X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do w±tku:

POMOCY !!! ZANIEDBANIE WARSZTAT UBEZPIECZYCIEL. A JA MUSZÊ P£ACIÆ...
2017-03-29 07:58 ¶roda ~Tomasz
Na pocz±tku lipca zesz³ego roku mia³em wypadek. W okolicy zacz±³ padaæ grad wielko¶ci pi³ek golfowych. Chc±c unikn±æ problemów chcia³em przestawiaæ auto z ulicy pod wiatê. W trakcie jazdy grad zbi³ mi przedni± szybê, przez co wjecha³em na krawê¿nik i uszkodzi³em zderzak oraz felgê. Zg³osi³em wszystko PZU. Dodam, ¿e sytuacja mia³a miejsce na terenie Niemiec i ze wzglêdu na uszkodzenia samochodu nie mog³em wróciæ do Polski. Z PZU walczy³em ponad 3 tygodnie o zaakceptowanie szkody poniewa¿ koszt wymiany szyby na oryginalna wynosi³ ponad 1000€ + prostowanie felgi 200€. Naprawi³em to, co by³o niezbêdne w Niemczech i wróci³em do kraju, a tam pojecha³em do salonu Hondy w Czêstochowie. Zg³osi³em problem, podpisa³em stosowne upowa¿nienie i pracownik zapewni³ mnie, ¿e od tej pory to salon, a nie ja rozlicza siê z PZU. Zg³oszonymi przez salon szkodami by³o to wyci±ganie wgnieceñ po gradzie i wymiana felgi oraz zderzaka. Pracownik wys³a³ kosztorys do PZU z informacja czy zgadzaj± siê na naprawê i jej koszt. W miêdzyczasie PZU wyp³acili mi koszty wymiany szyby i felgi. Po kilku tygodniach dosta³em telefon z salonu hondy ¿e PZU da³o zgodê na wykonanie naprawy. Umówili¶my siê na terminy i auto zosta³o naprawione. Po nowym roku dosta³em @ od pracownika Hondy z informacj±, ¿e muszê zap³aciæ za naprawê poniewa¿ PZU wyp³aci³o im tylko cze¶æ kwoty poniewa¿ wyczerpa³a siê suma ubezpieczenia. Teraz wzywaj± mnie do zap³aty. Zosta³em wprowadzony w b³±d poniewa¿ wiedz±c o tym, ¿e Ubezpieczyciel nie zap³aci za naprawê nie zdecydowa³bym siê na ni±. Nie wiem kto mnie oszuka³: czy PZU bo kto¶ niekompetentny potwierdzi³ kosztorys, czy pracownik firmy Honda Bosel z Czêstochowy wpu¶ci³ mnie w maliny bo wiedzia³, ¿e jak nie PZU to ja bêdê musia³ zap³aciæ za naprawy. Umowê któr± podpisa³em z Firm± Bosel widnieje klauzula ¿e w razie nie wyp³acenia odszkodowania musze pokryæ koszty naprawy. jednak w toku dalszych ustaleñ ustnych i jak i informacji drog± @ gdzie zastrzeg³em sobie ¿e je¿eli nie Ubezpieczyciel nie pokryje kosztów to rezygnujê z naprawy pracownik odpowiedzialny odpisa³ mi ¿e ta klauzula mnie nie obowi±zuje. Posiadam wszystkie stosowne dokumenty, nagrania rozmów telefonicznych oraz ca³± korespondencje mailow±. Co o tym my¶lie?? jaki nastêpny ruch powinienem wykonaæ ?? Pozdrawiam Ciê serdecznie I BARDZO PROSZÊ O ODPOWIEDZ. Dziêkuje raz jeszcze z góry !!!!
Odpowiedzi: 0
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.