X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

PZU
Ocena: 2.91 (2292 g³osy)
Powszechny Zak³ad Ubezpieczeñ S.A. to jedno z najstarszych w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych. W swojej ofercie dysponuje ubezpieczeniami na ¿ycie, zdrowie, komunikacyjnymi, mieszkaniowymi i turystycznymi. W jednym miejscu mo¿na wiêc wszystko, co wa¿ne, otoczyæ ochron±. Do dzi¶ cieszy siê uznaniem i zaufaniem wielu klientów na rynku. A jak wygl±daj± te opinie w liczbach?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± PZU S.A. w roku 2018 wynios³a 2649, z czego 1513 dotyczy³o ubezpieczeñ komunikacyjnych. Ogó³em sk³adane skargi stanowi± 31,7% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów s± niezwykle wa¿nym wska¼nikiem przy dokonywaniu wyboru ubezpieczyciela. Znaczenie ma szybko¶æ i skuteczno¶æ likwidacji szkód, obs³uga posprzeda¿owa i ogólny kontakt z klientem. Czêsto du¿e zaufanie wynika ze sta¿u na rynku, a nie z faktycznej jako¶ci us³ug. By to sprawdziæ nale¿y porównaæ ofertê PZU S.A. z ofert± innych ubezpieczycieli.
 
Bezcenne s± równie¿ informacje z tak zwanej „pierwszej rêki”, czyli od innych ubezpieczonych, którzy skorzystali z oferty towarzystwa. Czekamy na wasze informacje i wasze opinie. Podzielcie siê nimi, by przestrzec innych przed nieprawid³owo¶ciami lub zachêciæ do wyj±tkowych produktów, je¿eli takie waszym zdaniem oferuje PZU S.A. 

Odrazam

2008-12-28 18:44 niedziela ~BW
Obecnie chyba najgorsze tow.ubez. na rynku.Po podpisaniu umowy stajesz siê tylko k³opotem totalny brak wspó³pracy i zrozumienia.Czychaj± na Twój b³±d i nikt nie bêdzie chcia³ Ci pomóc.Odradzam ja wpad³em w ich sid³a i do¶wiadczy³em ich totalnego braku chêci porozumienia z klientem. Na podstawie moich przykrych do¶wiadczeñ odradzam podpisywanie umów z firm± PZU!!!!!!!!!!
  • 2019-11-16 12:23 sobota ~Kamila | [+] odpowiedz
    Tragedia. Nie by³am sprawc± wypadku. Zg³osi³am szkodê w swojej ubezpieczalni a nie sprawcy, w nadziji, ¿e jako klientka zostanê potraktowana powa¿nie. Rzeczoznawca wymy¶la³ bzdury ¿eby nie uznaæ ca³... czytaj dalej »
  • 2015-05-14 13:28 czwartek ~Pawe³ | [+] odpowiedz
    Potwierdzam w±tpliwo¶ci i uwagi autora w±tka i nie polecam
  • 2015-02-05 20:54 czwartek ~myszka | [+] odpowiedz
    po smierci meza udalam sie do pzu gdzie bylism ubezpieczeni na spora kwote pani zajmujaca sie ta likwidacja namowila mnie zeby nie odbierac calej sumy odszkodowania bo jezeli beda potrzebne mi te pien... czytaj dalej »
  • 2014-12-10 19:52 ¶roda ~³UKASZ | [+] odpowiedz
    Pomagamy w sytuacjach, gdy: - Mia³ miejsce wypadek w pracy - Mia³ miejsce wypadek w gospodarstwie rolnym - Mia³ miejsce wypadek komunikacyjny - By³e¶: rowerzyst±, kierowc±, pasa¿erem l... czytaj dalej »
  • 2014-02-03 12:43 poniedzia³ek ~Likwidacja szkody z OC w PZU | [+] odpowiedz
    Witam, ja od tygodnia czekam na auto zastepcze, tylko dlatego, ze nie uleglem natarczywym "namowom" konsultanta PZU na gotówkowe rozliczenie szkody! Z punktu widzenia poszkodowanego- PZU ni... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo PZU na:
    3.74
    OPINIE O PZU
  • 2014-02-07 15:38 pi±tek ~Oszukany przez PZU | [+] odpowiedz
    NA ULEG£EM I STARCI£EM - DOSTA£EM ODMOWN¡ ODPOWIED¯. To Ja by³em poszkodowany i to mi wjechali w bok auta a PZU nie wyp³aci³o mi kasy! Z³odzieje!!!!
  • 2013-12-23 09:58 poniedzia³ek ~Huhu | [+] odpowiedz
    Tia… Ludzie tu, to chyba z przyzwyczajenia z czasów komuny… Cz³owieki… Liczcie sobie co roku ile trzeba zap³aciæ. W Internecie liczcie i naprawdê tañszych, co nie znaczy ... czytaj dalej »
  • 2013-11-14 17:49 czwartek ~Bogdan | [+] odpowiedz
    Opinia prawdziwa. Jedynie ludzie którzy mieli okazje poznaæ ignorancjê infolini, rzeczoznawców z aparatem , bez zaanga¿owania oraz ci±gn±cych sie tygodniami procedur mog± wiedzieæ dlaczego lepiej ni... czytaj dalej »
  • 2013-10-22 17:31 wtorek ~marzena | [+] odpowiedz
    Odradzam! Odwo³a³am siê od od decyzji o nieprzyznaniu odszkodowania za skrêcony staw skokowy. 4 m-ce leczenia i rehabilitacji, zus orzek³ o uszczerbku, a pzu - nie. Sprawê przekazujê do kancelarii i d... czytaj dalej »
  • 2013-10-03 22:21 czwartek ~Majka zniesmaczona | [+] odpowiedz
    Tak, tak. Odradzam kontakt z prezesem czy dyrektorem z Bartoszyc. Go¶æ niekulturalny, pazerny, cwaniakowaty i wiele wiele innych pejoratywnych s³ów ci¶nie mi siê na usta ale nic to. PZU owszem, ale ... czytaj dalej »
  • 2013-09-28 20:49 sobota ~mirek | [+] odpowiedz
    Ubezpiecza³em wszystko w PZU ok. 25 lat, mieszkanie, samochody, dom, firmê by³o O.K. Od ok. dwóch lat dostajê na wszystko upomnienia, windykacje, nawet s±d elektroniczny w Lublinie. Co ¶mieszne do s±d... czytaj dalej »
  • 2013-08-26 17:46 poniedzia³ek ~Ja | [+] odpowiedz
    Uwa¿am tê firmê / agencjê (Warszawa, Odrow±¿a 15) za naci±gaczy. Nie honoruj± pism od PZU z atrakcyjn± ofert± ubezpieczeniow±. Po z³o¿eniu reklamacji w puncie - nie zosta³a w ogóle przes³ana dalej do ... czytaj dalej »
  • 2013-08-23 10:37 pi±tek ~ryszard | [+] odpowiedz
    Popieram nie tylko w kwestii ubezpieczeñ komunikacyjnych ale równie¿ zdrowotnych. Po zaistnia³ym wypadku ciag³e przepychanki i negatywne odpowiedzi. Kompletna ignorancja kilenta.
  • 2013-08-21 15:24 ¶roda ~aNdrzej Mularczyk | [+] odpowiedz
    KIlkukrotnie vy³em w szpitalu , ZAWSZ, ale to ZAWSZE i na czas by³a dokonana wyp³ata ¶widczenia. JEStem z NICH {PZU-¯Ycie zadowolony - POLECAM. OBs³uga fachowa i cierpliwa w Be³chatowie.
  • 2013-08-12 10:46 poniedzia³ek ~ania | [+] odpowiedz
    Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam, firma PZU to pora¿ka. Mój samochód uleg³ kolizji nie z mojego powodu. Mechanik samochodowy wystawi³ kosztorys na 4 tys. z³. Rzeczoznawca z PZU oceni³ st³uczk... czytaj dalej »
  • 2013-08-01 15:53 czwartek ~bambosz | [+] odpowiedz
    Cieszê siê, ¿e co poniektórzy s± zadowoleni - ¿yczê kolejnym, ja w bardzo duzym skrócie przedstawiê moje do¶wiadczenia - bra³em udzia³ w st³uczce, sprawca podpisa³ o¶wiadczenie o swojej wy³±cznej wini... czytaj dalej »
  • 2013-07-30 15:11 wtorek ~klopsik | [+] odpowiedz
    osoby które pisz± ¿e polecaj± z ta firm± wspó³pracê s± chyba niedorozwiniêci umys³owo ja ju¿ siê na nich przejecha³em nie raz i w³asnie dzi¶ kolejny raz pokazali na co ich staæ gdy z³o¿y³em podanie ... czytaj dalej »
  • 2013-06-26 06:53 ¶roda ~Ojciec Narodu | [+] odpowiedz
    Jak milo ze tu trafilem :) a wiec postaram sie jak najkrocej..! Bylem agentem i brokerem w Warszawie w swojej firmie tylko jedna osoba wyprzedzala mnie w podpisywaniu umow..! Az do chwili.. gdy zczale... czytaj dalej »
  • 2013-06-07 10:23 pi±tek ~PZU to z³odzieje | [+] odpowiedz
    PZU to banda z³odziei, jak masz wiêksz± skodê to zapomnij o szybkim odszkodowaniu, odszkodowanie otrzymasz tylko na podstawie wyroku s±dowegpo
  • 2013-05-01 13:00 ¶roda ~Poszkodowana!!! | [+] odpowiedz
    Po ¶mierci bliskiej osoby pracownik PZU zaproponowa³ aby po¶miertne ulokowaæ na ich koncie na okres 3 lat bo bêd± z tego zyski. ¯e w ka¿dej chwili mo¿na z tego zrezygnowaæ bez ¿adnej utraty pieniêdzy ... czytaj dalej »
  • 2013-05-01 12:57 ¶roda ~Poszkodowana!!! | [+] odpowiedz
    Po ¶mierci bliskiej osoby pracownik PZU zaproponowa³ aby po¶miertne ulokowaæ na ich koncie na okres 3 lat bo bêd± z tego zyski. ¯e w ka¿dej chwili mo¿na z tego zrezygnowaæ bez ¿adnej utraty pieniêdzy ... czytaj dalej »
  • 2013-04-24 13:14 ¶roda ~Mersha Woldu | [+] odpowiedz
    Pytanie do PZU: Dlaczego straci³em zni¿ki na OC(z 60% na 50%) tylko dlatego moj± ¿ona spowodowa³a wypadek jej samochodem(posiada osobny ubezpieczenia) ? Odpowiedzi: Witam W przypadku wspólnoty ma... czytaj dalej »
  • 2013-05-28 17:10 wtorek ~ja | [+] odpowiedz
    i co tu jest niejasne? szkoda bylo zaplacic 10 zl za ochrone znizki ? fajnie dac znizke swoja-zonie (lub odwrotnie)i razem korzystac ale potem juz nie jest fajnie jak razem ja tracicie?
  • 2013-03-04 11:44 poniedzia³ek ~JA | [+] odpowiedz
    Zdecydowanie odradzam - Towarzystwo z uporem maniaka usi³uje naprawiæ mój samochód czê¶ciami które nie s± oryginalne. Wysy³am skargê do Rzecznika Praw Ubezpieczonych. Nie skutkuj± argumenty oraz przyk... czytaj dalej »
  • 2012-11-08 10:05 czwartek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    PZU Bia³ystok ul Suraska to pora¿ka. Jak oddzia³ likwidacji szkód firmy mie¶ci³ na Jana Paw³a II by³o super. Mia³em kolizje drogowa w której bylem jako poszkodowany. Aby przy¶pieszyæ ca³y proces sam z... czytaj dalej »
  • 2012-09-27 11:59 czwartek ~go¶æ | [+] odpowiedz
    PZU jest w porz±dku. Zapisz siê do HDI. Ja jestem ubezpieczony i tam i tam. To wiem gdzie jest lepiej. Wtedy bêdziesz chwaliæ PZU na ka¿dym kroku. PZU jest tylko minimalnie dro¿sze np;30z³ na polisie ... czytaj dalej »
  • 2012-09-26 13:48 ¶roda ~Maciek | [+] odpowiedz
    Odradzam z wykrzyknikiem. Nic gorszego ju¿ nie bêdzie
  • 2012-09-22 20:53 sobota ~Zurma | [+] odpowiedz
    Odradzam zawierania ubezpieczenia DOM w PZU S.A.Jest to najgorszy ubezpieczyciel na rynku ubezpieczeniowym. W momencie zawierania ubezpieczenia nie interesuj± ich ¿adne dokumenty ani te¿ stan technicz... czytaj dalej »
  • 2012-12-09 22:00 niedziela ~Zawiedziony | [+] odpowiedz
    PZU - wymy¶laj± nieprawdopodobne przyczyny pêkania ¶cian ¿eby nie wyp³aciæ odszkodowania i odsy³aj± do s±du.Brak rzetelnej i fachowej likwidacji szkody.Nie po to siê ubezpiecza mieszkanie ¿eby chodziæ... czytaj dalej »
  • 2012-08-28 14:31 wtorek ~klient TU | [+] odpowiedz
    By³em kilka lat temu ubezpieczony w pakiecie AC,OC w PZU.Niestety podczas usuwania szkody z AC PZU zachowa³o siê nie³adnie.Zgodzili siê na naprawê bezgotówkow± w ASO,a nastêpnie robili problemy z wyp³... czytaj dalej »
  • 2012-08-22 14:44 ¶roda ~krzysztof | [+] odpowiedz
    mialem wypadek komunikacyjny mialem powazny uraz glowy stracilem zmysl smaku i powonienia mam dysmetrie gorzej widze na prawe oko i gorzej slysze na prawe ucho mam guza na czole ktory ulegl zwapnieniu... czytaj dalej »
  • 2012-07-31 14:21 wtorek ~ja | [+] odpowiedz
    Ja stanowczo odradzam t± firmê. Tak jak jak napisa³ kto¶ wcze¶niej. Zero wspó³pracy czy jakiejkolwiek organizacji pracy. Likwidatorzy sobie a konsultanci sobie. Poza tym likwidator sam na podstawie ... czytaj dalej »
  • 2012-08-13 21:04 poniedzia³ek ~AdamOlecko | [+] odpowiedz
    Nie wiem kto pisze te bezsensowne wypowiedzi o PZU ale wiem ¿e jest to karalne. Je¶li kto¶ jest pokrzywdzony s± instytucje pañstwowe gdzie mo¿na siê odwo³aæ w³±cznie z sadem. Czemu je¶li PZU jest t... czytaj dalej »
  • 2013-06-29 00:21 sobota ~s-c | [+] odpowiedz
    ano tak to czytam i chyba masz siano zamiast mozgu!!!! Dlaczego ma 50% udzialu w rynku nie wiem tego i ty pewnie tez, ale jezeli ma to pewnie dlatego ze ludzi znaja ten znak od 100Lat i mysla ze to do... czytaj dalej »
  • 2012-06-29 16:01 pi±tek ~Katarzyna | [+] odpowiedz
    Firma PZU jestnieuczciwa, wykorzystuje b³êdy poszkodowanych, odmawia wyp³aty nie podaj±c podstawy prawnej czyli dok³adnie mówi±c nie wyja¶nia dlaczego odmawia wyp³aty odszkodowania- [wymoderowano tre¶... czytaj dalej »
  • 2012-05-16 10:23 ¶roda ~BEJO | [+] odpowiedz
    Zlikwidowano III Odzia³ PZU w Warszawie nie wiadomo kiedy , na stronie www. podaje PZU ¿e oddzia³ nadal tam jest ! By³em i uca³owa³em klamkê. W g³owie mi siê nie mie¶ci ¿e nie dbaj± o podstawy tj INFO... czytaj dalej »
  • 2012-04-24 18:20 wtorek ~Pokrzywdzony | [+] odpowiedz
    Popieram w ca³ej rozci±g³o¶ci. Po obrabowaniu mieszkania mojej matki mia³em polisê ubezpieczeniow± w PZU. Najpierw kazano mi czekaæ na rzeczoznawcê. To mia³o siê odbyæ w ci±gu 7 dni. Kilkukrotne próby... czytaj dalej »
  • 2012-04-23 12:55 poniedzia³ek ~tesa | [+] odpowiedz
    W marcu PZU domaga³o sie ode mnie sk³adki za OC AC,która wp³aci³am w styczniu, mimo wysy³ania maili, dzwonienia na infolinie nie odpowiadaj±. Za¿adali nagle wy¿szej sumy ani¿eli w umowie, obecnie prób... czytaj dalej »
  • 2012-02-14 19:15 wtorek ~Agentka PZU | [+] odpowiedz
    Agenci PZU nie maj± czasu siedzieæ w necie i pierdów wypisywaæ, bo siê zajmuj± sprzeda¿± ubezpieczeñ. To samo polecam agentom konkurencji, która tu tworzy mity o nie wysy³anych kwitkach oc, kosmiczny... czytaj dalej »
  • 2012-01-06 00:26 pi±tek ~ryszard | [+] odpowiedz
    agent pytany o warunki czy regulamin mówi ¿e nie ma wszystko standard po w³amaniu okazuje sie ze jest regulamin a kierownik agenta twierdzi ze agent nie musi informowaæ o ubezpieczeniu bo klient... czytaj dalej »
  • 2011-12-29 16:28 czwartek ~Jola | [+] odpowiedz
    PZU nie wysy³a zawiadomieñ o wysoko¶ci sk³adek OC aby¶ czasami nie wypowiedzia³ umowy, potem przysy³aj± wezwanie do zap³aty. Mam tak od 2-3 lat. W tym roku zaskoczyli mnie jeszcze astronomicz± podwy¿k... czytaj dalej »
  • 2011-11-24 18:59 czwartek ~EWA | [+] odpowiedz
    Odradzam PZU DOM!!! z³odziejstwo!brak kompetencji.Mia³am kradzie¿ sprzêtu elektronicznego w domu(w³amanie.Po 6 dniach PZU przys³a³o mi odmowê przyznania odszkodowania za kradzie¿-a nie posiadali dokum... czytaj dalej »
  • 2013-07-19 15:37 pi±tek ~Anna | [+] odpowiedz
    Nie polecam i nie odradzam, a jestem agentem.Likwidacja szkód jest w innym pionie niz sprzedaz ubezpieczeñ.Wszystko zale¿y od zaanga¿owania ludzi tam pracuj±cych.OWU na poziomie lekko powy¿ej ¶redniej... czytaj dalej »
  • 2011-10-28 12:49 pi±tek ~KOLA | [+] odpowiedz
    od 1.5 roku czekam na odszkodowanie za napad na agencje finansowa na infolini za kazdym razem mówia ¿e musza jeszcze wys³aæ zapytanie do prokuratury z³odzieje dawno zostali skazani chyba szy... czytaj dalej »
  • 2011-09-08 20:44 czwartek ~Adam | [+] odpowiedz
    Agenci PZU to totalini oszu¶ci nigdy nie mówia ca³ej prawdy, a do tego zamieszame jest w to ca³e kierownictwo (mam rankingi spreparowane gdzie zawsze s± na pierwszym miejscu- ¿enada!!!)
  • 2011-10-11 17:46 wtorek ~PZUu | [+] odpowiedz
    HAHAHAHA rankingi... daj ju¿ spokój, PZU jest najlepsz± firm±, ty pewnie nawet nie znasz OWU, a ludziom ubezpieczenia wciskasz brokerku od siedmiu bole¶ci. Wkurza ciê bo PZU nie chce z tob± umowy podp... czytaj dalej »
  • 2012-03-28 14:36 ¶roda ~egz | [+] odpowiedz
    nie chce podpisac, bo nie mowi prawdy jakie sa wylaczenia w OWU dlatego woli sprzedac najtansze g... co mu kupia ze wzgledu na cene a nie na jakosc produktu ...
  • 2011-08-29 18:51 poniedzia³ek ~doradzam | [+] odpowiedz
    A inna firma wyp³aci³aby ci odszkodowanie za piêkne oczy , ¦mieszny jeste¶ cz³owieku> W innej firmie to by¶ dopiero zobaczy³ , nie wiedzia³by¶ nawet gdzie siê centrala znajduje
  • 2011-11-07 18:32 poniedzia³ek ~do¶wiadczona | [+] odpowiedz
    tu sie zgadzam , jak kto¶ juz zap³aci te sk³adke oczywiscie bez czytania warunków , do tego nie bedzie zadawa³ putan no bo i po co... to potem otwieraja mu sie oczy ze ta sk³adka mia³a byc najni¿sza a... czytaj dalej »
  • 2011-08-24 15:12 ¶roda ~Kleo | [+] odpowiedz
    Szkoda zosta³a zg³oszona w lipcu a nie d³ugo bêdzie wrzesieñ i do tej pory nie mam ani pieniêdzy ani naprawionego pojazdu. Wysy³aj± mi pisma pod ró¿ne adresy, czêsto te¿ nie wysy³aj± a wmawiaj±, ¿e wy... czytaj dalej »
  • 2013-03-23 16:58 sobota ~ela | [+] odpowiedz
    odradzam wspó³prace z firm± PZU. pó³tora miesiaca temu mia³am szkode nie z mojej winy. nie do¶c, ze rzeczoznawca który przyjecha³ na oglêdziny, zachow±³ sie bezczelnie, wmawiaj±c mi rózne rzeczy (sa... czytaj dalej »
  • 2011-02-24 18:38 czwartek ~by³a klientka | [+] odpowiedz
    ja równie¿ odradzam....takze mam przykre do¶wiadczenie z polis± na do ¿ycie i jej wyp³at± najlepiej odk³adaæ w inny sposób nie za pomoc± PZU .nie polecam wszystko ³adnie w momencie podpiasnia ale jes... czytaj dalej »
  • 2011-04-13 18:07 ¶roda ~Magda | [+] odpowiedz
    ja na odszkodowanie czekam od 5 stycznia i jako¶ cicho podobno nie maj± potwierdzenia z policji?
  • 2011-02-11 12:48 pi±tek ~znawca ubezpieczeñ | [+] odpowiedz
    Najdro¿sze Najpewniejsze Najlepsze
  • 2011-02-16 06:50 ¶roda ~DRACO | [+] odpowiedz
    najdro¿sze ? dziwne bo jedynie w PZU dosta³em najlepsz± ofertê aby ubezpieczyæ samochód Grande Punto 1.4 2009r kupiony w 2010 mam 10 % zni¿ek i ubezpieczenie wynios³o mnie w pzu 1500z³ AC+OC+NW w In... czytaj dalej »
  • 2011-07-27 15:54 ¶roda ~ja | [+] odpowiedz
    nie masz siê z czego cieszyæ, ja bym ci zrobi³ taniej i te¿ w pakiecie
  • 2011-10-11 17:42 wtorek ~PZU | [+] odpowiedz
    No i sam siê tym wyda³e¶ ¦CIEMNIACZU!!! Najpierw piszesz o szkodzie, a teraz przyzna³e¶ ¿e sam ubezpieczasz. Tak dzia³a internet- farami nie ma co siê kierowaæ.. ja jestem agentem PZU i nie oczerniam... czytaj dalej »
  • 2011-01-20 18:16 czwartek ~Georg | [+] odpowiedz
    Popieram w 100% sam do¶wiadczy³em kilkakrotnie na w³asnym przyk³adzie. Mam jeszcze pisma /odwo³ania/ z przed 2 , 3 , i 4 lat. Pe³na ignorancja ze strony PZU, ich zawsze musi byæ na wierzchu.
  • 2010-09-07 12:44 wtorek ~OK66 | [+] odpowiedz
    To po prostu naci±gacze LUDZIE Uciekajcie OD PZU
  • 2010-04-19 21:33 poniedzia³ek ~GRZEGORZ | [+] odpowiedz
    Mia³em dwie szkody AC i likwidowa³em je w Krakowie.Jestem bardzo zadowolony.Od oglêdzin pojazdu do otrzymania pieniedzy na konto czeka³em dwa dni.Wystarczy³o na remont i zosta³o jeszcze na dobr± wódkê... czytaj dalej »
  • 2010-01-04 19:11 poniedzia³ek ~Pawe³ | [+] odpowiedz
    www.eventum.com.pl - du¿o informacji i darmowe konsultacje oraz skuteczna pomoc w walce o nasze odszkodowania
  • PZU
    2009-11-13 21:47 pi±tek ~karmazyn | [+] odpowiedz
    Ka¿dy chyba mia³ przez chwilê styczno¶æ z PZU, choæby tylko w teorii. Ja akurat moge podzieliæ siê pozytywnymi do¶wiadczeniami zwi±zanymi z t± firm±. Mo¿e nie jest to najtañszy ubezpieczyciel, ale sol... czytaj dalej »
  • PZU
    2009-12-03 22:22 czwartek ~Karol G. | [+] odpowiedz
    ja osobi¶cie wiem i s³ysza³em od wielu znajomych ¿e ta firma to z³odziejstwo i maj± w *** klientów, gospodarstwa im daje wystarczaj±co zarobiæ a reszta klientów to dla nich ju¿ zlewka!!! jak chwalisz ... czytaj dalej »
  • PZU
    2011-01-21 12:06 pi±tek ~O co Wam chodzi??? | [+] odpowiedz
    Odobi¶æie wiem i s³ysza³em...(czy mia³e¶ jakie¶ do¶wiadczenia z wyp³at± odszkodowania czy tylko powtarzasz to co mówi± inni?) Osobi¶cie to ja mogê powiedzieæ ubezpieczam kilka samochodów + budynki i ... czytaj dalej »
  • PZU
    2013-11-29 23:58 pi±tek ~hoih | [+] odpowiedz
    podstawa za³atwiania spraw z pzu to za³atwianie tego przez s±d - chyba ¿e godzisz siê na och³apy proponowane przez tych naci±gaczy
  • 2009-09-24 10:01 czwartek ~MM | [+] odpowiedz
    chyba jeste¶ pracowikiem konkurencji i nigdy nie mia³e¶ doczynienia z PZU.Polecam PZU wszystkim
  • 2013-08-30 08:22 pi±tek ~karoln | [+] odpowiedz
    A Ty z kolei jestes zapewne pracownikiem PZU i kazano Tobie bronic PZU
  • 2012-03-23 15:51 pi±tek ~smajk | [+] odpowiedz
    Kolego tym razem chyba to ty jeste¶ pracownikiem lub kogo¶ masz z rodzinki BO MNIE PZU OSZUKA£O i to na ca³ej linii.Zamiast 70%wyp³aciæ TO wyp³acili jeno 10%. I Co ty na to??
  • 2011-02-16 13:04 ¶roda ~xxx | [+] odpowiedz
    A Tobie chyba p³ac± za takie wypowiedzi które ko³o prawdy nawet nie le¿a³y....
  • 2011-11-07 18:46 poniedzia³ek ~```kama | [+] odpowiedz
    co za jasnowidz??? Jak juz Polak jest zadowolony to pewnie oszust..co? Ja mysle ze jeste¶ osoba ogólnie niezadowola z ¿ycia i zadne inne wypowiedzi poza marudzeniami i obrazaniem osób trzecich cie nie... czytaj dalej »
  • 2009-10-06 20:00 wtorek ~Max | [+] odpowiedz
    Ja jestem ubezpieczony w PZU. 25-08-2009 jak by³em poszokdowany w kolizji drogowej, wystarczy³ jeden telefon a na miejscu pojawi³a siê lawete z cz³owiekiem który wykona³ dokumentacjê. Sprawca jest ube... czytaj dalej »
  • 2013-04-29 17:42 poniedzia³ek ~george... | [+] odpowiedz
    wszyscy ubezpieczyciele - to bezduszni z³odzieje , tylko do brania pieniêdzy i to nie ma³ych to cacy i sam lukier, a do wyp³at - to dopiero sie zaczyna robienie z klienta kompletnych debili i natrêtów... czytaj dalej »
  • 2013-04-29 17:42 poniedzia³ek ~george... | [+] odpowiedz
    wszyscy ubezpieczyciele - to bezduszni z³odzieje , tylko do brania pieniêdzy i to nie ma³ych to cacy i sam lukier, a do wyp³at - to dopiero sie zaczyna robienie z klienta kompletnych debili i natrêtów... czytaj dalej »
  • 2013-06-26 06:59 ¶roda ~Slavek | [+] odpowiedz
    Popieram to naciagacze prawni..! Prawo dziurawe Rzad kradnie wiec i inni robia podobnie do tego sie dostosowywujac.. hanba i wstyd..! Prze nigdy nie ubezpieczajcie sie..ma kilka dowodow na to ze oszuk... czytaj dalej »
  • 2013-04-01 16:52 poniedzia³ek ~Zadowolony zarz±dca | [+] odpowiedz
    Poszkodowany wielokrotnie w kolizjach gdzie korzysta³em z ubezpieczenia oc sprawcy i mam bardzo dobre zdanie o PZU. Natomiast faktycznie "Warta" to pora¿ka likwidacja szkody mimo przygotowan... czytaj dalej »
  • 2011-01-08 13:13 sobota ~mpop27 | [+] odpowiedz
    ja bylam poszkodowana w kolizji drogowej - naprawa z ubezpieczenia w PZU sprawcy i czekalam na tzw dokumentacje od 21 /dzien kolizji / do 5 dnia nastêpnego miesi±ca - wiec to jest ile dni? odejmuj±c d... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 13:18 wtorek ~mayday | [+] odpowiedz
    Dobrze napisa³e¶ ty jeste¶ w pzu a odpowiedzialnym zak³adem jest warta.Co je¶li to pzu ma wyp³aciæ odszkodowanie? Tragedia!!! Próbuj± oszukaæ klienta na wszystkie mo¿liwe sposoby:szkoda ca³kowita(70% ... czytaj dalej »
  • 2010-11-29 19:19 poniedzia³ek ~alia | [+] odpowiedz
    To co napisa³e¶ to prawie same bzdury. Choæby ta twoja "amortyzacja". Zgodnie z 365 KC naprawienie szkody polega na przywróceniu do staniu poprzedniego. Je¿eli czê¶ci s± ju¿ zu¿yte to wstawi... czytaj dalej »
  • 2013-05-12 21:30 niedziela ~ScOOrK | [+] odpowiedz
    Ty tak na powa¿nie? Chcesz mi powiedzieæ ¿e firmy samochodowe buduj±c auta korzystaj± z zamienników? Co ty bra³e¶? Chêtnie zobaczê to orzeczenie o którym piszesz - sam nie znalaz³em. Ale przy argume... czytaj dalej »
  • 2012-09-18 18:52 wtorek ~Mog | [+] odpowiedz
    Wysoko¶æ odszkodowania za rozbite auto nie mo¿e byæ ustalona w oparciu o ceny zamienników czê¶ci, które s± tañsze ni¿ oryginalne podzespo³y. Ubezpieczyciel nie mo¿e te¿ swobodnie zani¿aæ odszkodowania... czytaj dalej »
  • 2010-12-25 16:39 sobota ~K | [+] odpowiedz
    W przypadku OC je¿eli naprawa pojazdu przekracza 70% warto¶ci pojazdu to nie jest ostatecznie szkoda ca³kowita, tylko propozycja rozliczenia tej szkody jako ca³kowitej. Wtedy masz prawo dp tego, aby n... czytaj dalej »
  • 2011-08-12 08:24 pi±tek ~darek | [+] odpowiedz
    tak masz racjê ale moje polo wycenili do ac na 7200 a do szkody ca³kowitej na 5300 co ty na to a warto¶æ gie³dowa to okolo 7000 do 8000 z³ za auto z du¿ym przebiegiem a moje ma berdzo ma³y i jest n... czytaj dalej »
  • 2009-03-11 21:36 ¶roda ~max | [+] odpowiedz
    konkrety, konkrety...........
  • 2015-03-12 10:46 czwartek ~rafo | [+] odpowiedz
    Chcia³em siê dowiedzieæ czy moje ubezpieczenie obejmuje szkodê i... Najpierw trzy rozmowy i prze³±czanie od konsultanta do konsultanta, pó¼niej 13 min. Czekania na rozmowê z czwartym i on nie wiedzia³... czytaj dalej »
  • 2014-07-10 15:30 czwartek ~Niezadowolony Klient... | [+] odpowiedz
    Naderwa³em sobie wi±zad³a na terenie szko³y. - noga miesi±c w gipsie - branie lekarstw - dwa tygodni rehabilitacji Noga dalej nie funkcjonujê jak powinna. Dalej jest s³aba, a po gipsie mam zanik... czytaj dalej »
  • 2015-01-20 13:23 wtorek ~Edyta_D | [+] odpowiedz
    wiadomo ¿e ka¿dy rodzic chce p³aciæ jak najmniejsz± sk³adkê roczn±, dlatego potem z odszkodowania s± takie ¶mieszne pieni±dze. Za ból dodatkowo w warcie dostaje siê 200z³ ale to i tak w przypadku gdy ... czytaj dalej »
  • 2014-07-17 19:59 czwartek ~dada | [+] odpowiedz
    To jest tak jak ubezpieczenia szkolne kupuje siê tanie,winujê tu dyr.szkó³.
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.