X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Ogarnijcie się wszyscy!!!

2017-02-02 20:56 czwartek ~Borisso
Bardzo żałuję, że żadna firma ubezpieczeniowa nie może jak na razie ubezpieczać od głupoty, bo to co tu czytam - większość tych co te komentarze piszą - sorry za wyrażenie - to imbecyle!!! Wiecie co to OWU i zakres ubezpieczenia oraz wyłączenia??? Nie rozumiecie to nie podpisujcie a jak nie rozumiecie to lećta do prawnika i tyle!!! Mario Boska zlituj się nad tymi owieczkami, bo zabłądziły gdzieś... Polisolokata??? To dobra polisa na życie ale z dodatkiem UFK więc nie może być kokosów, poza tym polisa jest terminowa więc trwa ileś lat a jak wcześniej się z niej zrezygnuje to dochodzą opłaty ale trzeba czytać!!! Auto z OC i AC??? Super, tylko jaki wariant? Pewnie kosztorysowy z potrąceniem amortyzacji więc sorki... jak zostawisz dowód rejestracyjny albo kluczyki w aucie i ukradną to nikt nie wypłaci odszkodowania, jak pojedziesz po pijaku i rozwalisz auto to nic nie wypłacą, więc myślcie następnym razem i przestańcie dobrą firmę obrażać, tylko się ogarnijcie!!! Jestem agentem i mam wiele TU pod sobą i jak były szkody to nikt się jeszcze nie zawiódł na mnie ani na firmie...Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych narzekających...
  • 2017-11-16 18:51 czwartek ~Adam | [+] odpowiedz
    WON SMIECIU
  • 2017-06-05 22:26 poniedziałek ~Prezes | [+] odpowiedz
    Ty jesteś jakaś psychiczna
  • 2017-04-11 16:22 wtorek ~Teresa Mochalska | [+] odpowiedz
    Płacą Pani dodatkowo za obronę Generali ? Mam dokumenty na ich głupote i nabieranie ludzi, ja napewno nigdy wiecej nic u nich nie ubezpieczę. Ja nie narzekam a stwierdzam fakty i mam na to dowody. ... czytaj dalej »
  • 2017-03-24 12:39 piątek ~maciej | [+] odpowiedz
    Pracowniku genreali, pisz sobie te płatne głupoty, ale nie obronisz tego co wyprawia twój mocodawca.
  • 2017-03-17 11:40 piątek ~alex | [+] odpowiedz
    Od glupoty i bezczelnosci to ciebie trzeba byloby ubezpieczyc!!!! Sama sie ogarnij i nie badz jednostronna i nie objektywna Placa tobie to smarujesz tutaj takie bzdury. Mialem sam orzypadek gdy pan w... czytaj dalej »
  • 2017-02-19 11:06 niedziela ~Alicja | [+] odpowiedz
    Widocznie nie miales zadnej innej watpliwoscxi kontaktu z generali poza wyslaniem wniosku o polise. Do tego momentu jest super. Pozniej juz "nic sie nie da"!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.