X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia inwestycyjne

Komentarze do wątku:

Polisolokaty, Frankowicze
2017-08-10 13:11 czwartek ~Waldek
Skutecznie odzyskujemy opłaty likwidacyjne pobrane przez TU przy rozwiązywaniu umów ubezpieczenia (tzw. polisolokaty ze składką regularną) nawet do 10 lat wstecz, bez jakichkolwiek opłat wstępnych. !!! Pomagamy również posiadaczom kredytów CHF (także innych walut) !!! --- od ponad 5 lat aktywnie zajmujemy się wszystkimi odszkodowaniami (sprawy od 1997r.) --- Jeśli chcesz szybko otrzymać swoje pieniądze, napisz odszkodowania.inwestycje@gmail.com
Odpowiedzi: 4
  • 2017-12-12 12:39 wtorek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-11-22 13:10 środa ~LEXTIME | [+] odpowiedz
    Jeśli potrzebujecie darmowej analizy przypadku to zapraszam do kontaktu na odpolisowanie@gmail.com - możemy pochwalić się prawomocnymi wyrokami w sprawach przeciwko towarzystwom oferującym produkty po... czytaj dalej »
  • 2017-11-22 13:08 środa ~LEXTIME | [+] odpowiedz
    Jeśli potrzebujecie darmowej analizy przypadku to zapraszam do kontaktu na odpolisowanie@gmail.com - możemy pochwalić się prawomocnymi wyrokami w sprawach przeciewko towarzystwom oferującym polisoloka... czytaj dalej »
  • 2017-09-03 23:44 niedziela ~Zainteresowany | [+] odpowiedz
« powrót do działu: Ubezpieczenia inwestycyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.