziala - czekalem na pismo tydzien wyslane listem poleconym w XXI wieku . Nie wiem jak sobie poradzic z Ta obraza
  • 2014-10-05 06:14 niedziela ~Phantos | [+] odpowiedz
    Uważam tą firmę za najgorszą z jak miałem do tej pory do czynienia. Ubezpieczyłem w tej firmie laptop i muszę powiedzieć, że takiej obsługi się nie spodziewałem. Cały czas występowały jakieś dodatko... czytaj dalej »
  • 2014-08-27 12:19 środa ~Monika | [+] odpowiedz
    Podczas powrotu z wczasów z Neckermana w Rumuni na autostradzie w sobotę ok 21. zepsuł nam się samochód. Wykonaliśmy telefon do Mondial że potrzebujemy pomocy i do dziś pozostaję pod naprawdę wielkim ... czytaj dalej »
  • 2014-08-27 12:19 środa ~Monika | [+] odpowiedz
    Podczas powrotu z wczasów z Neckermana w Rumuni na autostradzie w sobotę ok 21. zepsuł nam się samochód. Wykonaliśmy telefon do Mondial że potrzebujemy pomocy i do dziś pozostaję pod naprawdę wielkim ... czytaj dalej »
  • 2014-08-26 23:54 wtorek ~Marta oszukana | [+] odpowiedz
    Zwykłe oszustwo wszystko podciągają pod niedbalstwo. Ubezpieczenie jest chyba tylko od pożaru i powodzi, bo uszkodzeń mechanicznych innego typu nie uznają. Nigdy więcej. Zadają pytania na które grzecz... czytaj dalej »
  • 2014-07-14 18:29 poniedziałek ~Lidmarek59 | [+] odpowiedz
    Odradzam Assistans w MONDIAL!!Jadąc do Włoch na wakacje,Mazda padła w Austrii.2,5 godz. czekanie na holowanie do najbliższego Servisu,auto unieruchomione,jest sobota,więc dopiero w Pn. powiedzą co sie... czytaj dalej »
  • 2014-06-26 22:52 czwartek ~renea | [+] odpowiedz
    Nie wierzcie w ich ubezpieczenie, zwłaszcza w dodatkowe, przedłużone gwarancje! Odrzucają roszczenie, bo nie widziałam momentu uszkodzenia komputera i nie mogę dokładnie opisać jego przebiegu, albo od... czytaj dalej »
  • 2014-06-08 23:35 niedziela ~janek1999 | [+] odpowiedz
    wykupilem ubezpieczenie rezyganci z kosztow podrozy, przed wyjazdem trafilem do szpitala, zycze sukceu temu komu uda sie odzyskac cokolwiek. Radze omijac szerokim lukiem choc oczywiscie decyzja najezy... czytaj dalej »
  • 2014-04-07 15:56 poniedziałek ~antek | [+] odpowiedz
    Omijajcie to towarzystwo szerokim łukiem!!!
  • 2014-02-25 14:37 wtorek ~Górnik | [+] odpowiedz
    Kupiłem tablet za 389zł i zaproponowano mi za 77,80zł ubezpieczenie od "przypadkowego uszkodzenia" i "przedłużoną gwarancję". Podczas ładowania tablet upadł i kabel USB wyłamał gni... czytaj dalej »
  • 2014-01-25 10:06 sobota ~PRAWDA-2014 | [+] odpowiedz
    Powiem To Tak Zawsze Szanowałem Firmę Firmę" X-Com" Gdyż Szybko I Fachowo Otrzymywałem Kupiony Towar I Był Zgodny Z Zakupem W 100% Aż Do Czasu Kiedy Straciłem Reputacje Tzn: Przy Zakupie Tel... czytaj dalej »
  • 2014-01-15 17:35 środa ~OSTRZEGAM PRZED: mondial assistance | [+] odpowiedz
    UWAGA NA X-COM I FIRMĘ "mondial assistance". FIRMA X-COM OFERUJE PODCZAS ZAKUPU DANEJ RZECZY UBEZPIECZENIE PRODUKTU POPRZEZ FIRMĘ UBEZPIECZENIOWĄ "mondial assistance". NA POCZĄTKU ... czytaj dalej »
  • 2013-12-14 23:11 sobota ~Monika | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyłam tableta w mondialu. Tablet został uszkodzony i mondial, wymiguje się przez kilka miesięcy od wymiany tableta na nowy. Ciągłe przeciąganie sprawy, tydzień po tygodniu, niekompetentni prac... czytaj dalej »
  • 2013-12-09 14:43 poniedziałek ~wojtek | [+] odpowiedz
    Wykupiliśmy ubezpieczenie od kosztów rezygnacji po raz któryś z rzędu, choć nigdy z niego nie skorzystaliśmy. Tym razem zachorowała żona, a następnie ja. Odmówiono nam wypłaty zwrotu kosztów, odwołali... czytaj dalej »
  • 2013-12-04 12:32 środa ~Paweł | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyłem tablet!!!! Gwarancja beztroski! miało być od wszystkiego! zapłaciłem dodatkowo ponad 350zł. Skradziono mi go. I zaczęły się schody! Użyto kruczku ze nie była to kradzież z włamaniem tyl... czytaj dalej »
  • 2013-11-29 20:29 piątek ~T.M. | [+] odpowiedz
    Firma ubezpiecza domy jednorodzinne według wartości odtworzeniowej (nie liczy się zużycia).
  • 2013-11-29 20:25 piątek ~T.M. | [+] odpowiedz
    Polski kapitał, stosunkowo niskie składki.
  • 2013-10-23 18:37 środa ~koko | [+] odpowiedz
    rp.297.429 wyjątkowo nieudolna i nieprofesjonalna likwidacja szkody. Pogranicze oszustwa i totalnej niekompetencji. Serdecznie odradzam ubezpieczenie komputerów.
  • 2013-10-21 12:36 poniedziałek ~anonim | [+] odpowiedz
    te lawety to złomy jakieś przeróbki robią na osiedlu skoroszę te lawety ważą po 2,5 tony a gdzie jeszcze osobówka na to to powinno być zakazane . psują renomę firmie
  • 2013-09-14 00:00 sobota ~Kaml | [+] odpowiedz
    Miałem awarię samochodu w Niemczech, zgasł mi na autostradzie, okazało się, iż musi być transportowany do Polski, koszt około 4100 zł, miałem polisę do 1000 Euro, wszystko super, auto zastępcze. Nig... czytaj dalej »
  • 2013-08-12 08:55 poniedziałek ~adam | [+] odpowiedz
    Podciągają wszystko pod rażące niedbalstwo sprawa wylądowała w sądzie odradzam jakiekolwiek gwarancje na sprzęt elektroniczny
  • 2013-07-24 20:11 środa ~adam | [+] odpowiedz
    nie polecam wszystko podciągają pod rażące niedbalstwo jak poczytac w necie to znajdziecie multum takich przypadków ja jestem w plecy 2200 sprawę skierowałem do sądu konsumenta.
  • 2013-07-22 13:49 poniedziałek ~fafik | [+] odpowiedz
    od 1,5 miesiąca mam w naprawie laptopa i nie wiadomo kiedy będzie naprawiony, najzabawniejsze jest to ze ludzie na infolinii stwierdzili ,że oni nie mają terminu naprawy,kiedy zrobią to będzie zrobio... czytaj dalej »
  • 2013-06-30 16:57 niedziela ~xyz | [+] odpowiedz
    Ludzie zacznijcie czytać Ogólne warunku ubezpieczenia to nie będzicie mieli problemów później.
  • 2013-06-27 20:33 czwartek ~maciek | [+] odpowiedz
    tablet ubezpieczony,jednak ubezpieczenie to fikcja,uważajcie!!!!
  • 2013-06-05 17:03 środa ~tomm | [+] odpowiedz
    Mondial wymiguje się od wypłaty minęło już ponad 35 dni i nie wypłacono odszkodowania do dzisiaj za wizytę lekarską jak dzwonie do nich to mówią że jutro jutro i tak cały czas. naprawdę ktoś powinien ... czytaj dalej »
  • 2013-05-25 21:42 sobota ~Batman | [+] odpowiedz
    Szkoda na nich słów ale przestrzegam innych
  • 2013-05-24 22:15 piątek ~Marek | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed firmą Mondial i Nekerman który ubezpiecza u nich wycieczki, nie było jeszcze zdarzenia by ktoś otrzymał od nich zwrot pieniędzy z tytułu ubezpieczenia
  • 2013-05-24 22:15 piątek ~Marek | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed firmą Mondial i Nekerman który ubezpiecza u nich wycieczki, nie było jeszcze zdarzenia by ktoś otrzymał od nich zwrot pieniędzy z tytułu ubezpieczenia
  • 2013-05-24 22:15 piątek ~Marek | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed firmą Mondial i Nekerman który ubezpiecza u nich wycieczki, nie było jeszcze zdarzenia by ktoś otrzymał od nich zwrot pieniędzy z tytułu ubezpieczenia
  • 2013-05-24 22:14 piątek ~Marek | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed firmą Mondial i Nekerman który ubezpiecza u nich wycieczki, nie było jeszcze zdarzenia by ktoś otrzymał od nich zwrot pieniędzy z tytułu ubezpieczenia
  • 2013-05-24 21:38 piątek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    Niech nikomu nie przyjdzie do głowy ubezpieczać czegokolwiek w tej firmie
  • 2013-05-14 11:48 wtorek ~monia | [+] odpowiedz
    Wykupiłam prywatne ubezpieczenie w Allianz i mam w pakiecie opiekę medyczną Mondial. Jak dotąd korzystałam z niewielu usług ale nie zawiedli mnie. Pieniążki za pobyt w szpitalu , czy za poród dzieci b... czytaj dalej »
  • 2013-02-05 11:16 wtorek ~Niezadowolona | [+] odpowiedz
    W porównaniu do przedmówców, może jestem najmniej poszkodowana, ale wciąż jeśli płacę za coś to wymagam chociażby ludzkiego traktowania. Kupiłam dwa lata temu laptopa w sklepie Komputronik, panowie ba... czytaj dalej »
  • 2013-01-21 14:24 poniedziałek ~Janusz | [+] odpowiedz
    18.01.2013. Nie mogłem uruchomić silnika Toyoty w Austrii. Mając polisę Toyota Eurocare Extension w wariancie premium poprosiłem o pomoc pod podany nr telefonu. Zostałem zweryfikowany jako ubezpieczon... czytaj dalej »
  • 2012-10-05 08:09 piątek ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    W tym towarzystwie wykupiłem ubezpieczenie ewentualnego zwrotu udziału własnego przy wypożyczeniu auta poza granicami RP. Firma współpracuje z z portalem świadczącym usługi na wynajem aut, który z kol... czytaj dalej »
  • 2012-09-30 10:50 niedziela ~michwen | [+] odpowiedz
    W czasie wakacji ubezpieczałem wynajęty samochód. Wykupienie polisy trwało półtora miesiąca (sic!). Kiedy wróciłem z wakacji okazało się, że chociaż zapłaciłem za ubezpieczenie i dostałem potwierdzają... czytaj dalej »
  • 2012-07-10 21:27 wtorek ~zfudal | [+] odpowiedz
    Za złamanie ręki na nartach w Austrii wypłacili mi po wielkich ceregielach ( rachunki z pobytu, komisja lekarska ...) 150PLN. Za ten sam uraz w PZU dostałem bez żadnych ceregieli 800 PLN. Wszelkie p... czytaj dalej »
  • 2012-05-08 20:04 wtorek ~oi | [+] odpowiedz
    złamałem rękę na stoku na Słowacji. Od razu nie bolało wiec myślałem, że tylko zbiłem. Pojechałem na wycieczkę do zakopanego - ręka w tym czasie spuchła jak bania- więc poleciałem do najbliższego szpi... czytaj dalej »
  • 2011-12-19 22:16 poniedziałek ~Tomek | [+] odpowiedz
    Posiadam ubezpieczenie w ING życie i jestem objęty assistance w Mondial Assistance i powiem ze korzystałem już z wizyt lekarskich i pieniązki na koncie w ciągu 7 dni. Warto czytać regulamin. Polecam
  • 2011-10-19 22:59 środa ~ajax | [+] odpowiedz
    Zaczynają od wykręcania się, Potem kłamią. Następnie stwierdzają, że nie bo nie. "Miś" Barei wiecznie żywy: "Nie mamy pańskich pieniędzy i co pan nam zrobi?" Omijać szerokim łukiem
  • 2011-08-01 19:46 poniedziałek ~ania | [+] odpowiedz
    Nie polecam, niekompetentni ludzie na infolinii, brak wyplaty odszkodowania tzn pokrycia wizyt lekarskich i sprzetu rehabilitacyjnego a placic musze i skladki i za dalsze leczenie. banda idiotow siedz... czytaj dalej »
  • 2011-07-06 21:21 środa ~vanessa | [+] odpowiedz
    w 2010 roku wykupilam ubezpieczenie na loty miedzykrajowe. odwolano mi lot z 5 dniowym przesunieciem terminu lotu.Z dwojka malutkich dzieci zmuszona bylam przedluzyc swoj pobyt. juz ponad pol roku cz... czytaj dalej »
  • 2011-06-13 13:49 poniedziałek ~Mike | [+] odpowiedz
    Musiałem zrezygnować na 2 tygodnie przed wyjazdem. NIESTETY MONDIAL ASSISTANCE nie poczuwa się do zwrotu kosztów. Czekam na uzasadnienie decyzji. GENERALNIE TEGO TYPU UBEZPIECZENIE TO JEDNA WIELKA ŚCI... czytaj dalej »
  • 2011-05-21 15:28 sobota ~syoss | [+] odpowiedz
    Ja jednak wolę kartę Pomoc, zakres pomocy jest naprawdę szeroki
  • 2011-04-28 23:41 czwartek ~ADAC fan | [+] odpowiedz
    uważam ,że najlepsze car-assistance oferuje ADAC Szczegóły w jęz. polskim na www.adac24.pl
  • 2011-03-29 13:35 wtorek ~syoss | [+] odpowiedz
    Lepiej kupić kartę Pomoc - szeroki zakres pomocy za niewielkie pieniądze
  • 2011-03-25 12:51 piątek ~kamola | [+] odpowiedz
    Refundacja kosztów wizyty w szpitalu w Austrii ciągnie się już drugi miesiąc. Pomijając fakt, że nie była możliwa wizyta bezgotówkowa. Cała dokumentacja medyczna z Austrii została oczywiście dostarczo... czytaj dalej »
  • 2010-06-28 14:46 poniedziałek ~sardi | [+] odpowiedz
    pomimo obiecanej wizyty lekarz w ogóle nie przyjechał. Mondial twierdzi, lekarz był, ale nie podaja żadnych szczegółów, olali i tyle, nie polecam
  • 2010-04-19 13:42 poniedziałek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Witam. Wykupiłem przedłużoną gwarancję na pralkę. Nie moge dojść swoich praw od końca listopada 2009. Serwis nie umie naprawic pralki a potem zglasza do MA ze sprzet jest w porzadku. NIE POLECAM. SPRA... czytaj dalej »
  • 2010-02-26 11:01 piątek ~ZAWIEDZIONA | [+] odpowiedz
    Wykupiłam koszt rezygnacji z podróży zagranicznej 245 zł.Miesiąc przed podróżą skradziono mi samochód wobec czego niem mamy czym jechać na narty do Włoch.Biuro MONDIAL NIESTETY nie zwróci nam zaliczki... czytaj dalej »
  • 2009-08-11 10:55 wtorek ~dosia | [+] odpowiedz
    wypadek w 2007r w Austrii.Bardzo profesjonalna obsługa,koszty leczenia były załatwione bezgotówkowo,procedura odzskodowawcza szybka,bez opóźnień
  • 2009-02-05 10:55 czwartek ~Jacek | [+] odpowiedz
    Dobre i tanie ubezpieczenie zwłaszcza jeśli jedziesz gdzieś na 2-3 dni - zapłaciłem za polisę niecałe 9zł płacąc kartą.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.