X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

odmowa odszkodowania uniqa za zalane mieszkanie
2013-04-23 18:35 wtorek ~tomek
witam, w styczniu z powodu lekkich roztopow zalalo mi mieszkanie wg likwidatora szkód 13 m2 ale bylo wiecej/ to nie tylko zacieki ale gladź ni popękala i odpadla a woda podciekała kanalami przewodów elektrycznych/ mieszkam na 4 piętrze wyżej tylko dach, dostałem odp od firmy uniqa odmowy wypłaty odszkodowania z uzasadnieniem że " niemożliwe z powodu braku potwierdzenia przyczyny wystąpienia szkody przez sprawcę " paranoja , sprawcą byl albo śnieg albo odwilż I CO DALEJ ROBIĆ
Odpowiedzi: 3
  • 2015-04-13 19:20 poniedziałek ~agent | [+] odpowiedz
    Nasza firma odszkodowawcza pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach , dokonamy analizy i wyceny szkody , BEZPŁATNIE kompletujemy pełna dokumentację nawet zdarzenia od 1997 r ZADZWOŃ I ODBIERZ SWOJE ... czytaj dalej »
  • 2015-04-13 19:20 poniedziałek ~agent | [+] odpowiedz
    Nasza firma odszkodowawcza pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach , dokonamy analizy i wyceny szkody , BEZPŁATNIE kompletujemy pełna dokumentację nawet zdarzenia od 1997 r ZADZWOŃ I ODBIERZ SWOJE ... czytaj dalej »
  • 2013-05-14 11:45 wtorek ~dionuta | [+] odpowiedz
    Uniqa- unika odpowiedzialności, nie odpuszczaj , odwołaj się od decyzji, w razie potrzeby możesz skorzystać z opinii rzeczoznawcy, z tego co napisałeś rozumiem, że mieszkasz w bloku- w takim razie spr... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.