X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

STU ERGO HESTIA S.A.

Po zalaniu Hestia przez dwa miesiące nie może wyliczyć wartości szkody

2010-08-09 11:47 poniedziałek ~WW
Witajcie, chce Was przestrzec przed ubezpieczeniem domu/mieszkania w Hestii. Mieszkam w Warszawie, w czerwcu mnie zalało, zresztą podobnie jak całe osiedle. Były oględziny, dostarczyłem im wszystkie dokumenty, nawet z kosztorysem wykonawcy. Minęły dwa miesiące i jeszcze nie wyliczyli wartości szkody. Po setkach telefonów na infolinie dowiedziałem się że przez pierwszy miesiąc zupełnie nic nie zrobili - likwidator zapomniała przekazać sprawę do rzeczoznawcy. Napisałem na skargi@hestia.pl i też zero odzewu. Wszyscy sąsiedzi ubezpieczeniu w normalnych towarzystwach już dostali odszkodowania-tylko nieliczni ubezpieczeni w Hestii nie mają żadnej odpowiedzi. NIGDY NIE UBEZPIECZAJCIE SIĘ W TYM TOWARZYSTWIE!!!
  • 2010-08-09 14:17 poniedziałek ~zła | [+] odpowiedz
    Chłopie z maja zalani nie dostali jeszcze odszkodowania i totalnie nie można się nic dowiedzieć, a ja dalej czekam ale moja cierpliwość już się chyba dzisiaj skończy,zgłosiłam dzisiaj skargę na likwi... czytaj dalej »
  • 2010-08-10 15:37 wtorek ~ww | [+] odpowiedz
    Może podzielisz się informacją gdzie jeszcze można złożyć skargę? Ja planuje Komisję Nadzoru Finansowego, a jeśli to nie pomoże pozostaje jedynie sąd :/
  • 2010-08-09 21:00 poniedziałek ~JUREK | [+] odpowiedz
    Szkoda pisać na adres skargi hestia........... Oni totalnie olewają przepisy, klientów, kodeks cywilny i wszystko co tylko możliwe. Pozostaję tylko Rzecznik Ubezpieczonych, Sąd i Prokuratura. Od teg... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.