X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Czy należy się odszkodowanie?
2009-04-02 23:38 czwartek ~Anka K.
W grudniu zeszłego roku moja ciotka upadła na sliskim chodniu. Złamała bioro. przed nią miesiące unieruchomienia, pewnie już nigdy nie będzie na powrót tak sprawna jak kiedyś (jest po 60.) Mam pytanie - czy moze się starac o odszkodowanie? Wypadek miał miejsce w dzielnicy willowej, na chodniku przed jednym z domów. jak udowodnić, że to właśnie tam się stało (była karetka, wiec pewmnie zostało coś spisane w protokole). Ma ktoś może wiedze na ten temat?? Z góry dziękuję
Odpowiedzi: 5
  • 2009-04-08 09:22 środa ~Rysiek | [+] odpowiedz
    Spokojnie możesz starać się o odszkodowanie. Zbierz tylko jak najwięcej dokumentacji. Zawsze warto sprobowac. Nawet Straż miejska wlepiała mandaty włascicielom posesji za nieodśnieożone chodniki, bo t... czytaj dalej »
  • 2009-11-26 15:33 czwartek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Witam moja mam pracuje w szkole jako pomoc sprzątająca. Każdego miesiąc(jak każdy)opłaca ZUS. Teraz ma złamanie i skręcenie nogi. Czy po zakończeniu leczeni może odwoływać się do ZUS-u o odszkodowanie... czytaj dalej »
  • 2009-12-24 21:13 czwartek ~Grzegorz | [+] odpowiedz
    W sobotę byłem u brata bo urodziło mu się dziecko i lekko to oblewaliśmy ,ale nie przesadzając, wracając do domu ujechałem na schodach na klatce (na śniegu) uderzyłem głową w schód i doznałem wstrząśn... czytaj dalej »
  • 2010-10-28 17:30 czwartek ~Tomik | [+] odpowiedz
    Mam pytanie czy należy mi się odszkodowanie mam mierną przerwę w kolanie i koślawe kolano.I dostałem skierowanie do szpitala na artroskopie. Ale mam tylko ubezpieczenie w pracy-grupowe.
  • 2010-11-22 16:25 poniedziałek ~karmazyn | [+] odpowiedz
    Takie rzeczy bardzo szybko możanzweryfikowac, pierwsza rzecz to OWU, druga to kontakt bezpośrednio z ubezpieczycielem.
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.