X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Europa
Ocena: 3.01 (1349 głosów)

Pareto II

2016-05-29 17:04 niedziela ~marzena
Witam, mam Pareto od 2009. Jestem z okolic Warszawy. Chcę rozwiązać umowę i odzyskać pieniądze. Proszę o radę lub kontakt. M
  • 2018-03-15 22:42 czwartek ~Karolina | [+] odpowiedz
    Udało mi się w drodze reklamacji uzyskać w całości pieniądze z jednego z produktów ( przypadek ?) ale pozostaly jeszcze zalozone na rodzine..wkrotce i z pozostalych produktow bede miala srodki. jedyn... czytaj dalej »
  • 2016-08-01 21:21 poniedziałek ~Wanda | [+] odpowiedz
    Ja też mam Pareto II od 2009. Już podjęłam określoną procedurę. Mogę się podzielić informacją. Wanda
  • 2016-11-21 22:43 poniedziałek ~Monika | [+] odpowiedz
    Witam, chcę zrezygnować z Pareto. Czy mogłaby Pani przybliżyć jak wygląda procedura rezygnacji? Lokatę założyłam przez Open Finance. Czy powinnam udać się do nich z wnioskiem rezygnacji czy lepiej oso... czytaj dalej »
  • 2017-01-08 18:05 niedziela ~zerro007 | [+] odpowiedz
    Żadnej rezygnacji ani osobistego przedkładania pism, szkoda butów. krok pierwszy, to ŻĄDANIE ZWROTU WSZYSTKICH WPŁACONYCH PIENIĘDZY. Poleconym. Szczegóły na blogu "bez adwokata"
  • 2016-11-19 14:25 sobota ~benka758 | [+] odpowiedz
    chciałabym uzyskać trochę informacji jak idzie odzyskiwanie pieniędzy.Ja również zaczynam walczyć. Kontakt do mnie benka758@wp.pl
  • 2016-11-19 14:24 sobota ~benka758 | [+] odpowiedz
    chciałabym uzyskać trochę informacji jak idzie odzyskiwanie pieniędzy.Ja również zaczynam walczyć. Kontakt do mnie benka758@wp.pl
  • 2017-01-08 18:10 niedziela ~zerro007 | [+] odpowiedz
    Mnie odzyskiwanie idzie nieźle, ostatni (mam nadzieję) akt komedii w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie już 27 stycznia 1017 r. Szczegóły na blogu "bez adwokata"
  • 2016-09-22 11:55 czwartek ~GP | [+] odpowiedz
    Proszę o pomoc. Muszę odzyskać pieniądze .Nikt nie umie mi powiedzieć co mam zrobić.Mam Pareto II od 2010r.
  • 2016-07-28 14:47 czwartek ~Nowa | [+] odpowiedz
    Witam Serdecznie, Ja również miałem Pareto i odzyskałem pieniądze. Jeśli chce Pani/Pan poradę to proszę o kontakt 793005433.
  • 2016-06-07 17:52 wtorek ~zerro007 | [+] odpowiedz
    Zanim zaczniesz tracić pieniądze na kancelarie adwokackie w zamian za część utraconych pieniędzy zajrzyj do blogu "bez adwokata" na blox.pl Nie namawiam co samodzielnego występowania w sądz... czytaj dalej »
  • 2016-06-07 17:51 wtorek ~zerro007 | [+] odpowiedz
    Zanim zaczniesz tracić pieniądze na kancelarie adwokackie w zamian za część utraconych pieniędzy zajrzyj do blogu "bez adwokata" na blox.pl Nie namawiam co samodzielnego występowania w sądz... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.