X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Zapytaj eksperta

Komentarze do wątku:

odszkodowanie za smierc ojca lub matki
2012-02-21 19:15 wtorek ~bogna
witam jestem ubezpieczona grupowo w zakladzie pracy w pzu i chcialabym wiedziec czy w razie smierci rodzicow nalezy sie jakas suma a sa emerytami w wieku 82 lat i byli ubezp.w krusie gdyz byli rolnikami a skladke place 4 lata i czy ma to zwiazek z ich wiekiem w czsie rozpoczecia placenia skladki

Odszkodowanie za śmierć ojca

2013-06-28 08:47 piątek ~DuuzeODSZKODOWANIA
Służymy ci wsparciem w procesach o odszkodowanie za śmierć osoby ci bliskiej z powodu błędu lekarskiego, wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy czy innego czynu przestępnego. zasięgnij bezpłatnej konsultacji prawnej: 801 022 310 Więcej informacji także na DuzeODSZKODOWANIA.com
  • 2013-09-22 21:59 niedziela ~mirek | [+] odpowiedz
    witam, mam pytanie związane ze śmiercią matki.Opłacam indywidualnie składki w PZU co miesiąc tylko że termin płatności mam 1-wszego kazdego miesiąca, a wynagrodzenie za prace otrzymuje różnie to 10-te... czytaj dalej »
« powrót do działu: Zapytaj eksperta
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.