X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia inwestycyjne

Komentarze do wątku:

Open Finance i TU Europa z Wrocławia [wymoderowano treści obraźliwe]
2013-03-18 08:54 poniedziałek ~Jurek
Zostałem wrobiony [wymoderowano dane osobowe] z Open Finance i podpisałem jak się pózniej okazało niekorzystną 5-letnią umowę na inwestowanie w Multiprofit. Zostałem perfidnie okłamany bo zanim przystapiłem do Multi[p-rofit to od roku przynosił regularne straty a pan [wymoderowano dane osobowe] zapewniał, ze to najlepszy z perspektywami fundusz. Po czasie dowiedziałem się w jakie bagno wrobił mnie [wymoderowano dane osobowe] z Open Finance ale było za pózno aby sie wycofac bo umowa była tak stworzona, ze tracisz wszystko a w 5 roku nawet ponad 30%. Inwestycją zarządza Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa z Wrocławia. TU Europa to [wymoderowano treści obraźliwe] jak juz im Open Finance nagoni ofiarę to oni wypija z klienta ostatnią kroplę krwi. Ja straciłem w ciągu 5 lat 26 tys ale nauczyło mnie to, ze nalezy z dala omijać pośredników i [wymoderowano treści obraźliwe]. Open Finance to pośrednik naganiajacy takim [wymoderowano treści obraźliwe] jak TU Europa klientów a oni juz wiedzą jak maksymalnie [wymoderowano treści obraźliwe] swojego klienta.

Pomoc w odzyskaniu pieniędzy z polis inwestycyjnych.

2015-09-16 15:38 środa ~Pomoc w odzyskaniu Pieniędzy
Witam, Jestem reprezentantem Kancelarii Prawnej Invictus która od wielu lat pomaga naszym klientom odzyskać pieniądze utopione w takich właśnie rozwiązaniach inwestycyjnych jak Państwa. Jeżeli ktoś chce skorzystać z naszej pomocy to zapraszam do skontaktowania się z nami pod nr. 533133121.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inwestycyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.