X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

InterRisk
Ocena: 2.67 (791 g³osów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Risk S.A. VIG to firma ubezpieczeniowa, która specjalizuje siê przede wszystkim w zakresie ubezpieczeñ maj±tkowych i komunikacyjnych. Jej propozycja jest do¶æ atrakcyjna choæ firma nie plasuje siê w czo³ówce towarzystw ubezpieczeniowych. Czy wp³yw na to maj± równie¿ opinie klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± TU Inter Risk S.A. VIG w roku 2018 wynios³a 359, co daje 4,3% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia powinien byæ podyktowany przede wszystkim zakresem oferowanej ochrony. Warto zatem porównaæ ofertê TU Inter Risk S.A. VIG z propozycjami innych towarzystw ubezpieczeniowych. Na tej podstawie mo¿na ustaliæ, czy te polisy wyró¿niaj± siê czym¶ szczególnym.
 
Druga bardzo wa¿na sprawa to opinie dotychczasowych klientów. To dziêki nim mo¿na sprawdziæ, czy firma wywi±zuje siê ze swoich zobowi±zañ i obietnic. Je¿eli wiêc w przesz³o¶ci wspó³pracowali¶cie lub obecnie wspó³pracujecie z TU Inter Risk S.A. VIG to zapraszamy do podzielenia siê swoj± opini±. To mo¿e byæ bardzo wa¿ny czynnik decyduj±cy o dokonaniu wyboru. 

Opinia

2008-12-30 17:50 wtorek ~brak podpisu
Ubezpieczy³em samochód, który mi skradziono: Pakiet H-7 najtañsze ubezpieczenie mieszkania, O.C. i komunikacyjne OC, AC, CA, NNW. Wyp³acono mi odszkodowanie w wysko¶ci sumy ubezpieczenia w ci±gu 14 dni, oraz zwrócono bez dodatkowego wniosku cze¶æ niewykorzytanej ochrony OC i NNW.
  • 2015-04-14 11:34 wtorek ~ja | [+] odpowiedz
    H-7 to Ergo hestia a nie Interrisk :)
  • 2015-01-02 13:07 pi±tek ~ubezpieczony | [+] odpowiedz
    na bank pani jest z firmy :)nie ma takich cudów.troche pani przekolorowala.
  • 2014-10-17 09:16 pi±tek ~Anna | [+] odpowiedz
    M±¿ spe³ni³ swoje marzenie, kupi³ ukochany samochód Mitsubishi Outlander rocznik 2005 pierwsza rejestracja 2006. Przebieg 85 000 km, dali¶my za niego 26 000 z³. Cieszy³ siê ca³y miesi±c, dopóki nie wj... czytaj dalej »
  • 2014-10-17 10:18 pi±tek ~... | [+] odpowiedz
    Takie ró¿nice w wyliczeniach mog± siê zdarzaæ, jednak nie jest to sytuacja bez wyj¶cia. Mogê podpowiedzieæ kilka sposobów na rozwi±zanie problemu...
  • 2014-10-17 10:18 pi±tek ~... | [+] odpowiedz
    Takie ró¿nice w wyliczeniach mog± siê zdarzaæ, jednak nie jest to sytuacja bez wyj¶cia. Mogê podpowiedzieæ kilka sposobów na rozwi±zanie problemu...
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo InterRisk na:
    4.20
    OPINIE O InterRisk
  • 2014-07-06 15:15 niedziela ~ordynator | [+] odpowiedz
    jaka ubezpieczalnia taka taz I kadra pracownicza w 80 procentach to idioci nie majacy ani kompetencji ani rozumu gadaja sami niewiedzac co albo zasiegaja porady od troche mniej glupich a najgorsze jes... czytaj dalej »
  • 2014-05-07 23:08 ¶roda ~Matti29 | [+] odpowiedz
    Firma InterRisk to masakra od 2012 roku czekam na zwrot pieniêdzy za kasacjê samochodu klient z InterRisk wymusi³ pierszeñstwo przyzna³ siê do winy Policji na miejscu wypadku oraz mia³em jeszcze ¶wiad... czytaj dalej »
  • 2014-04-13 16:41 niedziela ~arek | [+] odpowiedz
    Podsumowuj±c te opinie,najlepiej siê dodatkowo ubezpiczyæ od odpowiedzia³no¶ci prawnych w instytucji D.A.S. Op³ata roczna to 210 z³.Coraz wiêcej samochodów,szczególnie flotowych ma wykupione ubezpiecz... czytaj dalej »
  • 2014-02-20 12:44 czwartek ~WALCZACY ZE ZLODZIEJAMI Z INTERRISK | [+] odpowiedz
    ty idioto skoñczony, samo sledztwo trwa minimum JEDEN MIESIAC!!!! jeste¶ nastêpnym parobkiem z BANDY SMIERDZACEGO INTERRISK????
  • 2013-12-05 15:43 czwartek ~SKARBNIK | [+] odpowiedz
    OCENA POZYTYWNA I TO na 6+ Zosta³am jako petent za³atwiona przez przedstawicieli firmy InteRisk S.A w sposób rzeczowy i efektywny w tempie co najmniej zadawalaj±cym. Jaka¶ kobitka ubezpieczona w fir... czytaj dalej »
  • 2013-11-14 14:11 czwartek ~marek | [+] odpowiedz
    oszusci !! nie polecam!!!
  • 2013-09-23 18:22 poniedzia³ek ~Olga | [+] odpowiedz
    Widze, ze same negatywne opinie. Dziekuje! Poszukam innej firmy.
  • 2013-07-15 15:26 poniedzia³ek ~Aneta | [+] odpowiedz
    Najgorszy ubezpieczyciel w PL. Jest tani jak kupisz sobie u nich ubezpieczenie (czesto s± najtañsi i st±d prywatni agenci ich polecaj±...) ja mialam z nimi same klopoty. Wycenili mi tak szkode ze po¿a... czytaj dalej »
  • 2013-10-13 15:37 niedziela ~IR-z³odzieje | [+] odpowiedz
    Mam podobne do¶wiadczenia - po prostu kontakt z likwidatorem to cud, samo zdobycie numeru to ju¿ sukces.. Utrudniaj± sprawê jak tylko mog±, no ale wiadomo, ¿e za cen± idzie jako¶æ, a to najtañsze ubez... czytaj dalej »
  • 2013-07-02 19:09 wtorek ~belo | [+] odpowiedz
    po pó³ roku od wypowiedzenia umowy przychodzi pismo ,¿e umowa nie zosta³a rozwi±zana plus do zap³aty 300z³ - takie samo pismo dosta³ go¶æ od ,którego kupi³em auto. paranoja...
  • 2013-06-03 19:41 poniedzia³ek ~ja | [+] odpowiedz
    Krótko Z£ODZIEJE I TYLE
  • 2013-03-23 08:20 sobota ~J | [+] odpowiedz
    Bardzo rzadko czytam opinie na forach i praktycznie ich nie wpisuje ale ku przestrodze innych muszê napisaæ swoj± o firmie Inter Risk. Blisko dwa miesi±ce temu zosta³ zalany mój lokal us³ugowy i z rac... czytaj dalej »
  • 2013-02-04 14:06 poniedzia³ek ~Piotr | [+] odpowiedz
    a auto bylo warte napewno 1200 z³ :)
  • 2013-01-23 21:25 ¶roda ~makarena | [+] odpowiedz
    wiêc domniemam, ¿e kto¶ pomyli³ polisy..
  • 2013-01-16 15:19 ¶roda ~niezadowolona | [+] odpowiedz
    generalnie nie polecam. Mia³am wypadek samochodowy ktorego sprawca mial ubezp auto w IR bylo to 13.11.2010. troche ze mna korespondowali chcac coraz to innych dokumentow. dnia 22.10.2012 dostalam inf ... czytaj dalej »
  • 2012-12-11 10:05 wtorek ~tomasz | [+] odpowiedz
    mi zrobili przelew tydzien temu i dalej niemam chyba przez borabora idzie
  • 2012-10-15 18:45 poniedzia³ek ~ola | [+] odpowiedz
    witam wszystkich poszkodowanych w kolizji drogowej.je¿eli o mnie chodzi firma interrisk wyp³acila mi niewielkie odszkodowanie w miarê szybko.autko by³o stare bo 94r.w wyniku kolizji uszkodzono mi klap... czytaj dalej »
  • 2012-06-05 02:12 wtorek ~szczur | [+] odpowiedz
    J¶li ukradli samochód , ubezpieczyciel nie wyp³aci kasy do czasu wyle¿akowania na biurku prokuratora ( ok. 1,5 miesi±ca ) . 14 dni to bzdura nawet z logicznego punktu widzenia .
  • 2012-02-10 16:33 pi±tek ~niedosz³y klient | [+] odpowiedz
    ¦rednio co dwudziesta opinia jest pozytywna. Dziêki, poszukam innego ubezpieczyciela.
  • 2012-02-03 10:28 pi±tek ~Zadowolony Klient | [+] odpowiedz
    25.11.2011 r. mia³em zdarzenie drogowe nie z mojej winy. Wyp³ata szkody rzeczowej - do 3 tygodni, w kwocie adekwatnej do warto¶ci pojazdu. Wyp³ata szkody osobowej - po 5-ciu tygodniach ( lekarze. bad... czytaj dalej »
  • 2014-02-19 21:41 ¶roda ~jamm | [+] odpowiedz
    wez pracowniku inter risk oszuscie zamknij sie
  • 2011-02-21 10:32 poniedzia³ek ~magda | [+] odpowiedz
    brzmi to jak reklama a nie komentarz klienta. Ciekawe w jakiej sytuacji zwrócono niewykorzystan± czê¶æ z OC. Czy w terminie 14 dni policja umo¿y³a ¶ledztwo i wyrejestrowano auto z wydzia³u komunikacji... czytaj dalej »
  • 2011-01-18 17:17 wtorek ~aXeL | [+] odpowiedz
    H7 to w Hestii, a nie w Inter Risk :-)
  • 2010-03-26 15:42 pi±tek ~~a.p | [+] odpowiedz
    proponujê nie ubezpieczaæ samochodu w interrisk, poszkodowany przechodzi koszmar
  • 2010-03-26 15:31 pi±tek ~~a.p | [+] odpowiedz
    Mam tylko nadziejê ¿e nigdy wiêcej nie bêde mia³ kolizji z go¶ciem ubezpieczonym w Interrisk. Dla mnie osobi¶cie to narazie najgorszy ubezpieczyciel z punktu widzenia poszkodowanego
  • 2011-10-20 12:19 czwartek ~Poszkodowany ;) | [+] odpowiedz
    Mam tak± sam± opinie jak kolega Wy¿ej masakra..
  • 2011-10-03 15:59 poniedzia³ek ~pokrzywdzony | [+] odpowiedz
    Zgadzam siê z wypowiedzi± inter risk koszmar !!! Ja by³em pasa¿erem i zado¶æuczynienia za ponad 90% utraty zdrowia 25 ty¶ i fina³ Dobrze zrobi³em i odda³em do kancelarii prawnej sprawê niech gnojom zr... czytaj dalej »
  • 2011-01-25 08:04 wtorek ~ela | [+] odpowiedz
    zgadzam siê
  • 2011-01-19 20:34 ¶roda ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    potwierdzam mialem kontak z takowym 13.12.2010 -> 15.12.2010 zgloszilem szkodê, 12.01.2011 likwidator z inter risk laskawie sie pojawil po uprzednim kilkukrotnym monicie telefonicznym, jest 19.01.2... czytaj dalej »
  • 2009-08-13 22:26 czwartek ~Compass | [+] odpowiedz
    Drobna poprawka, choæ jak widzê po datach "nieco" spó¼niona. Pakiet H7 oferowany jest przez Hestiê. InterRisk ma w ofercie pakiet H1 (nie zawiera on jednak ub. mieszkania).Pomyli³ Pan towar... czytaj dalej »
  • 2010-05-31 20:45 poniedzia³ek ~ja | [+] odpowiedz
    blad interrisk nie ma h1 a k1
  • 2009-10-08 21:01 czwartek ~Kati00 | [+] odpowiedz
    Obawiam siê,¿e ty te¿ niemasz racji ....... H1 to te¿ Hestia ....:)))) tylkoinny pakiet i te¿ mo¿e byæ z mieszkaniem ..... Natomiast Inter Risk nie ma jaki¶ nazw pakietów , Oc Ac NNw I ASS to jest j... czytaj dalej »
  • 2010-08-03 00:32 wtorek ~PIOTR | [+] odpowiedz
    chlopcy - jest w Interrisk cos takiego ja K1 (RODZAJ PAKIETU)
  • 2013-01-23 21:27 ¶roda ~makarena | [+] odpowiedz
  • 2010-08-11 14:58 ¶roda ~mary | [+] odpowiedz
    ¶miem przypuszczaæ, ¿e kati to dziewczyna
  • 2009-10-13 23:17 wtorek ~Compass | [+] odpowiedz
    trafne spostrze¿enie i moja pomy³ka: pakiet H1 to Hestia InterRisk ma pakiet K-1
  • 2009-07-22 13:46 ¶roda ~Duszek | [+] odpowiedz
    Pewnie jest Pan/Pani jednym z pracowników IR. Aczkolwiek cuda siê zdarzaj±, ale to co Pan/Pani napisa³a mo¿e siê tak samo zdarzyæ jak wygrana w Totolotka. :)
  • 2013-10-26 14:59 sobota ~Obiektywny | [+] odpowiedz
    Przepraszam a adwersarz jest z PZU czy Warty
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.