X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia inwestycyjne

Komentarze do wątku:

Opłaty likwidacyjne w Skandii
2015-04-29 13:35 środa ~barbarra
Witam,ostatnio w internecie sporo się słyszy o pozwach przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeniowym. W takim razie rozumiem, że można w jakiś sposób odzyskać pieniądze z utraconych opłat likwidacyjnych. Czy ktoś wie jak można to zrobić?
Odpowiedzi: 4
 • 2017-12-12 12:58 wtorek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
 • 2015-12-04 21:26 piątek ~Kasia | [+] odpowiedz
  Ja poszłam do sadu ze sprawą skandii, pomogli mi prawnicy w Krakowa Kancelaria Virtus, w wyroku dostała całą kwotę która wczesniej zabrała mi skandia.
 • 2015-04-30 16:19 czwartek ~igors | [+] odpowiedz
  Ja zajmuje się tym tematem. Nie są mi obce historie, gdzie ludzie tracili oszczędności życia. Jeśli nie minęło 10 lat od zamknięcia polisy, to można walczyć o swoje. Jeśli brakuje dokumentów, to też ż... czytaj dalej »
 • 2015-04-30 13:55 czwartek ~GrzegorzWawa | [+] odpowiedz
  Witam, najlepiej prześlij dokumenty polisy na adres biuro@kancelaria.org i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojego roszczenia. Mi pomogli zawierając ugodę z ubezpieczycielem, dzięki czemu odzy... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia inwestycyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.