X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

WYPADEK NA ŚLISKIM CHODNIKU !!! ITD
2011-06-07 12:42 wtorek ~Przemek
Witam mam pytanie miałem tą sprawę odpuścić ale słyszałem ze są szanse otrzymać odszkodowanie z OC budynku za wypadek na sliskim chodniku 1. W styczniu 2010 r. miałem wypadem na śliskim chodniku poślizgnąłem się wstrząśnienie mózgu skrecenie kręgosłupa szyjnego stłuczenie głowy 5 dni w szpitalu ponad 3 miesiące leczenia rehabilitacje itd. 2. W marcu 2011 r. wypadek przy wchodzeniu do buudynku z dachu na głowę spadła bryła lodu stłuczenie głowy leczenie 1,5 miesiąca. ZDARZENIA PRZY TYM SAMYM BUDYNKU MAM NR POLISY BUDYNKU MOJE PYTANIE DOTYCZY; - czy w jednym piśmie wnieść o wypłate odszkodowania za obydwa przytoczone wypadki i przesłac dokumentacje medyczną - czy najpierw wysłac nr polisy i dokumentacje medyczna za wypadek z 2010 z żądaniem odszkodowania a po jakimś czasie z za wypadek z 2011 r. JAK BEDZIE LEPIEJ????? - CZY TRZEBA OKRESLAĆ KWOTĘ ODSZKODOWANIA A JEZELI TAK TO JAKA W TYCH PRZYPADKACH??? BUDYNEK POSIADA oc JEST TO uRZĄD gMINY. BARDZO PROSZE O POMOC JAK BEDZIE LEPIEJ I DZIEKUJE CZEKAM NA ODPOWIEDZI....
Odpowiedzi: 2
  • 2011-06-07 14:20 wtorek ~Przemek | [+] odpowiedz
    bardzo dziękuje za pomoc
  • 2011-06-07 14:02 wtorek ~Piotr Siekański | [+] odpowiedz
    Dzień dobry, jeśli były to dwa odrębne zdarzenia, należy złożyć dwa odrębne wnioski o odszkodowanie. W tym celu dobrze jest udać się do zarządcy ubezpieczonego budynku, aby uzyskać numer polisy OC ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.