X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Zapytaj eksperta

Komentarze do wątku:

Mam zapytanie?
2011-08-30 21:14 wtorek ~Marlena
W stycznie zeszłego roku miałam zabieg abrazji macicy czy z tego tytułu nalężą mi się pieniążki? Po trzech miesiącach zaszłam w kolejna ciążę i ciąża zakończyła się cesarskim cięciem czy za cc pzu wypłaca pieniążki mam ubezpieczenie tybu PPlus.

P Plus

2011-08-31 09:07 środa ~P.
Dzień dobry. Aby mieć 100% pewność, czy podane przez Panią zabiegi są uwzględnione w świadczeniach należy dokładnie przeczytać OWU. Każda umowa ubezpieczenia jest inna i może mieć inne wyłączenia. Podaję też link do strony produktu PZU - są tam ogólne/najważniejsze informacje: http://www.pzu.pl/produkty/grupowe-ubezpieczenie-pracownicze-typ-p-plus. Pozdrawiam
  • 2016-03-08 23:05 wtorek ~Robert | [+] odpowiedz
    Miałem wypadek i uszkodziłem łąkotkę w kolanie. Lekarz na komisji nie zapoznał się wcześniej z dokumentacją mojej choroby, którą wcześniej wysłałem do PZU (wyszło w czasie komisji). Lekarz ocenił uszc... czytaj dalej »
« powrót do działu: Zapytaj eksperta
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.