X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: OFE

Komentarze do w±tku:

OFE Generali
2011-06-11 17:07 sobota ~klara
Co myslicie o tym OFE ? Czy kto¶ moze w w³asnego doswiadczenia napisac czy op³aca sie do nich przenosic?
Odpowiedzi: 22
  • 2017-12-14 11:13 czwartek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2014-05-07 18:53 ¶roda ~sylwia1004 | [+] odpowiedz
    nie polecam Generali je¶li nie chcecie walczyæ z niekompetencj± brakiem wiedzy i nara¿aæ siê na dodatkowe koszty. Komplikuj± wszystko szczególnie w OFE gdybym wiedzia³a ile nerwów i pieniêdzy bêdzie m... czytaj dalej »
  • 2014-04-04 15:19 pi±tek ~Antygenerali | [+] odpowiedz
    Od 14 lat ubezpieczam tam mieszkanie i mam jednostki OFE, ale czas najwy¿szy ich zmieniæ. Tylko z lenistwa tego nie zrobi³em dot±d. Mam sporo z³ych obserwacji, s± nieelastyczni, nie wychodz± na przeci... czytaj dalej »
  • 2014-01-06 19:49 poniedzia³ek ~Kazik | [+] odpowiedz
    jestem jak najbardziej na tak. Na pewno wole OFE w Generali, niz zus... przynajmniej wiem, ze te pieniadze istnieja.
  • 2013-12-28 17:56 sobota ~Alina | [+] odpowiedz
    dla mnie OFE moze byc, pewnie i tak w ciagu najblizszych lat stanie sie rewolucja w tej sprawie, ale mam swoje w generali i nie moge narzekac. Jest naprawde OK.
  • 2013-12-18 00:37 ¶roda ~tekila | [+] odpowiedz
    Moim zdaniem warto braæ ich pod uwagê. Najwa¿niejsze ¿eby nie poddaæ siê losowaniu tylko mieæ wp³yw na to co siê dzieje.
  • Ofe
    2013-12-17 20:14 wtorek ~zo³za | [+] odpowiedz
    Ostatnio sprawdza³am rankingi i generali ma stopê zwrotu ponad 33%, ca³kiem przyzwoicie :)
  • Ofe
    2013-11-29 11:18 pi±tek ~Mamamisia | [+] odpowiedz
    Dla mnie równie¿ s± ok, je¶li patrze na rankingi to tylko te d³ugoterminowe, generale zawsze stabilnie stoi w czo³ówce
  • 2013-11-08 20:59 pi±tek ~alisss | [+] odpowiedz
    dla mnie sa jak najbardziej ok, bo utzymuja sie w czolowce najlepszych ofe juz od paru lat.
  • Ofe
    2013-10-22 10:25 wtorek ~zuzzzzzaaa | [+] odpowiedz
    ja równie¿ jestem zadowolona, w rankingach stoj± stabilnie, zwykle w czo³ówce, zestawienia dostajê regularnie
  • 2013-09-26 20:17 czwartek ~kawusia | [+] odpowiedz
    od lat nale¿ê do OFE Generali i jestem zadowolona. Czêsto prowadz± w rankingach, a je¶li nie prowadz± to s± w czo³ówce.
  • Ofe
    2013-08-24 23:19 sobota ~aliss | [+] odpowiedz
    ja mam w generali od paru lat i nie narzekam, nie mialam z ta firma zadnych problemow, a w rankinu sa bardzo mocno w czolowce.
  • OK
    2013-07-28 12:00 niedziela ~jola | [+] odpowiedz
    Jak dla mnie to dobry wybór. W rankingach s± jednymi z najlepszych. Kontakt z agentami i dostêp do informacji bardzo dobry. Wszystko szybko i sprawnie.
  • Ok
    2013-06-27 10:06 czwartek ~anielka | [+] odpowiedz
    Jak dla mnie jest ok, w rankingach stoj± stabilnie, na kontakt z agentem nie mogê narzekaæ.
  • 2012-12-21 19:40 pi±tek ~marysienka | [+] odpowiedz
    Przed wyborem OFE proponujê zapoznaæ siê z rankingami funduszy prowadzonych przez KNF. Ich prze¶ledzenie z pewno¶ci± u³atwi podjêcie decyzji.
  • 2012-07-21 18:59 sobota ~walonka | [+] odpowiedz
    Ja za namow± mê¿a który przedstawi³ mi naprawdê solidne argumenty przesz³am do Generali. Dla mnie naprawdê dobrze stoj±ca firma i notowania jako OFE maj± najwy¿sze. Uwa¿am ¿e to dobry wybór i ka¿demu ... czytaj dalej »
  • 2011-11-22 18:22 wtorek ~marcysia | [+] odpowiedz
    Ja chyba jednak wybiore w³asnie Generali.Mój tata juz od dawna ubezpiecza sie w³asnie u nich ,tak samo jak wykupuje polise na auto.jest bardzo zadowolony,wiec spokojnie mogê im tez w tej kwestii zaufa... czytaj dalej »
  • 2011-09-11 16:17 niedziela ~Roman | [+] odpowiedz
    witam je¶li chodzi o OFE to generali jest 1 na li¶cie rankingowej. Sprawdzaj±c OFE trzeba patrzeæ na okres 3 lat ranking jest dostêpny na KNF.pl tam s± wiarygodne informacje. Jak my¶lisz o zmianie to ... czytaj dalej »
  • 2011-06-30 19:19 czwartek ~n.m | [+] odpowiedz
    sprawdzic sobie ranking ofe i to od poczatku jego dzia³alno¶ci,ING jest na 2 miejscu wiec wybra³abym wlasnie ten otwarty fundusz emerytalny.Jesli jestes zainteresowana prosze o kontakt:506-223-034
  • 2011-06-29 12:23 ¶roda ~bk | [+] odpowiedz
    Musisz sobie to posprawdzac jak ten fundusz stoi w³asnie w tych wszystkich zestawieniach,porównac i podjac decyzje.A ja s³ysza³am ze w³asnie dobrze jest zmienic fundusz wiec moze warto przejsc tym raz... czytaj dalej »
  • 2011-06-19 17:47 niedziela ~wiola | [+] odpowiedz
    Przejrzyj sobie jeszcze oferte Generali,nie wypadaja zle w tych wszystkich zestawieniach.Ja w sumie od samego poczatku wybralam w³asnie ten fundusz i nie ma zadnych uwag ;))
  • 2011-06-12 14:43 niedziela ~Gregory | [+] odpowiedz
    Z tego co wiem to Allianz ma najwy¿sz± stopê zwrotu za ostatnie 3 lata, je¿eli chcesz wiedzieæ co¶ wiêcej, poszukaj, nawet na tym forum.
« powrót do dzia³u: OFE
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.