X
Uywamy plikw cookies, by uatwi korzystanie z naszego serwisu. Jeli nie chcesz, aby pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku,
zmie ustawienia swojej przegldarki. Wicej na temat naszej polityki prywatnoci znajdziesz tutaj.
Pole znajomemu| Forum
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Ogarnijcie si wszyscy!!!

2017-02-02 20:56 czwartek ~Borisso
Bardzo auj, e adna firma ubezpieczeniowa nie moe jak na razie ubezpiecza od gupoty, bo to co tu czytam - wikszo tych co te komentarze pisz - sorry za wyraenie - to imbecyle!!! Wiecie co to OWU i zakres ubezpieczenia oraz wyczenia??? Nie rozumiecie to nie podpisujcie a jak nie rozumiecie to leta do prawnika i tyle!!! Mario Boska zlituj si nad tymi owieczkami, bo zabdziy gdzie... Polisolokata??? To dobra polisa na ycie ale z dodatkiem UFK wic nie moe by kokosw, poza tym polisa jest terminowa wic trwa ile lat a jak wczeniej si z niej zrezygnuje to dochodz opaty ale trzeba czyta!!! Auto z OC i AC??? Super, tylko jaki wariant? Pewnie kosztorysowy z potrceniem amortyzacji wic sorki... jak zostawisz dowd rejestracyjny albo kluczyki w aucie i ukradn to nikt nie wypaci odszkodowania, jak pojedziesz po pijaku i rozwalisz auto to nic nie wypac, wic mylcie nastpnym razem i przestacie dobr firm obraa, tylko si ogarnijcie!!! Jestem agentem i mam wiele TU pod sob i jak byy szkody to nikt si jeszcze nie zawid na mnie ani na firmie...Pozdrawiam wszystkich, szczeglnie tych narzekajcych...
  • 2017-06-05 22:26 poniedziaek ~Prezes | [+] odpowiedz
    Ty jeste jaka psychiczna
  • 2017-04-11 16:22 wtorek ~Teresa Mochalska | [+] odpowiedz
    Pac Pani dodatkowo za obron Generali ? Mam dokumenty na ich gupote i nabieranie ludzi, ja napewno nigdy wiecej nic u nich nie ubezpiecz. Ja nie narzekam a stwierdzam fakty i mam na to dowody. ... czytaj dalej »
  • 2017-03-24 12:39 pitek ~maciej | [+] odpowiedz
    Pracowniku genreali, pisz sobie te patne gupoty, ale nie obronisz tego co wyprawia twj mocodawca.
  • 2017-03-17 11:40 pitek ~alex | [+] odpowiedz
    Od glupoty i bezczelnosci to ciebie trzeba byloby ubezpieczyc!!!! Sama sie ogarnij i nie badz jednostronna i nie objektywna Placa tobie to smarujesz tutaj takie bzdury. Mialem sam orzypadek gdy pan w... czytaj dalej »
  • 2017-02-19 11:06 niedziela ~Alicja | [+] odpowiedz
    Widocznie nie miales zadnej innej watpliwoscxi kontaktu z generali poza wyslaniem wniosku o polise. Do tego momentu jest super. Pozniej juz "nic sie nie da"!
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ycie, zdrowotne, nieruchomoci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsibiorcw, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ycie. Zamw ubezpieczenie na ycie, Korzyci z ubezpieczenia na ycie, Ceny ubezpiecze na ycie, Czym jest ubezpieczenie na ycie? Oblicz skadk ubezpieczenia na ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpiecze Ochronnych - zabezpiecz Twoje ycie i zdrowie. Ranking Ubezpiecze Oszczdnociowych - oszczdzaj na emerytur.Na co zwrci uwag wybierajc polis na ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamw ubezpieczenie nieruchomoci u 5 agentw lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypenij formularz, oblicz skadk i kup polis. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz skadk ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porwnaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daj Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojay po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porwnaj ubezpieczenia podry online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - podrne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porwnaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.