X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.72 (1184 g³osy)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest ju¿ od wielu lat. Specjalizuje siê w oferowaniu ró¿norodnych ubezpieczeñ na ¿ycie i zdrowie oraz polis maj±tkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmê „bezpieczeñstwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Generali Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. w roku 2018 wynios³a 375, co daje 4,5% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wi±¿e siê z konieczno¶ci± dok³adnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego te¿ trzeba porównaæ ubezpieczenia, które s± dostêpne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie mo¿na wybraæ to, co jest rzeczywi¶cie dobre.
 
Nie bez znaczenia s± równie¿ opinie innych u¿ytkowników. To oni wiedz± z do¶wiadczenia, jak w praktyce sprawdza siê dane ubezpieczenie. Dlatego te¿, je¿eli macie do¶wiadczenia zwi±zane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie siê nimi z nami. Byæ mo¿e bêd± pomocne innym. Zostaw swoj± opiniê. 

Opinia

2009-01-10 15:02 sobota ~brak podpisu
Bardzo ³atwa przyjazna strona generalidirect.pl w porównaniu do ca³ej directowej konkurencji zdecydowanie najlepsza. Cena polisy atrakcyjna w porównaniu na przyk³ad na 4rek lub liberty czy cu - sprawdzi³em wszystkie i wybra³em direct generali. Ca³a obs³uga równie¿ profesjonalna :-) Szkodê samochodow± likwidowa³em jaki¶ czas temu i wszystko przebieg³o rewelacyjnie szybko i wysoko¶æ odszkodowania mnie mile zaskoczy³a... JESTEM NA TAK i wszystkich szczerze POLECAM!!!!
  • 2015-01-28 11:37 ¶roda ~przybylowicz_lex | [+] odpowiedz
    Nie jeste¶cie Pañstwo zadowoleni ze swojej polisy ubezpieczeniowej? Chcecie odst±piæ od umowy z ubezpieczycielem, ale op³aty likwidacyjne s± zbyt wysokie? Rozwi±¿emy j± za Pañstwa unikaj±c dodatkowych... czytaj dalej »
  • 2014-06-29 18:49 niedziela ~Sonia | [+] odpowiedz
    ja mam ubezpieczone w generali mieszkanie i naprawdê nie narzekam. Mialam sytuaje, ze sasiad mnie zalal, ale odszkodowanie dostalam normalnie, bez opoznien i kwotowo tez ok.
  • 2014-01-24 20:06 pi±tek ~marekmam | [+] odpowiedz
    !!!!!!!!!! OSZU¦CI !!!!!!!!!!!!! W 2012 roku mia³em wypadek (jeden z klientów GENERALI ze pcha³ mnie z drogi podczas wyprzedzania przelecia³em przez rów i skosi³em parê drzewek ... mia³o to miejsce... czytaj dalej »
  • 2013-12-03 12:45 wtorek ~Violetta | [+] odpowiedz
    Ile Ci za to zap³acili!A mo¿e tam pracujesz? Nie wprowadzaj Uczciwych ludzi w kana³.
  • 2013-12-09 13:43 poniedzia³ek ~termo1 | [+] odpowiedz
    Witam czy kto¶ jest w stanie mi dobitnie i szczególowo wyt³umaczyæ jak odliczyæ podatek od funduszy inwestycyjnych? posiadam konto sk³adek regularnych na które no raczej musze wp³acaæ do 10 lat by ni... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Generali na:
    4.27
    OPINIE O Generali
  • 2013-09-03 11:34 wtorek ~investhelp.pl | [+] odpowiedz
    algorytm-zyskow.pl Nowy projekt w którym warto wzi±æ udzia³! Du¿o darmowej ale jak¿e przydatnej wiedzy! Je¿eli wykorzystasz wskazówki mo¿esz zacz±c zarabiaæ.
  • 2013-08-24 15:08 sobota ~wacek | [+] odpowiedz
    Szkoda ca³kowita czerwiec 2012, aktualnie jest sierpieñ 2013 i sprawy nie zosta³y zakoñczone. Kontakt z Likwidatorem (z oddzia³u Katowice) niemo¿liwy do nawi±zania. Gdyby nie pomoc Rzecznika Ubezpiecz... czytaj dalej »
  • 2013-04-15 13:28 poniedzia³ek ~Albert | [+] odpowiedz
    Ludzie 3 misi±ce czekam na wyp³ate pieniedzy po st³uczce z mijego AC i do dnia dzisiejszego nie dosta³em nawet z³otówki za remont auta zap³aci³em ze swojej kieszeni 16 tys i jak dzwoni do generali to ... czytaj dalej »
  • 2013-02-15 19:00 pi±tek ~Ania | [+] odpowiedz
    Ta opinia to wybitnie dzie³o marketingu Generalli! Moje doswiadczenia s± fatalne. Szkodê wyceniono mi na 2 tys. pln, a koszt naprawy wyniós³ 14 tys. pln. Jaka¶ ¿enada. A kontakty z t± firm± to totalna... czytaj dalej »
  • 2012-04-04 23:22 ¶roda ~agula | [+] odpowiedz
    ja tez przezywam z nimi koszmar!!!!kieyds bylam ubezpieczona w uniqa i tam w tydzien wszystko bez problemu. a tu nikt nic nie wie, nie odpowiadaja na maile, PORAZKAAAAAAAAA!!!ludzie trzymajcie sie dod... czytaj dalej »
  • 2012-03-26 12:32 poniedzia³ek ~Tommy | [+] odpowiedz
    A ja napiszê tak. Nie ¿yczê nikomu aby mia³ co¶ wspólnego z t± firm±. Pojazd mój zosta³ uszkodzony w wyniku kolizji z pojazdem ubezpieczonym w Generali 3 tygodniach po oglêdzinach zadzwoni³em i Pani s... czytaj dalej »
  • 2012-01-24 12:38 wtorek ~Misiek | [+] odpowiedz
    Jedna wielka masakra. Nie ubezpieczajcie samochodu w firmie gdzie tylko jest jedno biuro jeszcze tylko telefoniczne. ¯eby dowiedzieæ siê co¶ o szkodzie trzeba dzwoniæ na infoliniê gdzie oni i tak gówn... czytaj dalej »
  • 2011-12-08 10:05 czwartek ~znafca | [+] odpowiedz
    Najwiêksze gówno ubezpieczeniowe, miejmy nadzieje ze kryzys ich zniszczy, zaoszczêdzi to zdrowia wielu ludziom którzy s± zmuszeni za³atwiaæ odszkodowanie w tej firmie
  • 2011-10-18 11:20 wtorek ~E | [+] odpowiedz
    TOWARZYSTWO GENERALI KOSZMAR.JESTEM POSZKODOWAN¡ WEDLE PRAWA W CI¡GU 30 DNI OD ZG£OSZENIA SZKODY MIA£AM MIEÆ KOSZTORYS I ODSZKODOWANIE.PO 46 DNIACH UPORCZYWYCH PRÓ¦B I TELEFONÓW WRESZCIE DOSTA£AM .KOS... czytaj dalej »
  • 2011-10-03 19:11 poniedzia³ek ~pokrzywdzony klient | [+] odpowiedz
    Jak tylko sprawca Waszej szkody ubezpieczony bêdzie w Generali, to bez wahania od razu wynajmijcie adwokata lub jedn± z wielu kancelarii odszkodowawczej. Zaoszczêdzi Wam to nerwów, czasu i zapewni ucz... czytaj dalej »
  • 2011-09-13 09:23 wtorek ~Marcin | [+] odpowiedz
    Jak dla mnie firma ok. Wyp³ate z ubezpieczenia grupowego dosta³em w ci±gu 3 tygodni. Polecam biuro z Piotrkowa Trybunalskiego bardzo dobrze pomagaj±. Mam tam równie¿ swojego agenta który zawsze o mnie... czytaj dalej »
  • 2011-06-20 18:32 poniedzia³ek ~JasniePan ZEJMO | [+] odpowiedz
    JAK KTO¦ MA K£OPOT Z LIKWIDACJ¡ SZKODY W GENERALI - ZAPRASZAM. jasnie_pan_zejmo@wp.pl Przestancie pierdzielic na forach tylko konkretnie siê we¬cie za za³atwianie sprawy. Wy¶lijcie szczegó³y sprawy... czytaj dalej »
  • 2011-02-03 12:15 czwartek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    chyba piszesz o innym towarzystwie ubezpieczeniowym a nie o Generali. Od dwóch miesiêcy próbujê siê dodzwoniæ bo szkoda by³a w listopadzie. niestety nie odbiera nikt tylko dzia³ zawierania ubezpiczeñ ... czytaj dalej »
  • 2010-12-21 18:47 wtorek ~Szabelka | [+] odpowiedz
    To towarzystwo to jaka¶ kpina, wiedz± jak zbieraæ sk³±dki ale kiedy przychodzi do wyp³acania odszkodowañ kotnakt sie urywa, akta gin± i oczywi¶cie przychodz± odmowne decyzje UNIKAÆ JAK TYLKO SIÊ DA
  • 2010-12-06 21:10 poniedzia³ek ~dawidt300 | [+] odpowiedz
    Mam wra¿enie ¿e to co przeczyta³em to jaka¶ ¶ciema. Od dwóch miesiêcy czekam na wycenê szkody w tej firmie, tydzieñ temu dzwoni³em i prosi³em o kontakt osobê która prowadzi moj± sprawê i nic, ¿adnego ... czytaj dalej »
  • 2010-07-30 22:24 pi±tek ~prawdziwy fan | [+] odpowiedz
    jak kogo¶ nienawidzisz.ubezpiecz swojego grata w generali.rozwal mu auto.zawa³u dostanie zanim kase odzyska.a tobie nic nie grozi.z wyj±tkiem utraty czê¶ci zni¿ki.naprawde super firma.jak kto¶ zna lep... czytaj dalej »
  • Dno
    2010-07-30 21:45 pi±tek ~Rzeszowiak | [+] odpowiedz
    nigdy nie wykupiê tam polisy oc.nie bêdê skazywa³ ludzi na to co mnie spotka³o nawet jak by mi za darmo dawali.jak nie chc± p³aciæ.to oszustów karmi³ nie bêdê.mia³em kiedy¶ szkodê pzu to sprawa by³a p... czytaj dalej »
  • Dno
    2010-11-06 20:46 sobota ~Bati | [+] odpowiedz
    a ciekawe jak to sprawdzi³e¶? skoro twierdz± ¿e nie przys³ali. Takie rzeczy siê zdarzaj±, polska policja czasem te¿ potrafi schrzaniæ sprawê
  • Dno
    2010-11-08 10:38 poniedzia³ek ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    dok³adnie nie tylko ubezpieczyciel odpowiada za wszelkiego rodzaju opó¼nienia
  • Dno
    2010-11-08 18:30 poniedzia³ek ~Rouch | [+] odpowiedz
    za opó¼nienie winny te¿ mo¿e byæ bank je¶li fura jest w leasingu, przyczyn± dodatkow± mo¿e byæ nie op³acona ostatnia sk³adka itp.
  • Dno
    2010-11-10 03:43 ¶roda ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    za opó¼nienia moga byæ odpowiedzialne równie¿ inne instytucje, jednak klient zazwyczaj obwinia ubezpieczyciela bo z nim ma najblizszy kontakt
  • Dno
    2011-08-24 09:42 ¶roda ~kosa_k15 | [+] odpowiedz
    Biedni pracownicy Generali ju¿ tylko pozosta³o wam pisanie takich bzdur. Generali ma takie praktyki. Zwlekaj± z wycen±, potem bezpodstawnie umarzaj± sprawê k³ami±c jak siê patrzy. Powo³uj± siê przy ty... czytaj dalej »
  • Dno
    2011-10-10 09:58 poniedzia³ek ~zawiedziony generalnie | [+] odpowiedz
    dno dna,nawet ze zg³oszeniem szkody spowodowanej przez ich klienta jest problem.dzwonisz a oni na to ¿e wszyscy konsultanci s± zajêci i ¿e oddzwoni±,i ju¿ na dzieñdoberek masz zw³okê.i jakie¶ tam ble ... czytaj dalej »
  • 2010-07-30 21:24 pi±tek ~za³amany | [+] odpowiedz
    wycenê jak±¶ otrzyma³em 40 dni mine³o.ani pieniêdzy ani kontaktu.nikogo tam niema.nie odbieraj± telefonów ani nie odpowiadaj± na pocztê.niech kto¶ mi poradzi co robiæ.
  • 2011-08-24 09:23 ¶roda ~kosa_k15 | [+] odpowiedz
    Tylko pisemnie i równolegle do RZECZNIKA PRAW UBEZPIECZONYCH. Tylko tak siê z nimi rozmawia
  • 2011-08-12 08:28 pi±tek ~Przemek | [+] odpowiedz
    To gratuluje, ¿e otrzyma³e¶ kosztorys. Dzisiaj mija 40 dni od wypadku z winy kierowcy, który ubezpieczony by³ oczywi¶cie w Generali a mojego kosztorysu ani widu a ni s³ychu. Jak siê dodzwoniê na infol... czytaj dalej »
  • 2011-02-21 12:49 poniedzia³ek ~mario | [+] odpowiedz
    mam to samo 3 miesiace zero kontaktu trzeba do jasnie panstwa nosobiscie ,ale co mnie to powinno obchodzic ich klient spowodowal krakse.
  • 2010-11-22 23:53 poniedzia³ek ~OLA | [+] odpowiedz
    firma windykar jedyne wyj¶cie ¶ci±gn± razem z % za up³yniêcie 30dniowegon terminu który oni maj±,sama mam zamiar do nich i¶æ.
  • 2010-10-17 23:00 niedziela ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    mo¿e spróbuj za³atwiæ to osobi¶ciel, skoro nie mo¿esz siê skontaktowaæ mailowo ani telefonicznie
  • 2010-10-18 20:19 poniedzia³ek ~Rouch | [+] odpowiedz
    ciê¿ko siê teraz skontaktowaæ z Generali poniewa¿ wiele osób wystêpuje o odszkodowania za straty poniesione w powodzi. Tak niestety jest w ka¿dym towarzystwie
  • 2010-11-04 12:24 czwartek ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    dlatego trzeba byæ cierpliwym i wyrozumia³ym, bo wszystkie sprawy napewno zostan± ropatrzone
  • 2011-08-24 09:28 ¶roda ~kosa_k15 | [+] odpowiedz
    Wyrozumia³ym!!!! dobre sobie. Ludzie ta firma musi znikn±æ z rynku. na wycenê czeka³em 7 miesiêcy, zamiast ustawowych 30 dni!!!Zerowy kontakt z likwidatorem szkody. Takie praktyki ma ta firma.nie czek... czytaj dalej »
  • 2010-11-08 15:01 poniedzia³ek ~ms | [+] odpowiedz
    rozumiem ale jaka¶ przyzwoito¶æ i kultura obowi±zuje, zeby poinformowaæ poszkodowanego o pó¼niejszym rozpatrzeniu sprawy. Jak siê ma do takich spraw wyp³ata odszkodowania z odsetkami za zw³okê??
  • 2010-07-30 21:17 pi±tek ~Rzeszowiak | [+] odpowiedz
    trzeba uwa¿aæ ¿eby ciê nikt z takim oc nie stukno³.bo ¿eby pieni±dze odzyskaæ to niewiem jak to zrobiæ nawet informacii o w³asnej szkodzie nie mogê otrzymaæ.za³amaæ siê mo¿na.do obroñcy praw konsument... czytaj dalej »
  • 2011-06-21 22:19 wtorek ~3x | [+] odpowiedz
    zadzwoñ proszê najpierw do swojego nauczyciela jêzyka polskiego - nie umiesz pisaæ, to i pewnie z czytaniem te¿ masz problem. Ojczyzna = Polszczyzna. Potem skaczmy po innych. Kumasz bazê ?
  • 2011-07-20 07:13 ¶roda ~Leszek | [+] odpowiedz
    Jak komu¶ brak argumentów, to czepia siê literówek. Prawda jest taka, ¿e Generali to firma nastawiona wy³±cznie na zyski, i zupe³nie nie przejmuje siê dobrem klienta. Jeste¶ klientem jak p³acisz sk³ad... czytaj dalej »
  • 2011-01-14 17:07 pi±tek ~B. Gorzów | [+] odpowiedz
    Szkoda,¿e wcze¶niej nie wiedzia³am. Niestety autko stukn±³ kierowca z polis± Generali. To koszmar. Kontakt w sprawie zg³oszenia szkody telefonicznie prawie niemo¿liwy. Je¿eli mówi±, ¿e oddzwoni±, to n... czytaj dalej »
  • 2011-07-13 14:00 ¶roda ~Katarzyna | [+] odpowiedz
    Ja mam podobn± sytuacjê z GENERALI . Jestem poszkodowana ,kobieta wyjecha³a mi z podporz±dkowanej ,by³a policja uzna³a ja winn± .A teraz GENERALI napisa³o ¿e odmawia zaspokojenia zg³aszanych roszczeñ... czytaj dalej »
  • 2010-11-18 09:36 czwartek ~Norbert | [+] odpowiedz
    ...a nawet bardzo z³a mia³em zdarzenie z kierowc± maj±cym OC w GENErali - z jego winy oczywi¶cie ... i bujam siê z t± dziadowsk± firm± - nie odbieraj± telefonów, na infolinii powiedzieli ¿e mam grzec... czytaj dalej »
  • 2010-12-12 22:03 niedziela ~marzena | [+] odpowiedz
    Te¿ tak uwa¿am. Z dnia na dzieñ moja opinia o tej firmie jest coraz gorsza. W moje auto te¿ stukn±³ kierowca ubezpieczony w generali. Okazuje siê,¿e moj± sprawê prowadzi³o trzech ró¿nych likwidatorów.... czytaj dalej »
  • 2010-10-17 22:57 niedziela ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    je¿eli opó¼nienie spowodowane jest przez jak±¶ inn± instytucjê uczestnicz±c± w postêpowaniu lub niedostarczenie odp. dokumentów przez sprawcê to ubezpieczyciel nic poza wysy³aniem ponagleñ itp. nie mo... czytaj dalej »
  • 2010-10-20 22:56 ¶roda ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    je¿eli opó¼nienie zaistnieje z winy innej instytucji to takowa wie ¿e klienci obwini± o to ubezpieczyciela, dlatego nic sobie z tego nie robi±
  • 2010-10-18 20:23 poniedzia³ek ~Rouch | [+] odpowiedz
    zdaje sobie sprawê ¿e takie sytuacje mog± irytowaæ jednak nie zawsze jest to wina Generali.
  • 2011-01-14 18:03 pi±tek ~Poszkodowana przez sprawcê z polis± w Generali | [+] odpowiedz
    Mam pytanie. Jak zmusiæ Generali, aby rzeczoznawca pojawi³ siê w terminie 7 dni, a je¿eli nie, to komórka reklamacyjna przyjê³a moj± reklamacjê, a nie prze³±cza³a na numer, którego nikt nie odbiera lu... czytaj dalej »
  • 2010-07-28 15:39 ¶roda ~dobre | [+] odpowiedz
    ciekawe, czemu zamiast autora jest "brak podpisu" :-)))
  • 2010-10-20 22:59 ¶roda ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    praktycznie ka¿dy ubezpieczyciel wg tego typu komentarzy jest z³y... ale jak wszystko jest ok to praktycznie nikt nie bedzie siê fatygowa³ ¿eby podzoieliæ siê tym z innymi
  • 2013-10-18 21:42 pi±tek ~szczesliwy | [+] odpowiedz
    cz³owieku... za zalanie ³azienki (wymiana sufitu podwieszanego szpachlowanie malowanie itp 4mkw.) wyp³acili mi odszkodowanie w wysokosci 148,91z³ i co mam ich chwaliæ? realny koszt to oko³o 2000z³. T... czytaj dalej »
  • 2010-10-17 22:53 niedziela ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    mo¿e autor/autorka zapomnia³ wpisaæ swojego nicku ;)
  • 2010-07-28 15:38 ¶roda ~SUPER | [+] odpowiedz
    TAAA... PROFESJONALIZM PE£N¡ GÊB¡ - DZWONIÊ RANO-WSZYSCY KONSULTANCI S¡ ZAJÊCI, A SPRAWA JEST PILNA. W KOÑCU DZWONIÊ ZA 8 GODZIN RAZ JESZCZE NA 2 INFOLINIE - S¡ Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH CHWILOWO NIECZY... czytaj dalej »
  • 2012-01-26 17:24 czwartek ~JA | [+] odpowiedz
    Jestem po operacji,czekam ju¿ dwa miesi±ce na dos³ownie parê z³otych z odszkodowania i nie ma ani pieniêdzy ani ¿adnej informacji na ich temat!!!!!!!!!!!!!!!!! nikt nic nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!Z£ODZIE... czytaj dalej »
  • 2011-06-21 01:20 wtorek ~antoniusz | [+] odpowiedz
    to fakt - konsultnci do kitu. Prosi³em o telefon za pó³ godziny, bo akurat w tym momencie nie mog³em prowadziæ rozmowy - juz nie zadzwoniki - maj± klienta gdzie¶
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.