X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Nie ubepieczaj sie w Generali

2017-04-11 16:13 wtorek ~Teresa Mochalska
Stanowczo nie polecam tego Ubezpieczyciela do żadnych, ale to do zadnych ubezpieczeń.Mialam z nimi styczność co do ubezpieczeń budynków i NW samochowego.Kilka lat ubezpieczłam budynem od wszelkich szkód nawet od trzesienia ziemi. Jakiez było moje zdziwienie, kiedy akurat w Niedzicy było 2-krotne trzesienie ziemi, przy pierwszym nic sie nie stało,/mie wiedziałam nawet że mam od tego ubezpieczenie/, ale w drugim mocniejszym powyżej 3 w skali Richtera nastąpiły pęknięcia ścian,płytek itp. Przysłali rzeczoznawce - stracił on i ja cały dzień na oszacowanie strat i co ? - przysłali pismo,że wypłacaja z tego tytułu odszkodowania ,ale jak bedzie powyżej 6 w skali Rich. Czy my mieszkamy na Haiti?, że w Polsce ustalają takie warunki?. A przy NW -zgłoszonej szkodzie, najpierw dokumenty od wszstkich specjalistów, rehabilitacja ręki- dopjazd 10 km /trwało to 3 miesiące/ a potem wypłata 20 zl /slownie dwadzieścia złotych/. Natychmiast z nich zrezygnowałam . Nigdy wiecej......
  • 2017-04-20 16:10 czwartek ~polisa | [+] odpowiedz
    NIE MA LIMITÓW na trzęsienia ziemi. Dziś się dowiedzialem od Centrali Generali. Odwołanie pisac. Jesli nie ma tego w OWU, które powinienies przeczytac przed podpisaniem umowy do rzecznika idz. Gene... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.